NOVEMBER 2011

bábätká narodené v roku 2011
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

NOVEMBER 2011

Odoslaťod karkulka30 »

ahojte maminky-cakatelky. zakladam tuto temu dost predcasne,ale ja pevne verim,ze sa nam babatko o mesiac podari.kedze mam cyklus pravidelny a nasledujuci menzes ma prist 8.2., termin by mi vychadzal 14.11.
verim,ze nam do toho nic vazne nepride a budem aktivnou clenkou tohto fora az do porodu :) drzim palce vsetkym,ktori dietatko planuju tak ako my,ale aj tym ,co neplanuju a budu sem k nam patrit.
verim ze tu o mesiac budem uz ako tehulka
karkulka30

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: NOVEMBER 2011

Odoslaťod mery.zazova »

ahoj karkulka30 :D

ja čakám bábo v septembri,tak som si všimla že si tu zaregistrovaná a veľmi ma to prekvapilo :wink:
chcem ti len zaželať véééééľa šťastia,bodaj by sa Vám to hned aj podarilo,budem len rada
a držím silno palčeky. :roll:
ináč keby vám to na prvýkrat nevyšlo,nebud smutna,málokomu sa to podarí,poznám to z vlastnej skusenosti,bohužiaľ :no:

tak ešte raz veľa šťastia prajem ,papa :)b :4: :4: :4: :4: :4: :4: :4:
mery.zazova

Odoslaťod klaudi25 »

Ahojte budúce Novembrové maminky V:)

Takže tému už máte zahájenú,tak Vám tu už len prajem veľa šťastia a hlavne veľa zdravia Vám aj Vašim bábatkám :)b :)b :)b :4: :4: :4: :4: Mne vyšiel pozit.test 21.2.2010 a drobec sa nám narodil o trošku skorej 25.10.2010.Ale to nevadí sme zdravý a šťastný rodičia našeho už druhého chlapa :clap:

Karkulka30-prajem Ti veľa šťastia aby Vám to vyšlo a aby bolo všetko len v tom najlepšom poriadku-držím palce :)b :)b :)b :4: :4: :4: Budem sledovať ako sa Ti darí :flo:
klaudi25
začiatočník

Mood: Happy
Obrázky: 1

Odoslaťod alenka76 »

Ahojte nastavajuce novembrovky :4: :4:

...uz dlhsie vas sem chodim obkukavat :mrgreen:
prajem vam pohodove tehulkovanie s nadhernou odmenou na konci :fl:

ja mam tiez doma novembrovciatko z 2010 :mm:
drzte sa dievcata
alenka76

expert

Mood: Happy
Obrázky: 0

Odoslaťod Magdarka »

Ahojte vsetky :blush: Ako tak citam,prispelo vas sem uz viac,no ani jedna vlastne nie ste novembrovka..
Tak som asi prva :rol8:
Prave som prisla od lekara,kedze dnes plinie uz 38dc a menzes som este nedostala.V januari pri preventivnej prehliadke mi lekar nasiel miom,no celkom malicky.Takze meskanie som davala za vinu prave jemu.Aj na februarovy menzes som cakala az 42dni.No,ne-e.Miom nie je na vyne.Vynna je 6,5mm sosovicka,ktora sa vo mne uhniezdila :roll: Som tehotna!Podla poslednej menstruacie som v 5+2t.,no podla UTZ je to menej.Asi sa nam zadarilo neskor.No rodit by som mala koncom novembra.
Zatial to predychavam,lebo sme sa rozhodli odlozit dalsie babo o 3-4roky,no rozhybali sme sa neskoro.Sosovicka je uz tam.
Tak sa tesim na dalsie spolucakatelky.
Magdarka
začiatočník

Odoslaťod SiLiDa »

Ahojte dievcence,
tak aj ja som tu prvykrat a cakame prve babo. Po 7 rokoch, zda sa, ze sa to konecne podarilo. Zajtra idem k lekarovi, tak drzte palce, lebo zatial to potvrdil len tehotensky test a vsetky mozne priznaky. Ak vsetko dobre pojde, tak sa nam ten maly zazrak narodi zaciatkom novembra. Drzim palce naozaj vsetkym cakatelkam, nech sa coskoro stanu tehulkami.
SiLiDa

Mood: Sad

Odoslaťod Magdarka »

Ahoooj Silida.Konecne niekto!Uz som sa bala,ze tu budem sama a budem sa rozpravat sama so sebou :lool: Tak sa tesim!
Drzim palce,aby pan doktor potvrdil tehotenstvo a potom to tu roztocime... :yes:
Ja som zatial cca v 6tt,no podla velkosti babatka,to bude menej.Za 2tyzdne idem na prehliadku a potom sa dozviem presne ako dlho som tehu.Zatial drobcek meria len 6,5mm a to je ako zrnko dlhozrnnej ryze.Takze uuuplny drobcek. :blush:
Daj vediet ako si dopadla.
Este raz Ta tu vitam a tesim sa z Teba.A budem rada,ked nas tu bude oooovela viac :)b :)b :)b
Magdarka
začiatočník

Odoslaťod SiLiDa »

Ahoj Magdarka,
tak sa to potvrdilo aj ultrazvukom. Je tam drobec, ma 3 mm, tak sa velmi tesime. Na prvu poradnu som objednana na 7. aprila, tak to uz bude vacsie. Zatial vyzera, ze sme tu len dve novembrovky, ale verim, ze sa nam to tu rozrastie. Drzim palceky, nech to vsetko dobre ide.
S.
SiLiDa

Mood: Sad

Odoslaťod Magdarka »

Juj,Silida,tesim sa,ze je vsetko ako ma byt :yes: Babo ma 3mm?Tak to si trosku menej tehu nez ja.My sme mali 15-ho 6,5mm.Na dalsiu prehliadku idem 29.3 a uz sa neviem dockat.Lekar si totiz nieje isty ako dlho som tehu.Podla p.m.som bola toho 15.3 v 5+2tt,no podla velkosti babatka je to menej.Tak uz hadam bude schopny naisto urcit dlzku tehotenstva.Nie,ze by zalezalo na par dnoch hore-dole,len by som si chcela uz do kalendara zapisat tyzdne.Aby som videla ako napredujem.A tesim sa ,ze aj drobceka zase uvidim.Urcite si vypitam foto ;)x
Magdarka
začiatočník

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2011

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.