Marec 2011

bábätká narodené v roku 2011
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Marec 2011

Odoslaťod bellatrix »

No ja som teda naozaj mimo! :blink: Lili je teda veeeeeľmi šikovná. Naša je teda dobre pozadu čo to tu tak čítam baby. Žiadne zuby, žiadne kroky, pomenovanie predmetov a ľudí tiež nič moc.
A od noci má teplotu a sopeľ. Tečie jej to aj z očí, ako nemôže dýchať nosom, tak aj slintá, nestíham sušiť podbradníky, keď to ide z toľkých otvorov na hlave. :lol: :lol:
bellatrix
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod mijatkova »

bellatrix ty čo prosím ťa píšeš..ved Julka bola a je taká šikovná,tá chodila už medzi prvými...a že sa ešte sama nepúšťa to nič,čochvíľa bude aj to V:) :adore:
inak ani Karolínka neopakovala,tak ako Tobias ani nerozprávala,neukazovala v tomto veku....
Tobias si každým dňom cupitá šikovnejšie a istejšie,ale najlepšie mu to ide,ked má holé nožičky,vtedy prejde krásne isto aj 4-5metrov,ale ked sa mu už nechce,tak si čupne a chce loziť,alebo ked si nie je istý,tak hned ide do sedu a prepraví sa tam kde chce lozením :wink:
jankaanjel a lenypoty gratulujem dievčatkám k chodeniu :)b :)b a prajem veľa šťastných krôčikov
bellatrix tak nás objednali nakoniec až na 22.marca na sono nožičiek už som tam neskoro volala,takže namiesto 11mesiaca tam budeme práve na Tobiasove narodeniny :lol:
aj chodíte s deťmi von v takých mrazoch?ja nie,len ked je tak -5 a "teplejšie".ja tu mám maminku,v piatok sme hrali ples až do piatej,domov sme došli okolo siedmej ráno bolo u nás -21 som myslela,že zamrznem :no: :scared: tak maminka pestovala deti,zvládli to super,Tobias krásne zaspal a spinkal celú noc....
už čochvíľa budeme objednávať torty k narodeninkám,ale to ušlo,však?
baby to fakt rozmýšlate nad druhým bábom?fúúú obdivujem,ja by som sa necítila,mať deti tak po sebe,viem,že to má aj svoje výhody,ale na druhej strane by som mala pocit,že si neužijem poriadne ani jedného,proste od plienok zas k plienkam,od mlieka k mlieku uspať jedného zas druhého,problém s kočíkom...ja vidím hned tie nevýhody :lol: :lol: :lol:
mijatkova
začiatočník

Odoslaťod bellatrix »

Mija, obdivujem ťa. Ja by som po takej noci a ešte sa vracať domov v takej kose, no bola by som rozbitá ešte aj 2 dni. Ja som bola len 2x vonku na dlhšej prechádzke s malou. Ale von vlastne ideme denne, keďže Viky do školy chodiť musí. No ale to len do auta a za auta. Ale zase než sa auto vykúri, tak to akoby sme aj boli vonku. :lol:
Tortu ja už mám objednanú, pani, ktorá nám pečie, máva veľa zákazok, tak to objednávame vždy radšej s predstihom. Budeme mať ježka. Nemusím nič vymýšľať aspoň. Budeme vždy kopírovať to, čo mala Viky v tom danom veku.
Mija, pôjdeš na burzu? Ja by som chcela ísť v piatok, ale uvidím, ako mi to vyjde.
bellatrix
začiatočník

Odoslaťod mijatkova »

bellatrix ja nejakým zázrakom čo som bola hrať ako je Tobias na svete zatiaľ v noci len 2x a to sme prišli zakaždým ráno okolo siedmej som sa lepšie vyspala,než ked idem spať normálne,vtedy mám pocit,že som každú chvíľku hore,lebo malému vypadne dudina,alebo sa prevracia a ja sa na všetko zobudím (: :crazy: a takto ked sme došli ráno,šla som spať a spala 6hodín vkuse total vyčerpaná,ale zobudila som sa čerstvá V:)
na burzu sa nechystám,ja dávam všetky vecičky sestre jej sa narodil chlapček v oktobri,takže to hned posúvam dalej 8)b a ja momentálne neplánujem nič kupovať,lebo máme vecičky ešte na nosenie a vždy mi maminka donesie niečo nové.
ako je Julke?už je lepšie?bola si aj u dr?
mijatkova
začiatočník

Odoslaťod babulena »

caute,my mame prvy pad z postele za sebou :whist: ,ale mala vyzera okej,zaspala hned.A ja som sa rano smykla na schodoch,letela som ako sip :lol: ,manzel vyskocil jak strela zo stolicky,uz mam vsade modriny.Nastastie som nemala Lili na rukach.Dnes bol padaci den :rol8: Takze gratulujem k prvym krockom vsetkym,ktori to uz zvladaju V:) .Lili asi tak skoro chodit nebude si myslim.Postavy sa vsade,aj si cupne,spravy 2-3 drepy a zase stoji alebo zlezie.Ale ked stoji tak sa nepusti stola alebo hocicoho pri com sa postavila.Drzi sa ako kliest a ani kroky neroby okolo,len ked ju drzime za rucky.Tak si myslim,ze tak skoro nebude chodit,ale ma pravdu za cely zivot sa nachodi..az ju z toho budu nohy boliet :yes: Ale zato opakuje vsetko,ododnes napodobnuje aj oslika :adore: ,opicu uz davnejsie,a vsetko sa snazi zopakovat.Ukazuje prstom kde chce ist a co chce.Na vsetko ma nejaku slabiku,napr.Simonko je Ko,a Romanko Kako :lol: ,tata papa a rozne komoliny tiez hovori,ale mama nepovie,iba ked je zufala a chce ist ku mne na ruky tak vtedy iba.Vela toho rozumie.Nestacime sa divit.
Konecne je zdrava a dycha nosom.Vy mate na SK riadne mrazy,tu je vzd okolo 8 stupnov plus-minus,ale prsi kazdy den,krasne svieti slnko a nefuka,ale za par minut co sa oblecieme uz prsi a obloha je ako pred koncom sveta a za hodinu znova slnko a modra obloha...a stale dokola.Iba par dni tu vnoci spadlo pod nulu na -6.Pred rokom tu zamrzala voda v domoch a tento len prsi a prsi.
Chlapci maju prazdniny do pondelka.
Ozaj,Mia,teraz ked uz maly chodi tak uz asi mate topanocky,nie?Priblizne ceny mi vies povedat?Tu su topanocky pre take male deticky moc drahe okolo 50eur,to aj na SK tolko stoja?Lili bude potrebovat biele do krstu,a nejake k satam na svagrininych krstinach a nejake na bezne dni a papucky chcem z Sk-tu take klasicke ako u nas RAK nedostat.Tak kebyze kupujem topanky pre nu tu,tak asi 150eciek potrebujem a este na papuce z domu+ biele saty a nejake farebne.Svagrina ma vola za krstnu k jej malemu tak to bude draha dovolenka.
Tortu ja by som aj objednala,ale tuna niesu dobre torty a ta jedna Litvinka,co tu pecie dobre torticky nas uz raz obabrala,a slovacky pecu,ale stovky km od nas,tak upeciem sama nejaku,chcela by som lienku,uvidime.Veru,zbehlo to velmi rychlo,ked pozerame fotky tak sa nam ani verit nechce,ze bola taka mala.Chlapci sa pytali,ze ako je to mozne,ze ona rastie a oni nie,lebo oni vyzeraju na fotkach rovnako :) .
babulena
začiatočník

Obrázky: 0

Odoslaťod mijatkova »

babulena akurát včera sme boli v blave kupovať malému topánočky,kupovali sme v deichmane tenisky nike a stáli 24eur a klasické papuče s pevnou pätou 5eur.ale Tobias aj tak najradšej chodí bosí a má problém,ked mu dáme topánky na nohy :rol8: :rol8: no bude si musieť zvyknúť.doma som mu nedávala žiadne ani papučky,máme podlahové kúrenie,takže on je často aj bez pančušiek a tiež sa to moc neodporúča kvôli klenbe dávať deťom nechodiacim topánočky,ale teraz si na ne treba už len zvyknúť :lol: :lol:
mijatkova
začiatočník

Odoslaťod babulena »

Mija,ale ja som myslela topanky,nie tenisky
babulena
začiatočník

Odoslaťod mijatkova »

ahaaaa no ja pod topánkami rozumiem aj tenisky :lol: :lol: :lol: a teda "topánky" zatiaľ neplánujem kupovať,len tenisky zdá sa mi to byť praktickejšie pre chalana,hodia sa aj k teplákom,rifliam,proste k všetkému,ešte som mu chcela kúpiť namiesto papučiek sandálky s otvorenou špičkou,ale uzavretou pätou,ale také ešte nemali v predaji... :wink:
neviem tak asi ti nepomôžem,tebe ide asi hlavne o tú cenu,či?tak ono sa v tom deichmane pohybovali všetko tak okolo 20eur pre deti,ale zas ked budeš kupovať v značkovom obchode budú zas drahšie....ale určite to bude stále lacnejšie než čo si písala
mijatkova
začiatočník

Odoslaťod bellatrix »

Čo je tu tak ticho? :eeek: Nemáte nič nové? U nás v podstate ani nič nové. Som zvedavá, čo povie doktorka v pondelok na poradni, keď jej uvidí to prázdno v puse. :lol: A to má dneska už 11 mesiacov. :jaj:
bellatrix
začiatočník

Odoslaťod jolla600 »

ahojte baby.no veru akosi to tu viazne.ja nemam nic nove iba to ze mam doma teraz 3 deti :D svagrove deti som si zobrala na vikend k sebe aby som tu nebola sama.maly stale este sam nechodi mame 4 zuby :D a vy co nove?
jolla600
začiatočník

Mood: Happy

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2011

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.