slobodná mamička

Riešime svoje problémy s poisťovňami, daňákmi, zamestnávateľmi, bývaním, adopciami, službami, zdravotníctvom... Iná skúsenosť sa zíde.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: slobodná mamičkaRe: slobodná mamička

Odoslaťod Iris »

teraz len tak hypotetizujem, ale neexistuje ziadna pravna uprava-vynimka, ktora by umoznila obist vyzivovaciu povinnost rodicov do 25 rokov veku alebo ziadat o jej zrusenie zo strany rodicov? napr. v podobnych pripadoch slobodnej mamicky :?: nevysmejte ma, len ma napadlo 8)
Iris
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: slobodná mamička

Odoslaťod veve229 »

Je to strašné, ale štát sa podľa mňa nevie o nikoho postarať.... Je to k zaplakaniu...
Keby nebolo mojich rodičov, tak neviem neviem... :oops:
veve229

Odoslaťod Mysenka »

tak to ziram teda ako sa pomery zmenili. Bola som uprimne v tom, ze aspon isty cas sa podporou podari preklenut. Veve, tak sorry ak som zavadzala, no to cumim. Hlavne, ze podaktori poberaju davky imrvere aj bez akehokolvek prispevku spolocnosti. :roll: :roll:
Mysenka

Kde blb, tam nebezpecno!

expert

Obrázky: 0

Re: slobodná mamičkaRe: slobodná mamičkaRe: slobodná mamička

Odoslaťod Mysenka »

BlueSun píše:mysen ale toto bolo minimálne pred destimi vlastne aj viac rokmi nie?
rodičia mali vyživovaciu povinosť, do skončenia školy a do dosiahnutia plnoletosti...bohužial teraz štát aby náhodou nemusel dať o korunu viac na práve vyštudovaného človeka bez práce, ak má s rodičmi trvalé bydlisko, vyživovaciu povinosť majú rodičia do 25.

veru, uz je to 10 rokov. :oops:
Mysenka

Kde blb, tam nebezpecno!

expert

Obrázky: 0

Odoslaťod veve229 »

By ma zaujímalo, ako je možné že rómoviai uživia toľko detí za tak málo peňazí.... :shock:

A hej pomery sa veľmi zmenili, kedysi mal človek právo aspoň na niečo od štátu, teraz Vás musia živiť rodičia a je jedno, koľko zarábajú... Proste majú vyživovaciu povinnosť... :oops:
veve229

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Paragrafy

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.