Bulharsko autom

Víkend? Dovolenka? Detská oslava? Alebo len tak? Kam chodíme s deťmi, kde je príjemne, kde vedia čo rodičia s deťmi potrebujú.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Bulharsko autom

Odoslaťod jana v. »

doryta píše:bulharsko autom? a naco preco? ved letenky uz dnes vobec nie su take drahe ako kedysi

neviem, co stali kedysi, ale teraz minimalne 200€ za jedneho a este sa musim dopravit na letisko do a z BA/Budapesti a Burgasu/Varny, parkovne. a obmedzenie v mieste pobytu, ze nemozes ist, kam chces a kedy chces. cesta nas stala doteraz zvacsa 300€, max bolo 350€ (styria), vratane vsetkych poplatkov (komplet palivo aj po BG, dialnice, mytne,...)
Ked teda zvazime toto, vysku nasho zarobku + to, ze nam cesta problem nerobi (najnovsie si deti zabiju na usi sluchatka a ked im chcem nieco povedat, tak najskor rukou poskrabkam kolena :-)), tak jednoznacne autom, aj napriek vsetkemu, alebo prave preto, co nas na cestach postretlo.
Ide aj o to, ako sa kto naladi - my tu cestu berieme a sucast dovolenky a preto sa snazime vybrat vzdy nieco zaujimave po ceste. Alebo na nieco aj natrafite - ako my vlani - skoro sme skoncili na rumunskej svadbe :-).
jana v.
expert
 
Príspevky: 2196

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Bulharsko autom

Odoslaťod Belusa »

Bulharsko autom a hlavne s malými deťmi by som Vám moc neodporúčala. Je to dosť dlhá cesta a raz sme to absolvovali a neboli sme nadšení. Prišli sme tam veľmi unavení a hlavne teda muž ktorý celú cestu šoféroval. Keď Bulharsko tak lietadlom. Hovorím z vlastnej skúsenosti
Belusa
 
Príspevky: 54

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Bulharsko autom

Odoslaťod JuniorPeta »

Tak ako napísala Belusa. My sme to tiež raz absolvovali ale povedala som že nikdy viac a to som dokonca bola ešte mladšia ale už vtedy mi vadila tá dlhá cesta tam
JuniorPeta
 
Príspevky: 94

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Bulharsko autom

Odoslaťod sussia »

@abrosh chcela by som vidiet toho cloveka, ktory prejazdi europu na trabante :D :D
sussia
 
Príspevky: 65

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Bulharsko autom

Odoslaťod jana v. »

sussia píše:@abrosh chcela by som vidiet toho cloveka, ktory prejazdi europu na trabante :D :D

ti na trabante zvycajne nejdu po dialnici a vyberaju si zaujimavu cestu, aby nieco spoznali. a bez problemov hocikde prespia. verim, ze iba po dialnici sa ta cesta zda dlha. mne sa cesta cez Srbsko zdala o dost dlhsia a unavnejsia, ako cez Rumunsko, pritom rozdiel bol len 100km a pritom v skutocnosti na cas jazdy bola kratsia... ale 13 hodin sme isli po dialnici a iba cca 3,5 hodiny mimo... Rumunskom je to hrubym odhadom pol na pol.
jana v.
expert
 
Príspevky: 2196

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Kam s deťmi

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron