Október 2011

bábätká narodené v roku 2011
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Október 2011

Odoslaťod Elen74 »

Ahojte mamičky.
Termín príchodu nášho bábätka je 2.10.2011, takže zakladám novú októbrovú tému a teším sa na príspevky.
Niečo málo o mne, som mamina dvoch synov 11 a 8 ročných, na bábätko sa veľmi teším. Dúfam, že sa nám ujde jedno plavovlasé dievčatko :yes: a keď chlapec, tak budeme mať ďalšieho futbalistu :scared:
Uf, už len tých pár mesiacov... Zdravotne sa cítim skvelo, zdravo sa stravujem, športujem, chodím do prírody.
Budem rada, ak si tu niekedz pokecáme a vymeníme skúsenosti, či už s partnermi, alebo od lekárov, v neposlednom rade s deťmi :tw-ev:
Tak vitajte.
Elena
Elen74
začiatočník

Obrázky: 20

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Október 2011

Odoslaťod Lala2006 »

Ahoj Elenka.
Hlásim sa do klubu mamičiek, čo očakávajú dieťatko v októbri :-)) U nás to pravdepodobne bude 1.10. :-)
Mám doma 17-mesačnú dcérku, takže u nás to bude veeeľmi za sebou, ale nevadí.
Mám trochu strach, aby všetko dobre dopadlo. 14.februára idem na prvú návštevu ku svojej gynekologičke, tak dovtedy radšej veľmi o tom ani nehovorím. Nechcem to zakríknúť, ale držme si palce ! :-))
Lala2006
začiatočník

Odoslaťod Magdarka »

Ahojte,ja este nemam potvrdene tehotenstvo[ani test som si zatial nerobila]no v kutiku srdiecka sa uz tesim na tretie babatko.Posledny menzes som mala 28.12,takze tyzden meskam,co este nemusi nic znamenat,no mozno.... :)
Ak nam to vyslo,mala by som momentalne byt v 6.tyzdni a rodit by som mala 6.10.Uvidime.....
Mam 32rokov,2deti [3roky a 21mesiacov]Rozdiel medzi nimi je len 20mesiacov,no takyto vekovy rozdiel je [teda u nas je to tak]super.Deti sa spolu zahraju a su obaja relativne mali,takze sa stale mam s kym pusinkovat a lubkat.Hlavne mladsi syncek je strasne zlatucky.je to moja lasocka.
Trochu sa tretieho tehotenstva bojim[financne to bude o hubu]no uz sa zacinam aj tesit.Ved co moze byt krajsie ako pocit,ze vo vasom vnutri rastie maly cloviecik.
Och,drzte mi palce,nech sa netesim predcastne :skuli:
Magdarka
začiatočník

Obrázky: 0

Odoslaťod Elen74 »

ahojte dievcata :)
po par dnoch som si nasla vecer cas a nakukla, ci sa nasli spriaznene dusicky :) velmi sa tesim, ze nas pribuda ... Lala, s tym terminom to mame asi rovnako, tiez mi 16.2. potvrdia presne :) viete, ze mi je velmi sympaticke, ze obe mate deticky, vobec nevadi, aky je medzi nimi vekovy rozdiel, tiez mam medzi chlapcami 2 roky a osvedcuje sa mi to doteraz, lebo sa vedia pekne pohrat, maju skoro rovnake zaluby a zaujmy, ako aj kamosov rovesnikov, takze 8)b
Neviem ako ine mamicky, ale ja sa citim super, denne chodim na prechadzky a chystam sa na aqua aerobic ponapravat kosticky v tele. Inak prvy mesiac, co som netusila, ze som tehotna, som si po vianocnych sviatkoch dala zavazok, ze sa dostanem trosku do formy, obden som makala, behala, cvicila body work, na stepperi, na pase,,,, fuha, vobec som sa nesetrila :unsure: No a teraz, jedina vec co ma okrem castej navstevy toalety trapi, je to, ze som sa straaaaaasne vyhadzala, vyzeram ako pubertiacka a vlasy neposluchaju, robia si co len chcu :) K mojmu poteseniu je, ze som vesela, az prilis :D a ze ma len tak nikto nenastve :) hormony :scared:
Prajem vam pekny vikend a tesim sa na nove spravy :)
Elen74
začiatočník

Odoslaťod Magdarka »

Tak som sa tesila predcasne.prave som dostala menzes....je to takto lepsie,no uz som si zacinala zvykat na myslienku,ze budem opat mamou.Skoda....
Magdarka
začiatočník

Odoslaťod Lala2006 »

Ahoj Magdarka. Nebud smutná. Ked to má dojsť, dojde to. Všetko má svoj správny čas a som si istá, že čoskoro sa pridáš k nám, tehulkám. Budeme Ti držať palce !!!

Ja mám strach, že zas všetko zle dopadne....v decembri som spontánne potratila (len 4 týždeň našťastie), na čistení som nemusela ísť, takže to nebolo až tak zlé...a zdá sa, že som otehotnela hned v prvý mesiac po potrate. Neviem, či to teraz nezvyšuje riziko, že sa to nezopakuje, ale radšej nechcem nato myslieť....a ako na potvoru ma chytila nejaká hlúpa viróza a kedže som akurát v tom najrizikovejšom období, bojím sa liekov. Beriem len homeopatiká, snáď tie sa môžu.
Inak...trpím nechutenstvom, nespavosťou a doobedňajšími nevoľnosťami :-( nejak to ťažšie prežívam ako pri prvom tehu, ale asi je to aj o psychike, keďže mám veľký strach....
Lala2006
začiatočník

Odoslaťod Magdarka »

Drzim palce,nech Ti to tentoraz vide.Ja uz dvoch drobcov mam,tak to neberiem tak tragicky.len mi je to luto.No,mozno nabuduce;-]
Vsetkym ,,oktobrovym ,,mamam zelam vela zdravia,krasne pohodove tehotenstvo a nadherny uzlicek stastia....
Magdarka
začiatočník

Odoslaťod Elen74 »

Magdarka, je mi to velmi luto... a dakujem za pozitivne slova :)
Lala, rozmyslam, ze homeopatika sa pocas prveho trimestra nemaju uzivat, resp. tie, s ktorymi som sa stretla. Mna chytila tiez nejaka viroza, nasadila som si denne rano a vecer 2 tabletky obycajneho vitaminu C a pila sipkovy caj, plny tanier ovocia a zeleninove salaty... nastastie uz je to fuc, ale v praci vsetci vokol prskaju a pokasliavaju... asi ich poslem na PN ku ;) Ja len ked pocitim hlad, musim okamzite po niecom siahnut, inak je to ok. Drzim Ti palceky, nech Ti je lepsie.
A zajtra praca vola.. Tak pekny zaciatok tyzdna :)
Elen74
začiatočník

Odoslaťod shinelove »

Ahojte skoro mamicky :)
pridavam sa ku skupine, ja mam stanoveny termin porodu na 5.10 :D . na ultrazvuku som este nebola az 28.2, zijem v zahranici a tu je postup taky, ze sa chodi najprv ku obvodnemu lekarovi, kt. zrovi krvne testy a az potom sa ide na gyndu- dlho sa caka na ternim :? tak dufam, ze to bude oki. otehotnela som po 3 mesiacoch od vysadenia antikoncepcie, tak sa tesiim :D
prajem Vam krasneho Valentina, ja mam jedneho ozajsneho doma, mojho draheho :adore: ..
papa
shinelove

Odoslaťod Elen74 »

vitam novu oktobrovu mamicku :)
dievcence, tak dnes uz to mam na papieri, sono presne povedalo 8tyzden, babatko jedno :) srdiecko tuka ostosest ;) a musim uznat, uz mi prestava byt tak nevolno, ako po minule tyzdne.
Idem si dohodnut aqua aerobic, nech sa hybem a celkom nezleniviem, len som to potrebovala mat odobrene u lekara.
Tak sa tesim, co mate nove a ako sa vam dari :)
Elena
Elen74
začiatočník

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2011

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.