Pôrodnica Trebišov

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Pôrodnica Trebišov

Odoslaťod hana@redakcia » Ne 06.Feb. 2011 22:04

Dobrý deň nastávajúce maminy a maminy s aktuálnymi skúsenosťami.
Radi by sme rozprúdili debatu o Všetkých slovenských pôrodniciach, čo Vás na nich zaujíma, aké máte skúsenosti, rady, zážitky...
Tak, keď máte chuť sa pýtať, tak sem s otázkami. Keď máte chuť odpovedať, tak sem s odpoveďami, dojmami, skúsenosťami.
Mňa napríklad zaujíma:
- mohol byť Váš partner s Vami v prvej dobe?
- bolo Vás v pôrodnici veľa, málo, mali ste samostatnú izbu/box?
- čo Vám v prvej dobe najviac pomohlo?
- ako to bolo s bábätkom po pôrode? Priložili ho hneď na bruško?
- kedy ste si ho prvý krát priložili k prsníku?
- kde bolo dve hodiny po pôrode?
- kedy Vám ho doniesli?
- bolo na šestonedelí dosť miesta?
- pomohli Vám s dojčením?

(už končím, určite je otázok kopec, to ja len nech sa má diskusia o čom rozprúdiť;-)
hana@redakcia

Skolaaaa

začiatočník

Mood: Tired
Obrázky: 0
Založený: Pi 11.Sep. 2009 23:31

Pozvania odoslané: 1
Registrovaní priatelia: 0

Re: Pôrodnica Trebišov

Odoslaťod eristan » Pi 22.Júl. 2011 22:41

milé mamičky! chcela by som touto formou podporiť pôrodnicu v Trebišove. rodila som tam 2 krát a v novembri sa tam chystám znova V:) bola som tam veľmi spokojná so všetkým. čo sa týka poplatkov okrem nadštandardnej izby a manžela pri pôrode ma to nestálo nič. aj tieto poplatky sú však v porovnaní s inými dostupnými pôrodnicami prijateľné. manžel bol pri mne od prvej minúty až kým ma nepreviezli na izbu - odporúčam všetkým. veľmi mi pomohla aj fitlopta a sprcha ktorú som mala nonstop k dispozícii. všetko išlo ako po masle. 24 hodín po pôrode som mala trochu zdravotné komplikácie- však vytlačiť 4 kilové dieťatko dá zabrať organizmu, ale personál to zvládol perfektne - všetci okolo mňa lietali na čele s primárom. ďakujem im za to že všetko dobre dopadlo! čo sa týka rómskych rodičiek ktoré sú postrachom všetkých mamičiek a príčinou prečo veľa mamičiek rodí inde, musím skonštatovať že personál ich zvláda úplne profesionálne a počas môjho posledného predľženého pobytu na šestonedelí som s nimi vôbec neprišla do kontaktu. takže mamičky z Trebišova a okolia nebojte sa ísť rodiť do tejto nemocnice, personál aj vybavenie je porovnateľné s akoukoľvek pôrodnicou v okolí a poplatky sú oveľa prijateľnejšie. pozdravujem týmto personál šestonedelia a novorodeneckého odd. v Trebišove a verím že ani v novembri, kedy sa chystám porodiť svoje tretie dieťatko ma nesklamú a podajú 100% výkon! Erika
eristan

Založený: Pi 22.Júl. 2011 22:03

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Pôrodnice Košický kraj

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Používame súbory cookie.