Hrá celá rodina

Víkend? Dovolenka? Detská oslava? Alebo len tak? Kam chodíme s deťmi, kde je príjemne, kde vedia čo rodičia s deťmi potrebujú.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Hrá celá rodina

Odoslaťod Simasim22 »

Ja som s malými sesternicami, začala chodiť na plávanie, chytilo ich to. Hrávam aj na klávesy, tak je dobrý nápad urobiť im hudobný víkend, možno ich to tiež bude baviť :)
Simasim22

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod kajuska1 »

Tiež sa tak zabávame. ja hrám na klávesy, manžel so starším synom na flautu a malý nám do toho trieska na bubon. Je to perfektná zábava, len trošku ľutujem našich susedov :D
kajuska1

Odoslaťod maminaS »

Tak naši chalani stále do niečoho trieskajú, takže to vidím jedine na bicie :D
maminaS

Odoslaťod Otelo »

my sa zase vydávame na výlety .... hlavne potom pôjdeme domov a detičky zaspia a my máme s ženou aspoň chvíľu pre seba .... :)
Otelo

Odoslaťod patusa_11 »

výlety sú skvelé na unavenie detí, to ozaj kvitujem :-D
patusa_11

Odoslaťod jana v. »

dovodom, preco sa nas syn uci hrat na harmoniku (po spravnosti akordeon :-) ) je ten, ze ked bol s ockom hrat dochodcom v miestom klube dochodcov na konci roka, tak ho zenicky uhostili chlebickom i zakuskami a ocko z takej akcie vzdy nejake zakusky prinesie :lol: . a dcera hra na husle, ale ona na to ma perfektny sluch, aj ine dispozicie a dobru ucitelku, len momentalne sme sa zase dostali do fazy "hnusne husle", co sa cyklicky opakuje, tak skusame s muzom zase vydrzat frflanie. iba ja som sa vyskytla v tejto rodine po tejto stranke omylom
a taka harmonika, zrejme aj hocico ine na nejakej oslave, gilovacke je uplne super. zvlast ak je hrac tak dobre na tom, ze zahra hocico - ludovky, zname starsie SK hity, detske hity ako pes Boby, mandarinka Darinka a na pocudovanie uplne najvacsi uspech vo vsetkych spolocnostiach, kde sme sa ocitli a boli tam ludia starsi ako 40, maju ruske pesnicky (aj ich hymna) :-).
jana v.
expert

Odoslaťod luciy »

@jana v. ale tak to je super ze tvoje deturence chodia takto na hudobne nastroje. Aj ja ked som bola dieta som chodila na flautu, sice som ju uz pekne dlho nedrzala v rukach ani som nehrala ale pamatam si ze tiez som mala take stavy ze sa mi tam nechcelo chodit a frflala som. To je asi normalne, treba to len vydrzat:-)
luciy
začiatočník

Mood: Cool

Odoslaťod Aros »

nám sa dobre osvedčili aktivity.
Aros

Odoslaťod Abrosh »

ste dobrí že chcete takto na niečo hrať, ja som rád keď je doma po celom dni pokoj a ticho.
Abrosh

Odoslaťod jana v. »

Abrosh, ja osobne nie ze nechcem hrat, ja to mam zakazane od dcery, vratane spevu :-).
A ono zalezi na tom, v akej ste patrii. My mame partiu taku, ze ked muz schyti harmoniku, tak keby vladal, moze hrat aj 3 hodiny. Dost vela mladsich je momentalne v stave - "som tu a bavte ma", a ked nahodou netrafi usporiadatel ich chut, alebo nieco nie je uplne 100percentne, tak skritizovat vie, ale nikdy sa nechyti nieco organizovat, aby zistil, ze nie vzdy ide vsetko tak ako ma, a aj ti ludia, co to robia zadarmo jednoducho maju svoje limity. Vidim v nasej dedine - stale robime ti isti a kritizuju tiez ti isti :D
A momentalne nie sme v stadiu "hnusne husle", aj ked cvicit sa jej zvycajne nechce, ale zase si musi "odrobit" novy mobil, lebo "oci, ked uz pojdem hrat do tej statnej opery, tak by som si zasluzila novy mobil (ma 2rocny)", a kedze naozaj musi teraz skoro denne cvicit viac ako pol hodiny a ten jej sme mohli posunut synovi, tak dostala novy mobil :-).
jana v.
expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Kam s deťmi

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.