Plávanie Bratislava

Víkend? Dovolenka? Detská oslava? Alebo len tak? Kam chodíme s deťmi, kde je príjemne, kde vedia čo rodičia s deťmi potrebujú.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Plávanie Bratislava

Odoslaťod salhajka »

moja neterka ide tento rok zacat chodit na plavanie od oktobra do three pools, oni plavaju v bazenoch v BA takze to by vam asi vyhovovalo celkom a viem, ze tam je ako hlavny trener alebo ten kto to ma je martin sadlon a to je uz inak kapacita takze tam maju celkom sancu tie deti aj nieco dosiahnut. samozrejme sme tam pytali, ze ako to prebieha a nenutia deti, vsekto je to robene aj takou hravou formou hlavne pri tychto mensich detoch
salhajka

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod jolanitha »

no presne v ba nieco potrebujeme, diki za tip. od akeho veku tam prosim ta hladaju deti? nie je to pre prilis male deti? a co tam za to budu platit?
jolanitha

Odoslaťod Niminke »

Ja som o nom pocula, on trenoval pred tym niekde inde? A toto bude akoze jeho kurz? A to trenuje iba on?
Niminke
začiatočník

Mood: Happy

Odoslaťod salhajka »

nie je za co, rado sa stalo :) tam praveze beru take vacsie deticky od nejakych 6 - 7 rokov takze to nie ako plavanie s babatkami, to je normalne kruzok mimoskolsky pre taketo deti :) vies co to ja presne neviem kolko tam budu platit ale mozem ti zistit ak chces. vies co on trenoval vraj pred tym v inych kluboch ale neviem presne, ze kde to by som ti klamala. toto uz by mal byt akoze cisto jeho projekt a nie pokial viem tak tam ma aj inych trenerov lebo viem, ze neterka spominala aj nejaku zenu trenerku :)
salhajka

Odoslaťod Jarnaja »

Ahoj mohla by si prosím ťa zistiť koľko tam platia? Záleží to od počtu tréningov za mestiac alebo to je pevne dané tá suma?
Jarnaja

Odoslaťod Niminke »

Aha tak super, dufam, ze sa im to rozbehne a ked budu moje dvojicky starsie tam budeme moc prihlasit. Ak to budu mat po mne tak budu plavanie milovat. Chcela by som aby sa dali na nejaky sport takze budem na to mysliet aj ked je to teda este par rokov daleko :D
Niminke
začiatočník

Mood: Happy

Odoslaťod salhajka »

Ahoj, nie nezáleží to od tých tréningov, tam máš dané vlastne dva tréningy do týždňa, keď je dieťa choré alebo čo tak jednoducho nepríde a hotovo. Platí sa tam 65 eur mesačne :) Ja verím, že im to pôjde lebo aj čo som počúvala deti keď sa obúvajú ako sa o tom bavia teraz, tak sú z toho úplne nadšené a tešia sa tam a dôležité teda je, že sa tam hýbu a baví ich to
salhajka

Odoslaťod Jarnaja »

Aha ďakujem teda. To nie je nejako veľa ale? :( Ja som čakala teda oveľa menej, že sa tam bude platiť. Čo všetko to vlastne zahŕňa tá cena?
Jarnaja

Odoslaťod milenia »

Maminy mate uz niektora dieta na plavani? Najlepsie uz aspon rok a v Bratislave, lebo tam sa potrebujem nieco spytat :) Ozvite sa prosim
milenia

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Kam s deťmi

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.