Máj 2011

bábätká narodené v roku 2011
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Máj 2011

Odoslaťod Ninive »

Ahojte dievčatá. V prvom rade chcem zablahoželať našim májovčatám k narodeninám- Maximkovi (diniro),Ellinke (kelly), Veronike (Zuzana0905), Timejke (marykey), Vikinke (Ella), Sebíkovi (tigrica),Zojke (mirida) Isabelke (Larisa). Ak som zabudla tak aj vám , ktoré som nespomenula :fl:
Ale nám drobci rastú, ako z vody. Zara pekne chodí, ale len s oporou, alebo popri stene. Už sa niekoľkokrát pustila a stála. Ale vždy sa akoby zabudla. Je strašne milená, začína rozprávať a uvedomele oslovovať- mama, tata, vo (havo), mnam (mňam, keď chce jesť) a pekne vyslovuje aj babo. No podarená, stále sa smeje.
Tigrica- oneskorene želám všetko naj k narodeniu Lucky, nech rastie do krásy a nech je vašou pýchou. A nech sa so Sebíkom ľúbia a nebijú :lool:
Fiore- na Leušku myslím a prajem nech dlho nečakáte (na ten vytúžený) pokojný život.... :4:
Ninive
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod vinicka »

Ahojte,
tak sme dnes trošku dopredu oslávili Dávidkov 1. rôčik, včera sme sa zúčastnili Míľe pre mamu. Začíname robiť prvé úplne samostatné kroky, ale aj tak sa nám najlepšie chodí keď sa držím jednou rukou mamy. :D
vinicka
začiatočník

Obrázky: 0

Odoslaťod Ninive »

Vinicka- Davidko je už aký veľký!!!! Naša Zara by pri ňom bola ako polročná :yes: Dnes sa aj Zara pekne pustila sama (zatiaľ iba v stoji) a chvíľu stála. Ale bolo to super. Už si uvedomovala, že sa púšťa a strašne sa smiala. Nato sa zošuchla vždy na zadok.
Ozaj vie niekto niečo o Lenke, idem asi pozrieť na máj 2012 :ashamed:
Ninive
expert

Odoslaťod Fiore »

tiez gratulacka k prvym narodeninkam!!!! ja tomu stale nemozem uverit, ze uz maju rok... strasne rychlo mi to ubehlo!! a Lea bude oslavovat kazdy rok 2x narodeninky :wink: jedny 22.5 a druhè 26.3! :D
Mame sa dobre. sme uz 3 tyzdne doma a Lea nam krasne papa a pribera! stale je to nase mikroskopicke babatko ale napreduje krasne. aj motoricky zacina robit uzasne pokroky tak sa neskutocne tesime. chodenie je u nas este daleko ale vobec nevadi hlavne ze je zdrava!!!!!!po skoro roku mam doma krasne ruzove babatko a nie zltucke kuriatko... chodime stale na kontroly ale akonahle sa znormalizuje pecen bude toho stale menej...
Fiore
expert

Odoslaťod Fiore »

no fakt! Lenka uz ma asi babatko pri sebe :fl:
Fiore
expert

Odoslaťod Fiore »

uuuha tak to fakt je Davidko chlapina!!!! Lea by bola pri nom fakt taky cervicek :lol:
Fiore
expert

Odoslaťod tigrica182 »

ahojte babule . hlasime sa k deturencom, ktore uz chodia :D sebco sa vcera pustil chodit a vobec sa neboji - uz chodi z izby do izby :) tesiiime :)

inak sa mame celkom fajn - teraz sme trosku nachladeny, ale liecime sa.... na druhy tyzden sa chystame 400km na svadbu do nitry - ideme aj s deturencami, beriem maminu ako opatrovatelku na vecer :D

inak to celkom dobre zvladam - zatial som mala len 2 dni z celeho mesiaca co mame lucku, ze som myslela, ze sa odstrelim, lucka plakala, sebco plakal, chcel spat, ona tiez - nedarilo sa im a ja nevedela kde skor skocit... ale najeko som si to uz zadelila :)

mozem sa pochalit, ze uz mame aj po krstinach :)

majte sa krasne...
tigrica182
pokročilý

Odoslaťod Ninive »

Ahojte, i keď som si nie istá, či sem ešte ktosi chodí :lool:
Myslela som na Lenku, len neviem, čo má, neozýva sa. Pôjdem pozrieť májové bábatká 2012..
Fiore- aj od vás každá nová správa poteší. Posielam :4:
Tigrica- máš môj obdiv. No ale vraj potom sa spolu deti krásne vyhrajú. Ja mám 6 ročný rozdiel a vyhrajú sa aj tak V:)
Naša Zara začala chodiť necelé 2 týždne po narodeninách. A to veľmi pekne, sama sa zdvihne, postaví bez opory, zastaví, otočí. Vylieza na všetky skrinky, postele.
Doma máme nafúkaný bazén. Jeden veľký pre nás, jeden mini pre Zaru. Ale ona chce byť vo veľkom. Tak sa vždy poobede ideme spolu schladiť. Najprv som ju priebežne schladzovala počas dňa vo vaničke, ale nepomáhalo to, tak preto som ju vzala do veľkého. Niekedy sme tam aj 2X denne. Nina tam býva takmer celodenne :boat:
Ninive
expert

Odoslaťod tigrica182 »

NINIVE - my sme teraz u svorkovcov a ty mamju teiz velky bazen a ja ho pouzivam ako doražač sebca - ked je uz unaveny a chce spat, tak ho tam zoberiem, pohraje sa a potom krasne zaspi :D
tigrica182
pokročilý

Odoslaťod tigrica182 »

babule nemate dobre recepty na kremove polievky??? sebco a aj ja ich milujeme.... hm??? napady mozete posielat na mail: tigrica182@azet.sk

ozaj ked sme boli pri svokrovcoch, tak sa mi poradili unikatne zabery so 150kg tigricou :
[ img ]

[ img ]

[ img ]
tigrica182
pokročilý

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2011

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.