Pôrodnica Stará Ľubovňa

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Pôrodnica Stará Ľubovňa

Odoslaťod sisilia »

Dobrý deň. Ja som rodila v pôrodnici V Starej Ľubovni dvakrát a šla by som tam aj tretíkrát:-)) Oba pôrody prebiehali o v noci- chlapci sa narodili o tretej a o štvrtej ráno, takže som mala o súkromie a intimitu postarané. Nerodil tam vtedy nik iný, bola so mnou sestra, ktorá mala nočnú a v prvom prípade lekárka a pri druhom pôrode lekár. Bolo to fakt super, že sa tam nemotalo veľa ľudí, ktorí by tam počas dňa určite boli a preto som mala ozaj pocit súkromia :) Pôrod prebiehal bez komplikácií, dosť rýchlo- v oboch prípadoch, takže naozaj mám na to príjemné spomienky. Pri prvom synovi tam so mnou bol manžel, pri druhom sestra- dovolili mi to, bola som ozaj rada, že mohla byť so mnou. Bábätká mi hneď prikladali k prsníku, ale potom už ich zobrali na oddelenie, kým som ležala dve hodinky na sále. Keď som prišla na izbu, práve roznášali detičky, takže sme boli hneď spolu. Čo sa týka dojčenia, nemala som s tým problém, nestresovala som sa, že nebudem mať mlieko, len som prikladala, užívala si to a mliečko na tretí deň prišlo. Ale myslím, že keď v noci plačkali, dávali im čajík, či glukózu. Bola som spokojná naozaj so všetkým, aj so sestrami, aj s lekármi, boli ochotní a odpovedali na všetky naše otázky. Nespokojná som bola akurát so stravou, ale to je asi problémom mnohých nemocníc. Takže keď to mám zhrnúť, túto pôrodnicu vrelo odporúčam- chodia sem ženy aj z iných okresov a keby som mala rodiť znovu, inú pôrodnicu si nevyberiem :clap: :clap: :clap:
sisilia

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Pôrodnica Stará Ľubovňa

Odoslaťod alicka17 »

aj ja som tu rodila dva krat a tiez nie som z tohto okresu, spokojnost velka,hlavne prijemne rodinne prostredie :lol:
alicka17

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Pôrodnice Prešovský kraj

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.