Januar 2011

bábätká narodené v roku 2011
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Januar 2011

Odoslaťod dharma »

Ahojte buduce maminy , alebo terajsie maminy ktore nosia v bruskach malinke fazulky alebo buduce fazulky... :D

Asi je ste skoro a stat sa moze vselico , coho som ja zivym prikladom, ale zasa nedalo mi a otvaram temu pre januarove babetka.
Mne termin vychadza zatial na 2.1.2011 a som podla vypoctov v 6tt.
Tak maminky sup sup pekne sa len lubte nech je aj v roku 2011 veeeeeela veeeeela deticiek :adore:
dharma
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Januar 2011

Odoslaťod mamabella »

dharma píše:Ahojte buduce maminy , alebo terajsie maminy ktore nosia v bruskach malinke fazulky alebo buduce fazulky... :D

Asi je ste skoro a stat sa moze vselico , coho som ja zivym prikladom, ale zasa nedalo mi a otvaram temu pre januarove babetka.
Mne termin vychadza zatial na 2.1.2011 a som podla vypoctov v 6tt.
Tak maminky sup sup pekne sa len lubte nech je aj v roku 2011 veeeeeela veeeeela deticiek :adore:

jeeeeeej, gratulujem a prajem pohodové tehotenstvo :4: :4: :4: :4: :4:
mamabella

život je krátky, ale krásny

pokročilý

Mood: Happy

Odoslaťod zuzka28 »

jeeeej pripada mi ze len nedavno vznikol januar 2010 do ktoreho som sa :fl: uspesne zaradila a uz je tu januar 2011 :adore:

tehulky vsetkym vam zelam krasne a bezproblemove tehu so stastnym koncom a krasnym babetkom v naruci :adore: :adore: :adore: :adore: :adore:
zuzka28

Milujem svoje dieta.

expert

Mood: Happy

Odoslaťod dharma »

Jeeeeeej , dakujem Vam , ja pevne dufam, ze to bude v pohode a v januari porodim krasne vonavucke babatenko....ale ako zatial vyzera asi SAMA :scared: :lol: :lol: :lol:
dharma
expert

Odoslaťod Anselma »

Ahoj dharma :D ...tak ak vsetko dobre pojde, tak sme v tejto skupinke uz dve :wink:
Anselma

Odoslaťod domna »

Ahojte.
Tak sa pridavam aj ja, konecne.
Termin mam okolo 6 januara a uz sa veeelmi tesim. Zatial len s manzelom lebo sme to este nikomu nepovedali.
Ale tu naokolo je riadny babyboom. Zatial tolko musim ist nakrmit decka. Dnes tu mame sviatok tak su doma :drop:
domna

Odoslaťod dharma »

....tak konecne sa to rozbieha :wink:

Mne je uz niekolko dni hrozne zle...nieze ranne nevolnosti ale doslova celodenne ....mam pocit ze mam v zaludku balvan...Neviem si predstavit co bude ked sa viac otepli :rolll: ...aj Vam je tak zle?
dharma
expert

Odoslaťod domna »

Dharma prestne tak celodenne. Mna sa dnes mala pyta, ze preco neranajkujem. Vsak ma natahovalo cely cas.
A som neskutocne ospala. Vecer zaspavam pravidelne pred detmi a to si zvyknem zdriemnut aj poobede. :ashamed:
A niekedy ma prepadnu hrozne chute hlavne na veci co nemozem. No a minuly tyzden mi musel ist manzel kupit uhorku. Mne co surovu uhorku nejem asi 15 rokov ale zjedla som polovicu a teraz tam kuka na mna z chladnicky a nikto ju nechce :bored:
Idem si spravit tie tickeriky
domna

Odoslaťod Anselma »

Na mňa tie nevoľnosti zatiaľ veľmi neútočia... sem-tam mi je sice zle od žalúdka, ale trvá to len chvíľku... väčšinou v aute. Pozerám, že Vy už máte s detičkami skúsenosti :) My s mužíčkom sme v tom "poprvé" :wink: Ešte sme to okrem rodičov nevraveli nikomu, ale ma už ide potrhať ako by som to do celého sveta vykričala :D Kedy to asi začne byť na mne vidieť?
Anselma

Odoslaťod Anselma »

Anselma

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2011

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.