Dovolenka v Čechách a na Morave

Víkend? Dovolenka? Detská oslava? Alebo len tak? Kam chodíme s deťmi, kde je príjemne, kde vedia čo rodičia s deťmi potrebujú.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Dovolenka v Čechách a na Morave

Odoslaťod Dot »

Tak tu Klet by sme brali aj s kolobezkami :-), my takto jazdime zo Ziarskej chaty uz dlhe roky, aj ked boli este drobci.

Spomenula som si na jednu zlatu basnicku

Pradědeček na Kleti
dumal o své závěti.
Gatě neprodleně
odkazuji ženě
Kšandy zbudou na děti.
Dot

Ešte nikdy mi stabilita a istoty nezneli tak vulgárne (P. Hardoš)

expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod simax »

Dot, myslim, ze by ste si tam isto uzili :) Takych adrenalinoviek tam bolo viac. Ja nie som az taky dobrodruzny typ :lol: Ja nemusim ani tie lanovky. Neznasam, ked na mna muz za jazdy vykrikuje, aby som ho odfotila. Ja mam pocit, ze musim opatrne dychat a nie este vytahovat fotak z puzdra :lol:
simax
pokročilý

Odoslaťod Dot »

simax píše:Dot, myslim, ze by ste si tam isto uzili :) Takych adrenalinoviek tam bolo viac. Ja nie som az taky dobrodruzny typ :lol: Ja nemusim ani tie lanovky. Neznasam, ked na mna muz za jazdy vykrikuje, aby som ho odfotila. Ja mam pocit, ze musim opatrne dychat a nie este vytahovat fotak z puzdra :lol:

Ja som bola taka ista. To chce len prax (s adrenalinovo naladenym manzelom) :lol:

Neboli ste nahodou na divadelnom predstaveni v tom Krumlove? Maju tam otacave hladisko, vraj jedine siroko-daleko...

Na Hlubokou sme sa chystali aj my, ale syn nam prave posledne dni v Cechach ochorel. Priamo na zamku su divadelne predstavenia, muzikal Romeo a Julie a podla referencii by mal byt velmi dobry.
Dot

expert

Odoslaťod simax »

Dot píše:Ja som bola taka ista. To chce len prax (s adrenalinovo naladenym manzelom) :lol: .

No neviem, neviem. ja som zrejme dost imunna :lol: Manzel je pomerne dobrodruynz typ. Momentalne uz tzyden bivakuje kdesi na Ukraine. A ked s nim telefonujem, tak budi dojem 5 rocneho chlapca, ktory prave dostal vysnivaneho transformera. :fl:

Dot píše:Neboli ste nahodou na divadelnom predstaveni v tom Krumlove? Maju tam otacave hladisko, vraj jedine siroko-daleko....

Hladisko sme boli pozriet, je v parku, ktory je sucastou zamockeho parku. Na predstaveni sme neboli. Hraju tam pomerne malo. Ked sme tam boli, tak myslim hrali len raz a to operu, co nie je moj oblubeny zaner. Aj ked vzhladom na prostredie to moze byt uchvatne. V podstate javiskom je park, vsade su tam ulozene nejake kulisy. No a hraju neskoro podvecer, takze aj hra so svetlami moze byt fajn. Vstupne je ale na moj vkus pomerne vysoke. Asi okolo 500 Kc. Ale je to zrejme nutne, nakolko do hladiska vojde pomerne malo ludi.
Prílohy
IMG_3350 upr1.jpg
(52.95 KiB) Stiahnutá 2336 krát
simax
pokročilý

Odoslaťod Dot »

Nasla som krasnu stranku s fototipmi aj popismi, mozno sa inspirujete

http://www.ephoto.sk/photopointy/photopointy-cz/
Dot

expert

Odoslaťod pmlady »

Mrkněte na zámek Lednice a Lednicko-Valtický areál - kousek od hranic. Hluboká v jižních čechách. Zámek Buchlov po cestě Brno - Trenčním, za Uherským Hradištěm ve směru na Brno.
pmlady

Odoslaťod MariankaMarka »

My sme tiež nedávno prechádzali cez tadiaľ a tiež sme si toho celkom dosť naplánovali, veľmi radi chodíme do prírody a potom si niekam oddýchnuť. :adore: Keďže naše deti majú 14 tak sme mohli s nimi ísť do hotelu Alexandria, bolo to úžasné. Super relax a wellness aj deťom sa to veľmi páčilo. Potom sme išli do ZOO Lešná kde bola najväčšia zbierka vtákov v ČR, sú tam aj rybníčky a vodné nádrže. Potom sme tam išli aj do zámku, ktorý bol tiež úžasný a je v areáli tej ZOO. :ax Deti boli šťastné a bol to krásny výlet. 8)b :moj
MariankaMarka

Odoslaťod karolyna »

lednice su krasne velmi. Ja som chcela aby sme tam toto leto isli iba sme to nejako nestihali. Ale na jar urcite pojdeme aj do lesnej do zoo :)
karolyna

Odoslaťod Aros »

ja radšej jazdím do maďarska
Aros

Odoslaťod Abrosh »

osobne by som preferoval inú destináciu než čr, ale inak je morava pekná.
Abrosh

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Kam s deťmi

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.