Dovolenka v Čechách a na Morave

Víkend? Dovolenka? Detská oslava? Alebo len tak? Kam chodíme s deťmi, kde je príjemne, kde vedia čo rodičia s deťmi potrebujú.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Dovolenka v Čechách a na Morave

Odoslaťod Ina5 »

Premietam si v hlave, co sme jedli. Takze, raz nam nachystali chlieb s maslom a vajicka na tvrdo a pazitka, druhy den boli parky a horcica :shock: , dalsi den take lievance s dom. lekvarom slivkovym a mlieko.
Takze necakajte nejake extra bio. Sice ten lekvar, vajicka boli bio. Lekvar si varila domaca.
A co v Luhacoviciach, tak prechadzanie po promenade, kup. oplatky, je tam aj dobra pekaren na rozne kolaciky a slane pecivo, v lete sa da kupat.
Ina5
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Ina5 »

Iris, prajem prijemny pobyt, uzite si to. Nech Vam vyjde pocasie. Potom prosim zreferuj, ze ako sa vam pacilo, ci ste boli spokojni. :D
Ina5
expert

Re: Dovolenka v Čechách a na MoraveRe: Dovolenka v Čechách a

Odoslaťod Iris »

Ina5 píše:Iris, prajem prijemny pobyt, uzite si to. Nech Vam vyjde pocasie. Potom prosim zreferuj, ze ako sa vam pacilo, ci ste boli spokojni. :D

Ina dakujem, no pocasie nam asi velmi nevyjde, aspon podla predpovede, ale stavaju sa aj horsie veci, potom napisem ...
Iris
expert

Odoslaťod Ina5 »

Iris, ako bolo? :D
Ina5
expert

Odoslaťod Iris »

bolo dobre, napriek pocasiu, hlavne v piatok vela prsalo, to sme boli v uherskom brode, mesto, obed, muzeum j.a.komenskeho, v sobotu uz neprsalo, ale bolo dost chladno, boli sme v zoo a v nedelu sme sa teperili az kdesi do roznova pod radhostem, to bolo take impulzivne rozhodnutie, mali sme ist do vizovic, ale ved mame ich blizko, relativne, tak skoro nabuduce sa snad vyberieme, bola som na morave po dlhych rokoch (ako rodena vychodniarka, som nemala moravu blizko), a uz planujem dalsie vyletiky

a asi cakas na hodnotenie farmy jure, ze? hodnotim ju neutralne, nabuduce by som uz asi nesla, ale upozornujem, ze ja som dost kriticky clovek ...
ubytovanie ako take fajn, nove zariadenie, relativne cisto, hoci pod postelami bolo prachu neurekom a sem tam som videla pavucinky, no skratka este by sa to dalo dotiahnut do dokonalosti

ranajky, totalne sklamanie, nie zeby som bola extra narocna v zmysle bez kaviaru sa neda, uplne by mi stacil krajec dobreho chleba s dobrym tradicnym maslom a pazitkou zo zahradky, ale toustovy americky-styl chlieb, nizkotucny taveny syr, umelu nedozretu paradajku, rozvarene parky, trvanlive krabicove mlieko, rastlinne "maslo" fakt nemusim a hlavne sa mi to ani nepriblizuje ku konceptu agroturistiky, este k tomu v style bio, kvoli comu sme si to miesto vlastne vybrali

komunikaciu, celkovu prezentaciu ci naplnanie konceptu bio agroturistiky tiez nehodnotim velmi pozitivne ... tiez v mailovej komunikacii neboli velmi klientsky orientovani, mozem uviest konkretny priklad, ale nechce sa mi rozpisovat ... inac boli mili, prijemni, ale tak bez zapalu a presvedcenia

prostredie ma tiez dost sklamalo, prilis vela kramov a bordelu, hoci kvitujem, ze ten patri k farme, ale myslim, ze by sa tam dalo aspon co to vylepsit

suma sumarum, neodporucam, hoci si velmi vazim takichto ludi, ich pracu, ich ideu, ale ako poskytovatelia sluzieb v agroturistike ma nepresvedcili

ina, som prilis prisna? suhlasis/nesuhlasis?

no aby som len nesirila kritiku, nieco na zasmiatie na zaver: v nedelu nas zamkli v muzeu valasskej dediny v radhosti, bola som presvedcena, ze je otvorene do 18.00, tak sme sa motkali, uz sme aj rozmyslali, ze preco uz zatvaraju zvieratka a domceky a ked sme sa okolo 17.30 blizili k opustenemu vchodu a cez plot som videla opustene parkovisko tak ma zacali mrakoty obchadzat, samozrejme dvere zamknute, tak sme presli popri plotu, ze snad nejaka brana este bude otvorena pre oneskorencov, nebola!, tak sme teda opustili skanzen cez plot, najprv manzel, potom som podala deti, potom kocik a potom ja, ale zvladla som to bez pomoci smetneho kosa (myslela som, ze ho budem musiet pritiahnut, aby som preliezla plot) :D :lol: ... taka normalna rodinka
Iris
expert

Odoslaťod Ina5 »

Iris, no vitaj.
Precitala som si a zasmiala som sa.
Ale ako sa hovori, co clovek nezazil a neokusil na vlastnej kozi, neuveri. Aj toto je skusenost.
Absolutne s Tebou suhlasim. Presne si vypichla vsetky tie vady a nedostatky, co si tu popisala.
1. strava, aj ja som bola sklamana. Nam ponukli aspon norm. chleba, nie toustovy :twisted: :D
2. ubytko, no vyspali sme sa, az na tie vrzgajuce postele a ine nedostatky...
3. mne skor viac u nich vadil taky ten vlazny az studeny cumak, ako sa povie, hlavne so strany mladych, nezaujem, neochota, nic naviac, Moravaka poznam vreleho, mileho, usmiateho.
Starsi pan sa trocha aj snazil, ale ....
Myslim si, ze z toho nikdy agroturisticky biznis neurobia, pokial sa velmi nezmenia a to je hlavne o povahe a bohuzial, oni na to nie su. Skor to bude stale zivot na samote.
Takze prisna vobec nie si. Skor si myslim, ze uz mame asi urcity vek, naroky, poziadavky....
A co hovorite na tu pristupovu cestu? Manzel vtedy povedal, ze skoda ze nemame Jeep.
Ta prihoda v muzeu bola mila.
Aj Roznev je velmi pekny, aj tam je co pozerat.
Ina5
expert

Odoslaťod Iris »

Ina, mala som sa viacej spoliehat na intuiciu, ci uz z tojho hodnotenia (mala som taky pocit, ze nieco za tvojimi, hoci neutralnymi, slovami je) alebo z ich mailovej komunikacie, ta mi vobec nesedela, ale povedala som si farmar, tazko pracuje, je cas zberu, jesennych prac, zaneprazdneny, tak mu to prepacim.

my sme boli iba s mladymi, stari boli na dovolenke.

fakt, absolutne z nich necitit zapal k nejakej agroturistike, vobec nie su pro-klientsky orientovani, nenaplnaju koncept agroturistiky, este k tomu bio, chyba im laska ci presvedcenie k tomu co sa snazia robit a je to fest citit

pristupova cesta, nuz 2X som sa na nu pytala, 1x neodpovedali na moju otazku, na druhe naliehanie sa vyjadrili, ze cesta je spevnena, udrziavana a jazdia po nej vsetky typy aut, ze treba pomaly na jednotke ... nuz ale viacej som mala dat na tvoju interpretaciu, fakt zla pristupova cesta
Iris
expert

Odoslaťod jubaba »

iris, tak ste pochodili - v hradisti ste nakoniec neboli? a co brod, to je diera, co? no akvapark sa da a aj muzeum je zaujimave, len uz minule to prerabali ci co a neviem ci uz prerobili. zlin sa pacil? :) a zoo? a valasska dedina?
jubaba

uz som zasa čika, tak dovidenia

Odoslaťod Ina5 »

Iris, no co dodat. :roll:
Tak nejak. My sme uz teda spali vselikde, ci uz pod sirakom, poad stanom, v 5* hoteliku, pocestovali sme toho dost.
Ja ubytko beriem, ze dalo sa ale nebolo to nic slavne. Nastastie, my sme mali krasne pocasie, nadherne teplo bolo vtedy. Takze my sme prichadzali sa tam v podstate len vyspat, zoparx sme prisli tak, ze sme spiace deti uz len preniesli do postele. Mne skor vadil ten prepac za vyraz -bordel, neporiadok, chaos naokolo. Co by akoze v okoli agrobio hotela nemalo byt.
Moje neutralne slova, Iris, mala som z toho celeho take divne zmiesane pocity, tiez som si kladla otazku, ze ci som taka narocna, nespokojna. My sme boli hlavne psychicky velmi unaveni, vystresovani, mali sme dost narocne obdobie za sebou a este nas vtedy cakalo do buducna stahovanie... Tak som nevedela, ci uz mne vsetko ide krkom, ci len ja vidim vsetko len zle,vadne... Az teraz to s odtupom casu hodnotim tak, ako hodnotim. Raz a stacilo.
Ale ani moj muz nebol moc nadseny. Nam hlavne chybala taka ustretovost, zaujem, ochota, rady na tipy kam na vylet ...
Ale, co uz, krcmarom sa clovek musi narodit. :D
jubaba, my sme boli v aquaparku, nebolo zle, len pan architekt je podla mna velmi neprakticky clovek, nakolko nedomysleny vstup pre kociky, prechody medzi satnou a WC, ziadne slnecniky, problem nacapovat si niekde vodu, dost biedne obcerstvenie, otrasna plavcicka, vyhukala manzela ked isiel dnu do priestoru medzi bazeny obleceny- tricko a plavky a vliekol jedno dieta a druhe niesol, nakolko ja som strazila kocik so vsetkymi vecami. Tak neviem kedy, ako a kde sa mal pri nasich dvoch sarkanoch prezliect....Ale mozno chcela vidiet len muzovu sexi postavu :D :mrgreen:
A Zlin, ten nas nezaujal.
Ina5
expert

Odoslaťod jubaba »

no vsak zlin nie je ziaden historicky skvost ale batovske mesto, postavene vylozene ako priemyselne. ja mam k zlinu sentimentalny vztah, takze som vylozene nekriticka :lol:
v brode sme boli len vnutri - v akvaparku - a spokojni. jedine do sauny sme sa nevedeli dostat, bol natresk
jubaba

uz som zasa čika, tak dovidenia

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Kam s deťmi

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.