Odveci darčeky pre deti

Sú veci, ktoré už fakt nechceme dostať. Dajte do pléna vaše vianočné strašidlá.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Odveci darčeky pre deti

Odoslaťod mmonika » Št 15.Dec. 2011 15:35

urcite zaves ,neprakticke darceky maju pekne kolovat, nech si uziju aj druhi obdarovani
Obrázok <MM> Obrázok
Obrázok používateľa
mmonika

pracujem

expert

Mood: Cool
Založený: Pi 21.Okt. 2005 6:47

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod mart1na » Št 15.Dec. 2011 21:41

dodnes ma straší tá STRAŠNÁ SÚPRAVA NA VYTLÁČANIE KELíMKOVEJ PLASTELÍNY do rôznych tvarov, neuveriteľne dobre drží na kobercoch a vo vlasoch, také jemnučké kúsočky ako moje nervové vlásočnice, a to som ju ja / BLBÁ / vlastnoručne kúpila.lepšie už boli len TEMPERKY a anilínové farbičky - všetky knihy o rodičovstve odporúčajú rozvíjanie detskej predstavivosti a zručnosti, pche!!!
jediné , čo sa statočne rozvinulo boli moje nervy - no strašná sranda pracovať s deťmi v kuchyni ( detskú už zničili tou plastelínou ).NEVADí, ale aj tak sú tie vianoce KRÁÁÁÁÁSNE, že? :yes:
mart1na

Založený: Ut 13.Dec. 2011 11:09

Odoslaťod kravka » Pi 16.Dec. 2011 9:55

mmonika píše:urcite zaves ,neprakticke darceky maju pekne kolovat, nech si uziju aj druhi obdarovani

no ja by som aj zavesila, ale gravírovaná adresa malej neznámej firmy, kto by to nosil na kľúčoch :-??
Obrázok používateľa
kravka

Človek, ktorý načúva rozumu, je stratený: rozum zotročuje všetkých tých, ktorých myseľ nie je dosť silná, aby mu vládla. G. B. Shaw

expert

Založený: Ut 17.Jún. 2008 9:16

Odoslaťod kravka » Pi 16.Dec. 2011 9:56

mart1na píše:dodnes ma straší tá STRAŠNÁ SÚPRAVA NA VYTLÁČANIE KELíMKOVEJ PLASTELÍNY do rôznych tvarov, neuveriteľne dobre drží na kobercoch a vo vlasoch, také jemnučké kúsočky ako moje nervové vlásočnice, a to som ju ja / BLBÁ / vlastnoručne kúpila.lepšie už boli len TEMPERKY a anilínové farbičky - všetky knihy o rodičovstve odporúčajú rozvíjanie detskej predstavivosti a zručnosti, pche!!!
jediné , čo sa statočne rozvinulo boli moje nervy - no strašná sranda pracovať s deťmi v kuchyni ( detskú už zničili tou plastelínou ).NEVADí, ale aj tak sú tie vianoce KRÁÁÁÁÁSNE, že? :yes:

hlavne, že mali deti radosť :haha
Obrázok používateľa
kravka

Človek, ktorý načúva rozumu, je stratený: rozum zotročuje všetkých tých, ktorých myseľ nie je dosť silná, aby mu vládla. G. B. Shaw

expert

Založený: Ut 17.Jún. 2008 9:16

Odoslaťod Eva/ redakcia » Ne 18.Dec. 2011 22:16

Tretie a teda posledné kolo vianočnej súťaže v roku 2011 v kategorii ODVECI DARCEK je je už ukončené a vyhodnotené
http://babetko.rodinka.sk/novinky-na-tr ... i-darceky/

Ďakujeme za všetky príspevky!

Pozrite si výsledky naj darčekov:
Poprosíme výhercov, aby nám pre urýchlenie distribúcie cien poslali mail na eva@babetko.sk
Predmet: vianočná súťaž 3. kolo
Informácie:
- váš nick,
- vaša poštová adresa
- váš telefón
Ďakujeme a blahoželáme!
A - nenechajte sa rušiť, kľudne sa na tému darčekov bavme ďalej:)
Obrázok používateľa
Eva/ redakcia

strašne dobrý obed bol dnes. To vlastne vzdy, ked ho nemusim varit ja...

Site Admin

Mood: Happy
Obrázky: 0
Založený: Ut 11.Okt. 2005 14:21

Pozvania odoslané: 1

Odoslaťod kajuska1 » Št 14.Máj. 2015 20:11

My máme veľmi dobrý zvyk, že si aj so sestrou vyberieme, čo pre deti chceme a dáme do pléna zoznam, nech si každý vyberie, čo chce kúpiť. Tým sa hlavne yvhneme tomu, aby sme dostali dve rovnaké odrážadlá, či kočiariky. Vždy do zoznamu pridáme aj nejakú peknú knihu, pretože drobcom od malička čítame pred spaním a stále sa dožadujú nových rozprávok - to považujem rozhodne za lepší darček ako hračky, ktoré stále dokola hrajú jednu melódiu, z ktorej mi po týždni ide rozhodiť hlavu :D
kajuska1

Založený: Po 13.Apr. 2015 13:35

Odoslaťod VVVV » St 20.Dec. 2017 23:41

Ja som to povedala na priamo a celkom razne, teda mojej mame, ale tiez mala nenormalne napady. Bola som celkom ostra, ale prepac, doma to musim mat ja a tak ja rozhodnem, co tam chcem a co nie. Mama na to pristupila a teraz aj na narodky aj na Vianoce da peniaze a ja kupim, co je třeba. Alebo jej konkretne poviem, co ma kupit ci ji poviem niekolko veci a at z toho cosi vyberie. Mam oblubeny eshop rajhraciek.sk, tak jej naposielam odkazi a je.
VVVV

Založený: Pi 19.Máj. 2017 23:14

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Odveci vianočný darček

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Používame súbory cookie.