Pôrodnica Bratislava Antolská

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Pôrodnica Bratislava Antolská

Odoslaťod MartinaTinka »

Lesna zienka píše:Ja som za prirodzený pôrod a preto by som už do tejto nemocnice rodiť nešla, neskoro som sa dozvedela o tom, že v Banskej Štiavnici majú iný prístup...Antolská je ako cukráreň, čakajú vás tam rôzne rezy napr. cisársky rez, nástrihy :D ...
majú tam veľký nával,takže netreba očakávať individuálne pozornosť ale len rutinné postupy, ktoré aplikujú bez rozmyslu...

To je pekne ale ked byvam v Bratislave to sa mam akoze 2 tyzdne pred terminom prestahovat na mesiac do Banskej Stiavnice? Alebo soferovat/nechat sa odviezt pocas kontrakcii a riskovat ze sa stanu nejake komplikacie cestou? Bohuzial, v Bratislave sa z porodnictva stala pasova vyroba, musime len dufat ze sa s tym coskoro nieco urobi...dovtedy asi uprednostni vacsina zien to ze je porodnica blizko (pre ne, partnera aj zvysok rodiny).
MartinaTinka

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod matta308 »

Ja som mala zaplateneho doktora, od neho som dostala najlepsiu starostlivost aku som mohla dostat. Co sa tyka nemocnice, ked som tam bola ja, mali plno. Takze na prijme ma prehadzovali z jednej miestnosti do druhej, az som skoncila na chodbe. Izby to iste. Bolo plno, takze nas stale presuvali a bola som dva dni v izbe kde bolo asi 20 stupnov, mozno aj menej. Bala som sa ze mi mala prechladne. Sestricky na novorodeneckom, ako ktore. Niektore boli super, mali zaujem pomoct. Niektore ma odpisali hned ako som prisla za nimi. ( prisla som sa opytat, co mam robit ked malu boli brusko a oni mi povedali ze je hladna a strcili mi do ruky striekacku s mliekom.) Priatel so mnou pri porode mohol byt. Viac menej som to tam prezila, ale najspokojnejsia som nebola. A po porode: babatko mi prilozili, co sa mi pacilo. No nechali mi ju tam asi 10 minut a potom ju zobrali prec. Keby tam so mnou nebol priatel, tak by som sa tam asi za tie dve hodiny zblaznila...:?
matta308

Odoslaťod MoniQe3 »

Dobrý deň,

rodila som tu v októbri 2010 a som nadmieru spokojná so všetkými službami. Keďže som mala počas tehotenstva veľa problémov bola som tam hospitalizovaná aj na rizikovom. Neskôr po pôrode opätovne aj s dcérkou, ktorá musela byť so mňou hospitalizovaná ako "sprievodca" bolo to ťažké obdobie pre mňa ale doktori a sestričky boli úžasní a pomáhali a vôbec som sa nestretla ani s jedným prípadom nesympatického neochotného personálu nemocnice.
Všetko sú tam profesionáli a milí ústretoví ľudia. Podľa môjho názoru je toto jediná najlepšia nemocnica v Bratislave. To je môj názor a odporúčam ju všetkým známym.
MoniQe3

Mood: Happy

Odoslaťod clever »

Na antolskej (ale to je asi vsade tak) je velmi dolezite na aky personal prave natrafite. Je to tam tak pol na pol. NIektore sestricky vyborne, niektore strasne furie. Lakari tak isto. Jeden sa o vaz zaujima a je aj ludsky, druhy vam dava pocitovat, ze ho otravujete. :? Hodnotim ju 3 z 5. ;)x
clever

Odoslaťod brigitas »

ahojte,

rada by som pripojila svoju skusenost s Antolskou. Rodila som 6.5.2011, kedze mi odtiekla plodova voda a porod sa nerozbiehal, polezala som si na porodnici :glare: .Rada by som vsak podakovala celemu personalu porodnice, sestonedelia a novorodeneckeho. Bola som v nemocnici 7 dni, a myslim, ze som asi stihla vsetky sluzby a musim konstatovat, ze som sa nestretla zo zlym pristupom ci ku mne alebo k malej. Sestricky aj doktory ochotni, je potrebne sa sice pytat, ale ked som ich oslovila s prosbou pomohli aj o pol noci. Isla som na antolsku s nie velmi optimistickymi informaciami ale milo ma prekvapili.

je tam omladeni personal, hlavne doktory a ti su ochotni a to aj napriek tomu, ze ked som bola na sestonedely ja bolo totalne plno :wink:

takze Antolska c.1, odporucam vsetkym, dokonca este aj moznost pozicat si senzor na monitorovanie dychu nas milo prekvapil a vyuzili sme to

pekny dnik

Brigita
brigitas

Odoslaťod Nojaadka »

MartinaTinka píše:To je pekne ale ked byvam v Bratislave to sa mam akoze 2 tyzdne pred terminom prestahovat na mesiac do Banskej Stiavnice? Alebo soferovat/nechat sa odviezt pocas kontrakcii a riskovat ze sa stanu nejake komplikacie cestou? Bohuzial, v Bratislave sa z porodnictva stala pasova vyroba, musime len dufat ze sa s tym coskoro nieco urobi...dovtedy asi uprednostni vacsina zien to ze je porodnica blizko (pre ne, partnera aj zvysok rodiny).

MartinaTinka - mnohé mamičky to tak robia a nie je v tom žiaden problém. Vôbec nie je potrebné sťahovať sa mimo Bratislavy na dva týždne. Ja som stará prešpuráčka a obidve deti som priviedla na svet v Topoľčanoch, bez najmenších problémov. Nestresuj sa, všetko si premysli a sama sa rozhodni, či máš záujem rodiť "na páse" v továrni a na pôrod čo najrýchlejšie zabudnúť ako na zážitok zo zlého filmu, alebo chceš, aby narodenie Tvojho dieťaťa bolo navždy najkrajším zážitkom na svete...
Nojaadka

Tak sa zdá, že jar je tento rok celú zimu :-)

expert

Odoslaťod moo »

rodila som pred dvoma týždnami takže čerstvá skusenosť :) antolsku môžem len odporučit... mala som len jednu výhradu ale inak všetko na jednotku ja som sice mala zaplatenu lekárku ale ked som tam ležala zistila som že je tam celý presonál užasný... dost ma oslavil dr Janáč vždy dobre nala dený a mala som pocit že pracuje stále ale stále usmev na perách,,, pôrodné boxy ok ved každá dufame že tam budeme čo najkračí čas :lol: a potom tie dve hodinky z drobčekom a manželom hned po pôrode krása... manžela aj nenasilne zapojili do pôrodu,,, a poviem vám dost sa zapotil ale bolo to všetko prirodzené a fajn... a na bolest bez epi treba rýchlo zabudnut...

prvý syn v ruzinove ale to bolo dávno 7r, pôrod krása no ale sestonedelie uff rychlo preč ale možno sa to už zmenilo
moo
pokročilý

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Pôrodnice Bratislavský kraj

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.