NOVEMBER 2011

bábätká narodené v roku 2011
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: NOVEMBER 2011

Odoslaťod dolly20 »

ahojte baby
som rada, ze sa konecne aspon jedna z vas ozvala, sak uz som mala dojem, ze si to tu budem pisat sama ako dennicek :D
my uz vieme chodit, malá sa sama pusta a labzuje si po byte a robi neporiadok :D obcas sa volacoho pridrzi, ale vie uz prejst aj sama, pekne pomalicky :) mame 8 zubov, papame vsetko co sa v tomto veku moze, mliecko pije iba rano aj to len obcas, ani to jej uz nechuti velmi :) tiez sa mi nedari nic robit, mala stale pri mne zavesena, malo co ju bavi, a ked aj nieco, tak len na chvilu.. ale reklamy v telke su zarucene, ze si mozem aspon na wecko odbehnut :D
tiez riesime narodkovu oslavu, do toho este tatkovu 60tku, takze to bude vesely mesiac :)
vsetky vas pozdravujem a cakame na info :)
dolly20

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: NOVEMBER 2011

Odoslaťod verusik »

Mile mamulienky,
akosi sa nam tu uz neda pisat ... tolko sa krutime okolo drobcov a snazime sa vsetko stihnut ... uz sme mozno vyrovnanejsie, nepotrebujeme sa az tak delit o to, co prezivame ... mame malo casu ... neoddychujeme tak, ako s bruskami, ked sme este brazdili internet krizom krazom a mali sme na to pokoj ... :) Akokolvek to je, je to ine a ... KRASNE!!! :)

Verim, ze ste vsetky v poriadku! Narodeninkove oslavy su za nami, urcite dopadli vyborne ... a ak aj nie, nevadi, ved nas caka tooooolkoooooo nadhernych dni s nasimi detickami, nevadi, ze jeden nebol dokonaly ;)

My sa mame dobre. Vdaka Bohu, sme zdravi, vsetko je v poriadku. Nasa Klarika pekne chodi okolo vsetkeho, uz urobila aj par samostatnych krockov, ale boji sa pustat, takze zatial pomenej, ale ved sa este nachodi :)
Pekne nam spinkava, cez den stale dvakrat (spolu 1-1,5-2hodinky - ako kedy). Vecer zaspava dost neskoro (okolo 20:30-21:00), to je asi tym, ze este si pospi o tej 16:00 a potom nie je unavena :) V noci ju vacsinou nekojim, az nad ranom, ale stane sa, ze aj o tretej, ale to uz malokedy. A teda, ano, stale kojim :) Je to slaba papkacka od zaciatku ... Mame 75cm a 9700g, doktorka bola celkom spokojna, ved hadam niekedy zacne papat viac ...
Vsetko ju bavi, najviac ovladace, mobily, klavesnica a na hracky sada prach :) Ale ked sa spolu hrajkame, vtedy vydrzi :) A samozrejme skrinky su vyprazdnene na dennom poriadku, ale to asi vsetky poznate :) A velmi rada cita, casopisy so zvieratkami,detske knizocky a pod :)

Je uzasne sledovat taku cistu dusicku, ako sa dokaze tesit z malickosti :) Bez pretvarky, uprimne ... mame sa co ucit od nasich deti a tiez mame velku zodpovednost, musime im davat len same dobre priklady - vsetko "nasavaju", odkukaju - to ako sa rozpravame, nas slovnik, spravanie ... su mudre, rychlo sa ucia ... tak aby nebolo potom neskoro ...

Ale ved my sme vsetky super maminky, neviem, co ma tu chyta taka mudrovacia nalada ... Nemajte mi to za zle :)
Myslim na vas, drzkajte sa a uzivajte si krasne dni, aj napriek tomu pocasiu (doslova to dnes vyzeralo, akoby nam nebo padalo na hlavu ...).

papa
verusik

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2011

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.