December 2011

bábätká narodené v roku 2011
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

December 2011

Odoslaťod Ada11 »

Ahojte, otvorila som tuto diskusiu ak by mal niekto chut sa podelit o pocity a priebeh vasho teotenstva. Pekny den :wink:
Ada11

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: December 2011

Odoslaťod Ada11 »

Ahojte decembrovky :) Tak ja dnes začínam 8 týždeň. Zajtra ma čaká odber krvi a sono. Ak bude vsetko v poriadku, dostanem tehotensku knižku. V stredu si plánuje urobit test pohlavia, tak som zvedava :) Bude to moje prvé babetko, tak mne je jedno co to bude, ale zvedavost je zvedavost a neviem sa dočkať kedy zistim, co čakáme. Vôbec by som sa nebranila ani dvojickam :)
A co vy dievčatá, v ktorom ste týždni? Ako sa cítite?
Ada11

Odoslaťod dubnika »

Ahojte, pripajam sa, kedze mne termin porodu vychadza na 5.12. Ela alebo Oliver je uz na ceste a zatial vsetko v poradku.. :)
dubnika

Odoslaťod Lenicka1 »

Caute baby :-) ja tiez 5.12. bude to Mikulas :-D
Lenicka1

Odoslaťod janka9898 »

ahojte decembrovky2011
ja som decembrovka este 2009 ale porod bol 5.12 :lol: :lol: :lol: nahodicka ze
zelam vam krasne tehulkovanie aby ste to dotiahli do uspesneho konca a hlavne rychly a super porod aspon taky ako som mala ja a ten bol super :lol: :lol:
janka9898
expert

Odoslaťod Ejta »

Ahojte,
mame termin 6.12., bude to uz druhe dieta. Tesim sa a rada vas spoznavam.
Este maly dotaz na Adu: ako sa da zistit v 8.tyzdni pohlavie?...este som o takom niecom nepocula. Dufam, ze kontrola u gynekologa dopadla OK.
Ejta

Odoslaťod Lenicka1 »

Ahojte :D tak moje to bude prve babatko :clap: este tomu vlastne nemozem uverit :eeek: coskoro bude asi aj svadba :adore: ale mam trosku obavy lebo v prvom mesiaci som nevedela, ze som tehu a brala som summamed 2 balenia, potom som mala horucky az do 38.4 a teraz cez velku noc hrdlo- nieco ako hnisava angina dali mi bioparox.. tak dufam, ze vsetko bude ok 8)b
Lenicka1

Odoslaťod Ejta »

Lenicka, ja som pri prvom tiez vyse mesiac nevedela ze som v tom. A mala som opakovany zapal mechura na co mi dali silne ATB a potom bolo este aj vinobranie, takze nic moc pre tu malu zubrienku. A maly je v pohode ("klopem na drevo"). Sice sa narodil o 4 tyzdne skorej, ale mal 3.5 kg a 52 cm, takze ked hladali to predcasne narodene dieta, tak ho automaticky prehliadli. :)
Tym som chcela len povedat, ze sa kvoli tomu nemusis stresovat.
Ejta

Odoslaťod Lenicka1 »

Dakujem za povzbudenie tak verim, ze bude vsetko ok :wink: a uz teraz sa tesim a vzberam meno :lool:
Lenicka1

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2011

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.