UPC satelitna TV a problem s odstupenim, po skonceni viazano

Riešime svoje problémy s poisťovňami, daňákmi, zamestnávateľmi, bývaním, adopciami, službami, zdravotníctvom... Iná skúsenosť sa zíde.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

UPC satelitna TV a problem s odstupenim, po skonceni viazano

Odoslaťod rado3105 »

Dobry Den, pouzival som 10 rokov sluzbu UPC direct(televizne vysielanie cez satelit), viazanost som mal 2 roky, zariadenia su a boli vlastnictvom UPC.
V januari(kedže som nebol v SR) som volal do UPC, a poziadal som ich o ukoncenie. Niekedy v aprili mi prislo platit za pouzivanie od januara, pricom som ich tv nepouzival. Zaplatil som. Potom som im volal nech poslu technika to odmontovat(technik to namontoval ked som to chcel na druhy den ako som zavolal), ale uz ked to nechcem nedosiel. Vraj si to mam doniest osobne. Dnes som tam bol ze tie mesiace od aprila im uz nezaplatim a doniesol som im zariadenia. Slecna so zuvackou v ustach mi hovori ze treba dat odstupenie 3 mesiace pred ukoncenim - pricom moja viazanost bola davno uplynuta. Vraj este tri mesiace mam platit aj napriek tomu ze to nebudem vyuzivat. Pricom uctuju mi stale poplatok 33Eur/mesiac ako na zaciatku a teraz to stoji 13Eur. A tieto tri mesiace mam platit po 33Eur/mesiac.
Viem ze som par chyb spravil aj ja, ale nepodpisal som im odstupenie a odisiel som. Vedeli by ste mi poradit ako to najlepsie vyriesit - uz im nechcem nic platit kedze to nepouzivam. Nie je mozne aby sa taketo spinavstva robili voci zakaznikom. Popripade na ake organizacie sa obratit?

Aj ked mi tu nikto neporadi, chcem aby sa o spinavostiach UPC ludia dozvedeli a radsej sa tejto firme vyhybali.
rado3105
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Paragrafy

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.