Jún 2011

bábätká narodené v roku 2011
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Jún 2011

Odoslaťod cottoncandy »

čaute,
ďakujem...ešte netušíme, čo budeme mať, zatiaľ sa nechce veľmi ukazovať :D

Veronika je tiež od dvoch rokov bez plienok, aj v noci, po dvojmesačnom cikaní kade tade po byte sa napokon z ničoho nič odplienkovala sama :lol: cumlík ešte má, ale iba na spánok...inak pred tromi týždňami mala nejakú virózu, dva dni horúčky a soplíky, teraz jej tečú zas a kýcha, tak sme asi zase niekde niečo schytali :no:

želám peknú jeseň a pevné zdravie, užívajte si deťurence :ax
cottoncandy
začiatočník

Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod mamina73 »

cottoncandy píše:čaute,

Veronika je tiež od dvoch rokov bez plienok, aj v noci, po dvojmesačnom cikaní kade tade po byte sa napokon z ničoho nič odplienkovala sama :lol: cumlík ešte má, ale iba na spánok...inak pred tromi týždňami mala nejakú virózu, dva dni horúčky a soplíky, teraz jej tečú zas a kýcha, tak sme asi zase niekde niečo schytali :no:

Ahojte,
ja tiež pridám náš update - ale najskôr - GRATULUJEM cottoncandy k druhému bábätku :-) ... čítala som už v inej diskusii a teším sa s tebou :-)

čítam, že vaše deti robia riadne pokroky - gratulujem :-) ... tak vás tu nebudem "brzdiť", náš status: malý stále nosí plienky, aj dudle, nerozpráva, chodí do jasličiek .... ale hlavne, že sa máme radi :-)

Prajem všetkým detičkám i maminám veľa zdravíčka a radosti :-) .
mamina73

šťastná dvojmamina

začiatočník

Mood: Cool
Obrázky: 0

Odoslaťod cottoncandy »

mamina73 píše:
cottoncandy píše:čaute,

Ahojte,
ja tiež pridám náš update - ale najskôr - GRATULUJEM cottoncandy k druhému bábätku :-) ... čítala som už v inej diskusii a teším sa s tebou :-)

čítam, že vaše deti robia riadne pokroky - gratulujem :-) ... tak vás tu nebudem "brzdiť", náš status: malý stále nosí plienky, aj dudle, nerozpráva, chodí do jasličiek .... ale hlavne, že sa máme radi :-)

Prajem všetkým detičkám i maminám veľa zdravíčka a radosti :-) .

mamina, ďakujem, až teraz som si všimla ... a máš pravdu, hlavne že sa máte radi a ste zdraví :ax
cottoncandy
začiatočník

Mood: Happy

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2011

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.