Pôrodnica Revúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Pôrodnica Revúca

Odoslaťod vinicka »

Takže, zhodnotím Revúcu, možno sa niekto pridá. :D
Oproti obdobiu spred takmer 8rokov sa tam pomenilo pár vecí, v prvom rade musím vyzdvyhnúť samostatné sprchy a toalety na každej izbe a ochotnejší personál ako voľakedy. :wink:
Partner môže byť za poplatok pri pôrode /môj nebol/.
Keď som rodila ja, bolo nás tam dosť, je to spojené aj s gynekologickým oddelením, tak tam boli aj iné pacientky ako rodičky. Izby na roomingu sú dosť malé, a my sme boli 3 na izbe.
Po pôrode ako som sa dozvedela od iných mamičiek, keďže ja som rodila teraz sekciou, bábätká bohužiaľ neprikladajú k mamám, hoci to majú uvedené na internete ako samozrejmosť. Dávidka mi doniesli po sekcii cca po 6!hodinách aj to len na chvíločku, keďže sa nedal zobudiť a potom až nasledujúce ráno, tiež len na chvílu. Ako som sa neskôr dozvedela, malý spal stále preto, lebo ho dokrmovali klasicky fľaškou. :no:, hoci som vyslovene žiadala aby ho nekŕmili.
Na oddelení je jedna nadštandartná izba, kde môžu neobmedzene chodiť návštevy, ale hoci som mala o ňu záujem, bolo mi povedané, že je obsadená a pritom na nej tri dni nik nebol. Najhoršie je riešenie tejto izby - je na konci oddelenia, priamo oproti izbe, kde sú mamičky s bábätkami a keďže návštevy sa tam míňali jedna radosť, veľa krát aj o desiatej večer, dosť nás to rušilo a najhoršie, že na nás často drzo a zvedavo pozerali cudzí chlapi, a nebolo to nič príjemné, ak sme práve dojčili. Pritom na celé oddelenie majú deti do 12rokov vstup zakázaný a bábätko sa dá ukázať tak chvílku v prievane medzi dverami! :bored:
Takže celkovo sú moje dojmy z pôrodnice viac negatívne ako pozitívne, hoci to pred ôsmimy rokmi bolo oveľa horšie. :wink:
vinicka
začiatočník

Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Pôrodnice Banskobystrický kraj

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.