Habakuky

Víkend? Dovolenka? Detská oslava? Alebo len tak? Kam chodíme s deťmi, kde je príjemne, kde vedia čo rodičia s deťmi potrebujú.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Habakuky

Odoslaťod sandronela »

zienky, chcem sa vas spytat, boli ste uz so svojimi detmi na donovaloch v tom rozpravkovom mestecku habakuky? citala som o nom uz vela, ze je tam pekne a vraj sa tam hraju aj nejake predstavenia. boli ste tam niektora v poslednej dobe?
sandronela
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Habakuky

Odoslaťod nassica »

sandronela..moj synovec tam bol pred mesiacom zo skoly, no on mi tvrdil ze jemu sa tam moc nepacilo..neviem, ja som tam nikdy nebola, len co mi on hovoril..
nassica
začiatočník

Odoslaťod klarkapretty »

my sme tam boli tam su akoby domceky a tam im rozpravky hovoria a podobne pre male deti myslim ze je to celkom zazitok ale myslim ze to max tak do 7-8 rokov starsie deti to potom uz asi nejako nezaujme to skor bobova draha co je tiez na donovaloch :)
klarkapretty

Mood: Cool

Odoslaťod karolyna »

Tam je super, mne sa tam pacilo ked sme tam boli na vylete so sestrou a s jej detmi:-)
karolyna

Odoslaťod Lejli »

Baby a kde sa to presne nachádza? Počula som už o tom ale vôbec neviem kde to je
Lejli
začiatočník

Odoslaťod zonalla »

Lejli veď si to kukni na internete, tak rýchlejšie dostaneš odpoveď a presne si to tam vieš pozrieť, kde sa to nachádza
zonalla

Odoslaťod sandronela »

baby tak dakujem vam z infosky, zostala som celkom zmatena ci tam ist ci nie, ale asi vyskusame a uvidime :)
sandronela
začiatočník

Odoslaťod gabona1 »

AHoj, habakuky bolo pre pár rokmi super, teraz netuším, tiež som počula, že to už nie je to, čo bývalo. Bobová dráha je super, to je hneď blízko toho a okrem iného je tam lanovka na kopec, veľmi pekné prostredia. Je tam čo pozerať.
gabona1
začiatočník

Odoslaťod beruska112 »

baby mozem sa spytat ake stare deti chodia do tychto habakukov? je tam nieco zaujimave aj pre mensie deti?
beruska112
začiatočník

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Kam s deťmi

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.