Pozor na poisťovňu AXA ASSISTANCE a jej VPP storna zájazdu!!

Riešime svoje problémy s poisťovňami, daňákmi, zamestnávateľmi, bývaním, adopciami, službami, zdravotníctvom... Iná skúsenosť sa zíde.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Pozor na poisťovňu AXA ASSISTANCE a jej VPP storna zájazdu!!

Odoslaťod martamarta »

Mali sme poistnú udalosť storno zájazdu z dôvodu ochorenia dieťaťa. Poisťovňa AXA ASSISTANCE, s ktorou sme mali uzatvorenú poistnú zmluvu ako jediná poisťovňa na Slovensku, pokiaľ mi je známe, uplatňuje ako výluku z poistenia letiskové taxy a palivové príplatky, ako aj víza. Podľa mňa ide o výluku z poistenia, ktorá sa prieči dobrým mravom. Kvôli tejto ich podmienke nám vyplatili minimálne mínus 600 Eur. Myslím, že je to veľmi neseriózne podnikanie. Som rozhodnutá sa s nimi súdiť. Išlo o poistenie, ktoré ponúkala cestovná kancelária Invia ako súčasť zájazdu, chyba, že som si radšej nezvolila overenú poisťovňu, napr. Európsku cestovnú poisťovňu a pod., tam by to bolo bez problémov a len s 10% spoluúčasťou.
Poraďte, kde takéto upozornenie uverejniť, aby na to nedoplatili ďalší ľudia? Prípadne, kde sa skúsiť skontaktovať s ľuďmi, ktorí sú rovnako poškodení? .
Ďakujem.
martamarta
pokročilý
 
Príspevky: 591

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Paragrafy

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.