Poradte nejaky rodinny hotel alebo penzion

Víkend? Dovolenka? Detská oslava? Alebo len tak? Kam chodíme s deťmi, kde je príjemne, kde vedia čo rodičia s deťmi potrebujú.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Poradte nejaky rodinny hotel alebo penzion

Odoslaťod Kirkuša »

mamina píše:Kirkuša, my máme romantiku s krbom a vlastným dvorčekom doma, takže mna osobne práve láka nevariť, nechať sa rozmaznávať nevymýšlaním programov :lol: jednoducho nič nemanažovať, nerobiť - len oddychovať, športovať a užívať si :rol8:

Mamina toto presne ja cakam kedy mi to prepne, tiez som si sprvu myslela ze ved doma uz krb mame byvame pri lese az tak ze vlastne uz v lese, takze uz to pre nas nebude mat tu pritazlivost co predtym...a vies ze stale ma? Skusali sme s detmi hotel, ale citili sa v izbach ako v klietke, stale prudili a hladali dvorcek, kde by sa mohli jasit, predsa len ta sloboda je tam pre ne vacsia, oni nejake nobl zariadenie neocenia. A aj ten krb, som zistila ze celkova ta chatova atmoska - no nenapravitelni sme, co uz s nami. :blush:
Ja sice nepopieram ze by som sa aj rozmaznavat nechala, ale pre tie deti nakoniec vzdy ustupim. (:
Minuly rok sme boli tiez takto v chatke pod Belianskymi Tatrami a kazdy vecer, vlastne az ked sa zacalo stmievat sme sa odviezli do Aquaparku Poprad a boli tam temer do zaverecnej, dokonca aj vecerne vstupenky su uz zlavnene. Takze my to radsej takto externe vyuzijeme.
Preto som sa tesila hlavne na foto z toho vodneho sveta Permonu, na FB zaregistrovana nie som...uz sme sa tam aj raz chceli vypravit vtedy ked sme ako som spominala byvali nedaleko a bol uprsany den, ale nakoniec tato obliekol detom prsiplaste a boli na hubach v lese, dokonca aj trochu pobludili a dosli mokri ako mysi a susili sa potom pri ohni. Ale huby doniesli a bola mnamka :-)
Kirkuša

Subham astu sarvadžagatam.

expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod mamina »

Kirkuša, to je fakt, že aj my sme viac-menej boli celé dni vonku alebo v tom vodnom svete, no napriek tomu prvý dojem hotela, čistota a taký ten prvý pocit sú pre mna dôležité...krb ocením možno v zime, v lete je to aj tak bezpredmetné...iba ak vonku. Fotky z vodného sveta, výhľad z izby a blízke prostredie ešte prihodím. Včera som to už nestihla :oops:
mamina

expert

Mood: Happy

Odoslaťod mamina »

V saunovom svete sa fotiť nedalo, ale tu sú nejaké fotky z vodného sveta
Prílohy
Permon3.JPG
(49.23 KiB) Stiahnutá 2591 krát
Permon2.JPG
(42.01 KiB) Stiahnutá 2591 krát
Permon1.JPG
(44.24 KiB) Stiahnutá 2592 krát
mamina

expert

Odoslaťod mamina »

Tu je detský bazén, tam vzadu šúchačka pre menšie deti. A kolková dráha
Prílohy
Permon6.JPG
(48.38 KiB) Stiahnutá 2591 krát
Permon5.JPG
(56.57 KiB) Stiahnutá 2589 krát
Permon4.JPG
(48.76 KiB) Stiahnutá 2588 krát
mamina

expert

Odoslaťod mamina »

A výhľad z okna izby :D
Prílohy
Permon1.JPG
(50.61 KiB) Stiahnutá 2588 krát
mamina

expert

Odoslaťod miriammiriam »

Za nas jednoznacne www.backarka.eu
Horska chata v rozpravkovom horskom prostredi. Pre rodiny s detmi raj. Spravuje rodinka s troma detmi a presne vedia co rodiny potrebuju. Ihrisko vonkajsie aj vnutorne-dlho by som opisovala, kuknite foto, nechyba veelka trampolina, veelky kolotoc, ostatne samozrejmosti ihriskove, vnutri detske stolicky jasna vec atd. Bonboniky - vyhrievana kaďa na kupanie, neskutocna vec pre celu rodinu, vo dne, v noci, za slnka ci dazda, vzdy kupanie, parada. Kusok na hrebeni Javornika su cucoriekove a malinove plane. Je tam bozsky, doporucujeme. Je to chata ale taka ze co sme pochodili penziony a niektore dokonca hotely tak sa mozu schovat oproti Backarke. Pristup strasne prijemny. Takze skuste :wink:
M
miriammiriam

Odoslaťod Kirkuša »

Mamina: dik za fotky!, ... jeej, ako pozeram tak tam prevadzkuju mimo ine aj ten Aqua Zorbing! To by som velmi chcela vyskusat. Uz som to videla na fotkach vselikde, vraj tusim v Sturove na kupku to frci, na Nezideri(AT) sme videli ludi ako prichadzaju s tymi balonmi-gulami, ale my uz sme vtedy prave odchadzali...Vy ste to skusali? Nevies ako stare dieta tam uz pustia? A ked je to takto v bazene, to vyzenu ostatnych ludi vtedy alebo sa mozu aj kupat aj zorbovat ludia naraz?
(sorry za tolko otazok, ale vcelku ma to nadchlo, citala som o tom ze podla velkosti gule a teda objemu vzduchu sa da byt vnutri len max. 5 alebo 10 min. a aj kvoli bezpecnosti teda z toho dovodu. A vraj je to zakazane na mori, hoci som videla aj fotky adrenalinakov co to just napriek tomu riskuju...)
Kirkuša

expert

Odoslaťod mmonika »

na zlatych pieskoch je to tiez a boli v tom aj taki asi 7-8 rocny chlapci , neviem co to stoji,dceru to lakalo ,ale nesla
mmonika

pracujem

expert

Mood: Cool

Odoslaťod mamina »

Kirkuša, no to čudo v tej guli je náš synáčik, má 7 rokov....hovoril, že zo začiatku to bolo v pohode, ale potom už dosť teplo.On už bol v tom druhýkrát
mamina

expert

Odoslaťod Kirkuša »

Mamina: dobry je!! 8)b
Ale pisete tu len o detoch, ja by som sa do toho rada niekdy nasukala aj osobne, tak snad nie je vekove ohranicenie zhora :tw-ev:
Kirkuša

expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Kam s deťmi

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.