mysiacikov vodny svet

Víkend? Dovolenka? Detská oslava? Alebo len tak? Kam chodíme s deťmi, kde je príjemne, kde vedia čo rodičia s deťmi potrebujú.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

mysiacikov vodny svet

Odoslaťod milicka225 »

boli ste tu uz? pocula som, ze je to nejaka nova atrakcia na Donovaloch?
milicka225
 
Príspevky: 31

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: mysiacikov vodny svet

Odoslaťod gabona1 »

Ahojte, ani ja som o tom ešte nepočula, možno to je len nejaká zavádzajúca informácia. Ani reklamy som nevidela, to by už niekde bolo na fcb...atď.
gabona1
začiatočník
 
Príspevky: 120

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: mysiacikov vodny svet

Odoslaťod vrana80 »

Nieco som nasla uz na nete, tak pozrite ;-) http://www.parksnow.sk/leto/atrakcie-detskypark.php
vrana80
 
Príspevky: 61

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: mysiacikov vodny svet

Odoslaťod katalinaa »

Jej super, ďakujeme vrana80:-) :-)
katalinaa
začiatočník
 
Príspevky: 139

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: mysiacikov vodny svet

Odoslaťod Kirkuša »

Isli sme okolo v lete cestou na dovolenku do Tatier. Je to v centralnej casti Donovalov, tam, kde je lanovka na Novu Holu, vedla jej udolnej stanice.
My sa tam vzdy zastavime kvoli letnej bobovej drahe, deti sa tam prevezu a hned s nou to susedi, vsetko je dosiahnutelne tam z toho parkoviska.
Prave to vtedy otvarali. Je to na moje deti teda uz nieco na co su oni velke, povedala by som tak do cca 8-9 rokov to moze deti bavit, potom uz asi nie, ale zase aj najmensie sa vyhraju, pozreli sme zvonka, je to subor takych tych drevenych hradov, preliezok- lezenia pre najmensie deti, smyklavka a tak, ako byvaju ihriska plus vodne atracie, archimedova spirala a pramica po jazierku kde sa deti sami posuvaju tahanim lana, rozne prelievanie a regulacia vody v cestickach - oblubene atrakcie v Rakusku (nielen) v podhorskych alpskych dedinach, to si nase deti vyhrali uz tam v prislusnom veku, tu len skonstatovali ze pekne pre mensie deti, konecne to dorazilo aj sem. Je to vsadene do strmsieho ubocia. Sice to len zapadne do uz z mojho pohladu pomerne preplacanej a preplnenej Donovalovej atmosky, a este ju to zhusti, ale konieckoncov tam bolo este volne miesto v uz i tak nacatych ubociach, tak dalsie nieco pre mensie deti.
Kirkuša

Subham astu sarvadžagatam.

expert
 
Príspevky: 5099

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Kam s deťmi

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron