Januar 2011

bábätká narodené v roku 2011
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Januar 2011

Odoslaťod Lenula »

Ahojte, tak my sme po poradni máme 8280 g, to je dôsledok toho, že málo čo papáme z normálnej stravy a mliečko nám už asi nestačí, ale aspoň priberáme. Eli doktorke krásne ukázala, ako ide na štyri, ako sa postaví, podebatovali spolu. Už máme tvrdé aj horné ďasienka, takže o chvíľu máme ďalšie zuby, to sa bude kúsať do maminy :lol: , spodnými ma zakúsi keď jej už netečie mliečko.
Rybička - tvoj Martin krásne stojí v postieľke, to sa sám vytiahne ? Možno preskočí lezenia a začne rovno chodiť :yes:
Lenula

začiatočník

Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Lenula »

Ahojte,

tak my už máme tretí zúbok :)b , horný, ešte je maličký, ale už je ho vidieť. Štvornožkujeme o sto šesť, už musím veci vykladať na vyššie poličky, lebo sa k ním dostane a už sa začala aj stavať na nohy, tak máme o zábavu postarané. Už druhý deň máme soplíky :no: , tak naše noci sú hrozné,odsávačku už nechce ani vidieť. Dúfam, že to čoskoro prejde. Konečne mi začala pekne papať, hlavne ked tam má mäsko, čistú zeleninu veľmi nemusí.
Tak zatiaľ to je všetko, čo máme nové.
Lenula

začiatočník

Mood: Happy

Odoslaťod Zuz ana »

Ahojte,

prepacte za spam, ale robim jednu anketu, ako dlho ste tu na fore. Keby ste mohli zahlasovat, tak by to bolo fajn.

viewtopic.php?f=57&t=104736&p=2382770#p2382770

Dakujem,

Zuzka
Zuz ana

Tak sme sa dockali :)

expert

Odoslaťod Jasonka »

Ahojte,
ja som sa neozvala uz straaaaaasne dlho, z januarovej Misky je uz tiez strasne sidlo.
Je malicka, velmi sikovna, lozi po styroch, ale viacmenej to vyuziva ako presun niekam, kde sa da postavit. Popri nabytku uz v pohode prejde sama. Prvy zubok jej vysiel presne na 9mesiacov.
Rybicka, ako sa prejavuju priznaky alergie na BKM? Mala ma po rodicoch nabeh na akukolvek alergiu, zatial nema ziadne priznaky, len sa toho bojim.
A inak, sme zas tehotni, prave som sa to dozvedela, tak sa tesim na ten frmol.
j.
Jasonka

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2011

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.