rodičovský príspevok+nástup do škôlky

Riešime svoje problémy s poisťovňami, daňákmi, zamestnávateľmi, bývaním, adopciami, službami, zdravotníctvom... Iná skúsenosť sa zíde.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

rodičovský príspevok+nástup do škôlky

Odoslaťod bagetka »

Ahojte, potrebovala by som poradiť. Syn bude mať v máji 2010 - 3roky, a ja pojdem do práce, kedze teraz sa uz dávali prihlášky do MŠ, podala som si ju aj ja.Je možne dať syna napr.od januára 2010 do škôkly na 4hod. a ja budem doma a poberať plný rodičovský príspevok?
bagetka
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: rodičovský príspevok+nástup do škôlky

Odoslaťod ssiky »

podla mna ak ide o statnu skolku, tak nie, nebudes dostavat rodicovsky prispevok. skolka nesmie byt dotovana statom, vtedy matka moze nadalej dostavat rodicovsky prispevok.
ssiky
expert

Re: rodičovský príspevok+nástup do škôlky

Odoslaťod uzlik »

takyto problem mam aj ja, ale je to tak ze ked sa rozhodnes dietatko ulozit do skolky tak uz nemas narok na rodicovsky prispevok aj ked je to len na 4hod .. a inak odporucam dat ho hned na cely den kedze od skusenosti inych maminiek viem ze potom deti prezivali dalsi sok ked ostavali na cely den takto do toho vhupne ako ostatne deti .. ja sa chystam situaciu riesit takto aj ked viem ze to bude pre nas oboch dost narocne ale nemam inu moznost :cry:
vela stastia prajeme :D
uzlik

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Paragrafy

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.