Pôrodnica Dolný Kubín

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Pôrodnica Dolný Kubín

Odoslaťod andrea l. »

tak cerstve mamule pisteee.

ja som sice zilina, ale rada by som sla do kubina.
citala som zatial viac peknych pozityvnych ohlasov, a 800 porodov rocne znie dobre, snad je tam atmosfera trocha pohodovejsia.
andrea l.
pokročilý

Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod evaju »

ja som z DK,,v nasej porodnici som bola uz 2x,,boli tam aj z inych miest co som sa cudovala ale tiez hovorili ze o kubinskej porodnici poculi len to najlepsie preto tam boli.,.,je to tam celkom ok aj personal sa stara zodpovedne,,jedine co mi vadilo boli tie vrzgajuce kovove tvrde postele..ale co uz s nasim ministerstvom zdravotnictva mozeme robit zeee...
evaju

Obrázky: 3

Odoslaťod Martina z MT »

avartatef píše:...kontrakcie som mala kazdych 5 minut a otvorena som bola na 5 cm. Ale kedze v ten den mal vela prace, tak ma neprijal a poslal ma domov, ze som prisla skoro.
Ale doma sa to zhorsovalo, kontrakcie som zacala mat kazde 2 minuty, tak som sa rozhodla vratit spat do nemocnice. Ked ma tam uvidel, bol nevrly a stale na mna zvysoval hlas,...kedze som mala dost roboty zo sebou, tak som bola z toho dost sklamana, nevedela som sa ani branit, a naozaj som taky pristup neocakavala. Ked ma vysetril bola som uz na 8cm otvorena, ale mali vela roboty, tak ma nechali cakat v nejakej miestnosti, aby som tam pockala. Bolo to hrozne...Ked si na mna spomenuli, tak ma rovno zobrali na porodnu salu, ze budem rodit,...nespravili mi ani klistir, co mi bolo velmi neprijemne, vobec sa nesnazili mi pomoct a urychli porod, napriklad tym, ze by mi prepichli plodovu vodu, aby ten porod urychlili,...
...to sa neda porovnat s nemocnicou na antolskej,...tam to bolo na urovni, hoci porodnicka sala bola horisa ako v kubine,...zena ktora rodi potrebuje pomoc, a tam sa jej aj docka, su tam vyborni doktori, ktori sa snazia ten porod urychli a pomoc zene,...

Avartafel, to ze Ti do porodu nezasahovali,poslali Ta domov a nechali Ta bez povsimnutia a zasahov, by niekto povazoval praveze za vyhru. Urychlovanie a ine manazovanie porodu nemusi byt ta najlepsia cesta,aj ked sa to tak na prvy pohlad moze javit. Takze ked sa na to pozries z tejto strany, vlastne si mala aj trochu stastia! ;-)
Mrzi ma vsak, ze sa k Tebe spravali nemilo, drzo! :?!?:
No a ten 3-nastrih...?!?!?!? Hnus :scared: p: :guns: :?!?: :skuli:
Mala si ho "nechtiac" kopnut... :evil-red:
Drz sa!
Martina z MT

Sloboda ducha!

expert

Odoslaťod dogicka »

Ja som rodila v Dolnom Kubíne pred pol rokom a mám výbornú skúsenosť, túto pôrodnicu by som odporučila aj iným mamičkám. Ja som rodila s epidurálom, pani doktorka aj sestrička z anesteziológie boli úžasné. Ocenila som, že manžel mohol byť so mnou takmer od začiatku, mali sme samostatnú pôrodnú miestnosť, po pôrode bol so mnou až kým ma nepreviezli na izbu.Dcérku mi hneď po narodení položili na brucho, potom ju odniesli na vyšetrenia a oblečenú nám je doniesli naspäť. Dcérka sa narodila o 13.05 a je pravda, že okrem chvíľky poobede okolo 17-tej mi ju doniesli až na druhý deň ráno. Ale odvtedy som ju mala stále pri sebe na izbe, aj v noci, ak som nepožiadala sestričky, aby ju na noc zobrali na novorodenecké. Sestričky na šestonedelí boli všetky do jednej veľmi milé a ochotné,na novorodeneckom boli dve sestričky "semetriky", ale ostatné boli taktiež skvelé. Oceňujem aj prístup lekárov a pani primárky napr. pri vizite, kde z toho nik nerobil vojenský nácvik ako som to zažila pri pôrode prvej dcérky v nemocnici v Trstenej. Strava bola veľmi slušná. Keď to zhrniem dokopy, bol to pre mňa príjemný "pobyt" a ak by som išla rodiť teraz, určite by som si vybrala Dolný Kubín. Ešte k tým veciam pre bábätká, som prekvapená z príspevku predo mnou, lebo vecičky boli síce staršie ale čistučké. Kožný problém vašej dcérky nemusel byť spôsobený pracím práškom.
dogicka
začiatočník

Odoslaťod nananka »

Prvý pôrod som mala tu, bol cisársky, takže sa o mňa museli postarať :D , na oddelení sme ležali 3 ale sestričky sa správali ako keby nás bolo 30, všetky 3 sme bolki po cisárskych a prvorodičky tak to im asi hlavne vadilo, že sme nič nevedeli..mne sa tam vcelku páčilo, no ale vadilo mi hlavne to,že mne sa mliečko hneď nespustilo /až doma/ a oni okolo mňa chodili, prsníky mi stláčali jedna za druhou, krútili hlavami, že mám prsia ako balóny a nič, malá revala, oni len priložiť, ja revala, no hrôza, keď som im vravela, že nech donesú striekačku s mliekom, tak kukli na mňa ako na blbú, a doniesli fľašku, a to majú značku "baby friendly" :( , no a keď som odchádzala domov, dosť, že som sa nemala obiecť na chodbe, lebo oni už prezliekli obliečky, a zašpiním ich, malú som nemala kde položiť aby som sa obliekla, podotýkam, že sme tam boli 3 :( , no a posledné čo ma dorazilo bolo, že medzi dverami prišla doktorka z novorodeneckého a dala mi lístok a vraví, že malá má nejaký problém s nožičkami aby som šla na ortopédiu si po frejkovu perinku, a že jej nemohli zmerať sluch tak na foniatriu /našťasie je všetko OK :D /, nechápem, načo tam žena leží 6 dní, keď jej dôležité veci povedia na poslednú chvíľu
nananka

Odoslaťod 198815 »

no ja napisem asi len to ze ak budem mat na vyber a dost casu aby som tam zasla tak isto uz nepojdem do kubina...nebudem tu teraz opisovat co sa stalo no nemaju tam uroven a ohladom dojcenia pride mlada ucnica hodi par letacikov a odide...nema kto poradit.urcite uz nie kubin :mad:
198815

Odoslaťod danulka773 »

Ja som prve babatko porodila v tejto nemocnici, pri druhom pojdem tiez asi sem,otecko bol pri porode,co mi velmi pomohlo-vrelo kazdej mamicke odprucam,bol pri mne od sameho začiatku az do uplneho konca(kym ma nepreviezli na izbu)Sestričky aj pani doktorky boli pocas porodu fajn.
danulka773

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Pôrodnice Žilinský kraj

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.