Poradite angličtina Hokus Lotus

Víkend? Dovolenka? Detská oslava? Alebo len tak? Kam chodíme s deťmi, kde je príjemne, kde vedia čo rodičia s deťmi potrebujú.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Poradite angličtina Hokus Lotus

Odoslaťod zdenka1 »

Hokus locus mali predškoláci v nasej skolke pred 3 rokmi. Ďalší rok už podľa tejto metódy nešli. Rozprávala som sa s lektorkou, ktorá rok predtým túto metódu učila a potom to zmenila. Deti sa vraj veľa pritom naučia, ale je to príliš veľká slovná zásoba, ktorú musia vstrebať za príliš krátky časový úsek (cca 70 slovíčok týždenne, mali len 1 hodinu za týždeň) preto po dohode s agentúrou ďalší rok zmenili spôsob výučby. Starší syn mal lektorky z inej agentury, ich spôsob výučby nevyhovoval deťom ani škôlke, ďalší rok zmenili agentúru. Mladší syn absolvoval kurz až ďalší rok, keď zmenili štýl učenia a zmenili hokus lotus.
zdenka1

expert
 
Príspevky: 1101

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Poradite angličtina Hokus Lotus

Odoslaťod gabona1 »

Ahoj, moje deti chodili na hokus lotus v nemčine, hádam aj dva roky a keď mali potom nemčinu na základnej škole na druhom stupni, tak mi povedali, že si nič nepamätajú. No neviem, mám pocit, že sa tam naozaj nič dokopy nenaučili, že to boli vyhodené peniaze a stratený čas.
gabona1
začiatočník
 
Príspevky: 120

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Kam s deťmi

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron