súd - zverenie do opatery

Riešime svoje problémy s poisťovňami, daňákmi, zamestnávateľmi, bývaním, adopciami, službami, zdravotníctvom... Iná skúsenosť sa zíde.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

súd - zverenie do opatery

Odoslaťod 1jana »

ahojte, neviete mi poradit ako to je, ked je zena slobodna mamicka a chcela by poziadat o zverenie do opatery na svoje dieta, teda po lopate mam dcerku s africanom a bojim sa aby mi ju jedneho dna nezobral, tak chcem si dat ju sudne pridelit do opatery aby na nu nemal narok, tak vas prosim ak niekto mate s tym skusenosti, tak mi poradte ako treba postupovat, kam sa na aku instituciu obratit, ci na sud alebo socialku,a ako to vsetko prebiehalo, ci súd potom prebieha tak ze tam musia byt pritomny obaja rodicia a vsetko okolo toho. dakujem
1jana

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: súd - zverenie do opatery

Odoslaťod Kalea »

A ten pán je zapísaný v rodnom liste dieťaťa ako otec?
Kalea

Šanca zaklope na dvere častejšie, ako si človek myslí, ale väčšinou nie je nikto doma.

expert

Odoslaťod 1jana »

ano je zapisaný ako otec dietata v rodnom liste, dohodli sme sa na vyzivnom zatial len ustne, zatial posiela, s tym nemam ziadne trampoty, aj ked zo zaciatku boli, ale ked som mu povedala ze bude mat problemy tak zacal platit pravidelne, a nezijeme spolu a ani nie sme uz spolu ako partneri
1jana

Odoslaťod Jasmin »

Janka,
poslala som ti ss.
Jasmin
expert

Mood: Happy

Odoslaťod uzlik »

Ahoj Janka ja toto tiez riesim .. obrat sa na urad prace socialnych veci a rodiny vsetko spravia za teba teda vypisu potrebne formulare poslu na sud a ty len cakas termin pojednavania .. a zverenie myslim zeby nemal byt problem ked dcerka je len s tebou a otca nevidela tak by mali dat urcite tebe
na sude sa stanovi aj vyska vyzivneho ak trpi dietatko niakou alergiou alebo hociakou chorobou treba uviest a vyzivne zvysovat to ti povedia uz na urade .. hlavne je aby sa druha strana dostavila ked je z Afriky hadam to nebude problem
pekny den ... dufam ze sa ti to nepotiahne ako nam uz skoro tristvrte roka :cry:
uzlik

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Paragrafy

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.