ZOO Stropkov

Víkend? Dovolenka? Detská oslava? Alebo len tak? Kam chodíme s deťmi, kde je príjemne, kde vedia čo rodičia s deťmi potrebujú.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

ZOO Stropkov

Odoslaťod sykorka.7 »

Myslím si, že aj tu na ´´východe´´ máme veľa možností, kam na výlet s deťmi :D ...pre tie, ktoré majú radi zvieratká :yes: , vrelo odporúčam ZOO v Stropkove, je to menšia, ale o to príjemnejšia a útulnejšia Zoo :rol8: Deti si tu zaručene prídu na svoje...súčasťou je aj detské ihrisko, kde sa deti na konci prehliadky môžu vyšantiť :rol8: Je tam len symbolické vstupné, takže dostupné pre každého :wink: my tam chodíme pravidelne každý rok a vždy je to pre nás krásny zážitok :)b
sykorka.7
 
Príspevky: 64
Obrázky: 1

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ZOO Stropkov

Odoslaťod sykorka.7 »

Rado sa stalo :) taktiež je tam kúpalisko a každý rok prvý augustový víkend sa tam koná Stropkovský jarmok, tiež môžem len odporúčať, info kedy sa koná nájdeš každý rok na nete...sú tam atrakcie pre deti, rôzne vystúpenia, kopec stánkov, ulička remesiel a ľudovej tvorby...nudiť sa určite nebudete :) my odkedy sme boli prvý krát v zoo a na jarmoku tak tam už chodievame každý rok...
sykorka.7
 
Príspevky: 64
Obrázky: 1

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ZOO Stropkov

Odoslaťod anmapo »

ZOO v Stropkove je fakt krásna. Je tu množstvo zvierat v 40 voliérach a návštevníci sa môžu potešiť aj krásou vzácnych rastlín, kríkov a stromov. Areál je pre potešenie malých návštevníkov dotvorený atypickými detskými zariadeniami, rozprávkovým bufetom Červená čiapočka, či kontaktnou ZOO pre deti s možnosťou kŕmenia zvierat. A veľmi sa mi páči aj bezbariérové prostredie, ktoré je vhodné aj pre telesne postihnutých.
anmapo
 
Príspevky: 54

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ZOO Stropkov

Odoslaťod anmapo »

katuska123 píše:Ja som zas počula, že je tam málo zvierat ktovie ... Oproti klas. ZOO určite menej


No tak nie je to ako v ZOO v Bratislave či v Bojniciach, čo si budeme hovoriť :lol: , ale určite sa oplatí navštíviť, je si tam čo pozrieť :wink:
anmapo
 
Príspevky: 54

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ZOO Stropkov

Odoslaťod Davidek »

Boli sme s manželkou aj s deťmi v ZOO STROPKOV a nebolo to tam až tak zlé :-)
Davidek
 
Príspevky: 54

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ZOO Stropkov

Odoslaťod lienkaxy »

Aj my máme ZOO Stropkov veľmi radi. Hlavne, keď je teplo a malá sa môže dosýta vyblázniť na šmýkľavkách a kolotočoch. V zoo si vždy kúpime potravu pre zvieratká a potom ich malá kŕmi a pozoruje ako sa správajú a či im chutí. Je to príjemná a milá rodinná zoo. Odporúčam
lienkaxy
 
Príspevky: 11

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ZOO Stropkov

Odoslaťod mabu »

Zoo v Stropkove sa nám páčila, deťom sa páčili zvieratká, taktiež ocenili že ich mohli pohladiť či nakŕmiť, šmýkačky, hojdačky či preliezky tiež ocenili a neostali nepovšimnuté :)
Keď už budete v Stropkove, odporúčam aj výlet vo Svidníku - Údolie smrti, boli sme tam pozrieť tanky a páčilo sa nám, deťom ešte viac :D.
mabu
 
Príspevky: 15

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ZOO Stropkov

Odoslaťod haluji »

Hoci som vychodniarka, v Stropkove som este nebola...Zoo vsak urcite navstivime!!!dakujeme za tip
haluji
 
Príspevky: 42

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Kam s deťmi

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron