September 2011

bábätká narodené v roku 2011
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: September 2011

Odoslaťod Inga29 »

Andy blahozelam k Lucinke je nadherna prajem hlavne zdravicko :)b
Estufa myslim na teba daj hned vediet ako si dopadla a drz sa :drop:
Papapapaaaa
Inga29

0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod estufa »

no tak ma poslali domov ze mam nepravidelne kontrakcie a ze sa nic nedeje ale zajtra mam ist na ultrazvuk a povedala ze pomerame sa a uvidme tak uvidime zajtra ale vcera vecer som mala take ako bodnutia pod bruchom a dost intenzivne no dnes rano uz neboli a teraz boli len dva krat no kto vie povedal mi ze mam chodit a spat aby som vladala tak uvidime zajtra kiez by uz to bolo uz chcem mat Lea pri sebe
estufa

Obrázky: 0

Odoslaťod estufa »

Ahojte mamicky no tak som bola dnes u doktorky a taka vec sa stala ze ma poslala domov ale zajtra mam prist na prijem tak na 9 a ze pojdem na cisarsky lebo ze mali je velky a ze nechce nic riskovat take asi nas datum nrodenia bude 20.9 drze mi palce mam trcu strach aj ked mi hovoria ze bat som sa mala skor normalneho ako cisarskeho tak sa vam ozvem az o nikolko dni drzte sa
estufa

Odoslaťod Radula25 »

Ahojte

ANDY-gratulujem, malá je nádherná a mala aj krásne miery. Nech je zdravučká a nech rastie do krásy a ty sa tiež opatruj.

ESTUFA-držím palce nech uz to máš za sebou, aj ked to bude nakoniec cisársky, ale aspon sa nebudes trápiť kedze malinký bude veliký. Potom sa nám ozvi ked uz budes fit:)))

Ostatným cakateľkám držím palceky a maminkám vela mliecka a pevné nervy s malými drobcami :)))
Radula25

Odoslaťod Ikus »

Ahojte mamičky,čakateľky...
Síce ku vám nepatrím, ale zisťujem po fórach, či ste niektorá rodili alebo sa chystáte do TN?? Rada by som vedela, čo je potrebné si tam priniesť, čo netreba... ďakujem a mamičkám gratulujem ku krásnym detičám a čakateľkám rýchly pôrod :-)
Ikus

Odoslaťod petronella »

blahozelam drobcom aj mamickam drzte sa
petronella

a mame rok

expert

Mood: Happy

Odoslaťod estufa »

ahojte tak mi sme uz doma nakoniec som rodila normalne a bez epi lebo mi ju nechceli dat ale zvlladli sme to mali sa nardil 19.9 o 23:50 a mal 52cm a 4105g
estufa

Odoslaťod Inga29 »

Estufa blahozelam ti narodil sa vam poriadny chlapik :)b prajem vam hlavne veeela zdravicka to je najdolezitejsie.Potom napis ako sa vam dari ... papaaaa
Inga29

0

Odoslaťod Zuz ana »

Ahojte,

prepacte za spam, ale robim jednu anketu, ako dlho ste tu na fore. Keby ste mohli zahlasovat, tak by to bolo fajn.

viewtopic.php?f=57&t=104736&p=2382770#p2382770

Dakujem,

Zuzka
Zuz ana

Tak sme sa dockali :)

expert

Odoslaťod Radula25 »

Ahojte babulky :)))

Konečne som sa po dlhom čase dostala k počítaču. Nejako mi na net nezvýši času. Však sa stále točím okolo malého (prebaliť, nakrmiť a stále dookola). No ale pekne po poriadku.
Včera sme boli na poradni, takže máme 4060 g a 54 cm (takže celkom pekný nárast hmotnosti:))) Všetko ostatné máme v poriadku. Len som vravela dokine, že sa stále pučí a je taký nespokojný, hlavne v noci okolo 2.30-3.30 ked sa napapá. A to je každú noc :((( No ona mi vravela, že to môže byť preto, že sa velmi rýchlo naje a nachytá vela vzduchu, ale že aby som mu mlieko nemenila, lebo ze to nie je dobré. No dávam mu NUTRILON (prvá volba po materskokm mlieku), ale už som mu dávala aj taký, že EXTRA SPOKOJNOST (ale dokina mi vravela, ze to je pre velmi hladné deti). No ale ja uz som nevedela, ze co mu mám dávať, ked sa stále pučí a je taký nekludný. Potom som kupila aj BEBU, ale nakoniec som mu ju nedala, lebo vravela, ze ho od toho moze boliet bruško. Tak ja uz neviem. Inak cez den je velmi dobrý, akonáhle sa napapá, tak spinká 3 - 4 hodinky.
Nemáte s tým niektorá mamička skúsenosti.

ESTUFA-gratulujem.
A co ostatné už mamičky? Ako sa máte?
Ale asi ani vy ostatné nemáte čas byt pri počítači, však? Ked nás zamestnávajú naši drobci :)))

Dobre babulky budem uz koncit, lebo si idem aspon trošku zdriemnut, dokial sa malý zobudí na papanie.
Tak vám všetkým prajem aby ste sa mali dobre a aby drobci pekne papali a spinkali a priberali a rástli :)))
Radula25

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2011

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.