administratívna chyba v Dohode o vysporiadaní BSM

Riešime svoje problémy s poisťovňami, daňákmi, zamestnávateľmi, bývaním, adopciami, službami, zdravotníctvom... Iná skúsenosť sa zíde.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

administratívna chyba v Dohode o vysporiadaní BSM

Odoslaťod danielitko »

Dobrý večer, chcel by som sa opýtať, ako je možné právoplatne opraviť administratívnu chybu( konkrétne v mene, rod. čísle a neúplný údaj pre Katastrálny úrad)v Dohode o BSM, ktorú sme uzavreli s bývalou manželkou, podobným spôsobom, ako sa opravuje napr.administratívna chyba v rozsudku-vydaním tzv. opravného uznesenia, a pod.Resp. či táto zmluva právoplatná, ak sú na nej podpisy oboch manželov overené notárom, ak je navyše zjavné, že bola prejavená slobodná vôľa k uzavretiu tejto dohody.
danielitko
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: administratívna chyba v Dohode o vysporiadaní BSM

Odoslaťod slniecko »

danielitko píše:Dobrý večer, chcel by som sa opýtať, ako je možné právoplatne opraviť administratívnu chybu( konkrétne v mene, rod. čísle a neúplný údaj pre Katastrálny úrad)v Dohode o BSM, ktorú sme uzavreli s bývalou manželkou, podobným spôsobom, ako sa opravuje napr.administratívna chyba v rozsudku-vydaním tzv. opravného uznesenia, a pod.Resp. či táto zmluva právoplatná, ak sú na nej podpisy oboch manželov overené notárom, ak je navyše zjavné, že bola prejavená slobodná vôľa k uzavretiu tejto dohody.

Danielitko? Preco odrazu pises v muzskom rode?
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool

Odoslaťod LIBERTAS »

to by aj mňa zaujímalo :rol8:
LIBERTAS

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling. ~Margaret Lee Runbeck

expert

Mood: Happy

Odoslaťod Kalea »

Mňa by tiež zaujímalo, že kto to vlastne napísal.
Kalea

Šanca zaklope na dvere častejšie, ako si človek myslí, ale väčšinou nie je nikto doma.

expert

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Paragrafy

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.