Október 2011

bábätká narodené v roku 2011
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Október 2011

Odoslaťod Zuzka:) »

Caute baby,konecne aj ja prispejem mojimi riadkami... Zmenilo sa vselico ako to tu citam, Adulienka, prajem ti hlavne vela sil, drzim Ti palce, ale my zeny sme silnejsie ako chlapi a viacej toho znesiem :) takze hlavu hore :punk:
Mam jednu novinu, co je este tajomstvo: nasli sme dve ciarocky.... :) :) :) Dufam ze to bude OK, mal by to byt este len 5 tyzden (len dnes my mala prist menst., spravila som si test a huplaaa :adore: ) Tak ak to teda vyslo, tak to vyslo hned na prvy pokus :mrgreen: no este nic nechcem zakriknut tak nam drzte palce :) zda sa mi to take neuveritelne....
Skola mi pokracuje, pisme diplomovku ostosest, dufam ze sa mi to uz podari, a vymyslela som si, aby som sa pre istotu nenudila, ze buduci rok zacnem druhu skolu, tentoraz specialnu pedagogiku... Tato funancna matika ma totiz bohuzial vobec ale vobec nebavi, bol to proste zly vyber, nic pre mna, ale ked som uz zacala, tak ten hnusny titul v dnesnom materialistickom svete je bohuzial dolezity... Preto chcem skusit daco,co by ma bavilo, aby som zistila ake je to studovat daco co mam rada... Uvidime, aj moja segra to chce zacat, takze sa budeme dve prebijat :lol:
Maly je super, zlate dieta, ma 10 zubov, trojky este nema, ale ma horne stvorky. chodit vie iba za ruku, alebo ak sa drzi steny a tak, sam este nie. S rozpravanim sa zo dna na den zlepsuje, vie prve slabiky viacerych slov, ukazuje prstekom ukazovacikom ak sa spytam kde je lampa, hodiny, okno, dvere, tato, mamina, babka, a tak, strasne je sikovny a mudry O: Teraz je chorucky, mal silnu nadchu, nastastie horucku nie, dostali sme trifed, pomidon (ci tak nejak sa to vola, kvapky do nosteka), a otobacid do uska, sirupcek krasne prehlta na prvy raz, bez problemov.. Nadcha ale trva uz vyse tyzdna, v stredu ideme na kontrolu,som zvedava ako.... Narodeninova party bola super, dostali sme koopu darcekov, hraciek aj oblecenie, maly bol cely bez seba, no jedna radost...
Rozmyslali ste uz nad vianocnym darcekom? My mu asi kupime nejaku trojkolku, neviem , nic ine ma nenapadlo... Ale to sa mi zda byt super napad, vsak na jar ju uz mozme vytiahnut a mozem ho tlacit :D
Tak, trosku som sa rozkecla, inak ja suhlasim so stretkom v BA, my to mame blizko :)
Majte sa krasne a bozkavam dietky :X
Prílohy
2.JPG
Pomaham tatkovi skladat nabytok :)
(68.59 KiB) Stiahnutá 1035 krát
1.JPG
Kuk :)
(73.71 KiB) Stiahnutá 1036 krát
Zuzka:)

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Október 2011

Odoslaťod Elen74 »

Ahojte dievcence, asi uz vsetky vianocujete, prisla som Vam vsetkym popriat krasne a pokojne vianoce, aby ste ich prezili v kruhu najblizsich. Deturencom pod stromcek krasne darceky, aby mali na tvarickach len prekrasne usmevy :)
Zuzka maly je zlatulinky, krasna sprava o babatku, drzim palceky, aby Ti vsetko vyslo, ako si naplanujes :)
Elen74
začiatočník

Obrázky: 20

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2011

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.