Plávanie Bratislava

Víkend? Dovolenka? Detská oslava? Alebo len tak? Kam chodíme s deťmi, kde je príjemne, kde vedia čo rodičia s deťmi potrebujú.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Plávanie Bratislava

Odoslaťod cinnamon »

My mame odskusane asi vsetky dostupne plavarne v BA a stale sa nam najlepsia, najpristupnejsia zda byt mestska plavaren v Pezinku, ktora ma aj detsky bazenik s teplou vodou. Vyskusajte.
cinnamon

pred porodom:)

začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod 55alienka »

preco prave plavanie? v skole nebudu mat nejaky kruzok sportovy? to by mal lepsie keby to ma rovno v skole a nemusi chodit cez mesto niekam na kruzok
55alienka

Odoslaťod katalinaa »

Treba hľadať, veď v Bratislave tam musíte mať toľko klubov plaveckých, toľko bazénov. Stačí zadať do googlu vyhľadávanie a a toľko ti tam toho vyhodí. Zo školy nebudú chodiť plávať?
katalinaa
začiatočník

Odoslaťod Niminke »

Nejake plavecke timy normalne? Chcela by si akoze aby to mal ako sport, ze aby mozno aj na sutaze chodil a tak?
Niminke
začiatočník

Mood: Happy

Odoslaťod jolanitha »

ahojte dufam, ze sa mozem pridat tuto do tejto diskusie. tiez by som chcela dat oboch mojich chlapcov na plavanie. celkom ich to bavi, maju radi vodu, na dovolenke ani nevyliezaju z vody. jeden ma 6 a druhy 8 rokov. chcela by som ich ale dat tak aby boli spolu v skupinke aby plavali spolu. potrebujem co najrychlejsie najst tak klub alebo teda kruzok plavania v Bratislave aby som tam mohla odovzdat aj vzdelavaci poukaz, v skole totiz do ziadneho kruzku nejdu a nechcela by som aby to prepadlo O:
jolanitha

Odoslaťod katalinaa »

To sa môžu dať aj niekam inam ako do školy? To som ani nevedela, u nás to nikdy nehovorili, asi vedlei prečo :D
katalinaa
začiatočník

Odoslaťod Niminke »

Jasne, ze sa to moze aj inam dat. Moja najmladsia sestra chodila odmalicka na gymnastiku a ta to potom davala tam, nemusis to mat len v skole. Lebo napriklad si zober, ze ona mavala treningy styrikrat do tyzdna takze na nejaky kruzok v skole absolutne nebol cas. Takze preto je to asi spravene tak aby sa to mohlo dat aj niekam inam :) Ked o tom neinformuju na skole tak aspon na tom kruzku by to mali povedat
Niminke
začiatočník

Mood: Happy

Odoslaťod katalinaa »

Aha to som fakt nevedela. Lebo u nás to akože prezentovali tak, že treba vybrať nejaký, hocijaký krúžok len aby to neprepadlo lebo tým vlastne príde škola o tie peniaze
katalinaa
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Kam s deťmi

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.