September 2011

bábätká narodené v roku 2011
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: September 2011

Odoslaťod Inga29 »

Ahojte zienky :D
ja som sa tu dlhsie neozvala ale chcem v prvom rade zablahozelat maminke janke k dcerke super, ze si to tak hrdinksky zvladla a prajem vela pevela zdravicka obom :clap:
Ja som dnes bola na monitore v nemocnici vsetko je ok a na vysetreni sa ukazalo, ze moj krcok sa uz zmensil tak asi do 3 tyzdnov by mal malinky byt tu medzi nami :mm: velmi sa uz na neho tesime.
Drzim vam dievcata palce a ukludnujte sa tak ako ja ze ked to zvladlo tolko zien pred nami aj my to zvladneme a vysledok bude urcite stat za to :)b Papaaaaaa :4:
Inga29

0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Sunnyday »

Tak sa hlasime aj my po velmi dlhom case! Uz to mame za sebou, mame dcerku teroristku, Emilie Anne sa narodila 9.11. spontanne, meria 54cm a vazi 3690g. :adore: Neviem ci mam nieco hovorit k porodu, bolo to viac nez zaujimave, ale malinky anjelik urcite stoji za to! :fl:

[ img ]

Uz sme doma, tak je to trochu chaoticke, urcite vsak popisem viac, ked bude trochu casu! Drzte sa baby! 8)b
Sunnyday

Odoslaťod Inga29 »

8)
Sunnyday blahozelam :flo: velmi sa tesim, ze uz to mas uspesne za sebou a ste obe zdrave. Drzim palceky nech sa dari :)b Malinka je nadherna. Papaaaa
Inga29

0

Odoslaťod estufa »

aj ja gratulujem mala je nadherna a nech ste obe zdrave
estufa

Obrázky: 0

Odoslaťod Radula25 »

Ahojte tehulky

Tak aj ja sa hlásim po dlhom čase, no ale nemala som čas, lebo som bola v nemocnici:))
Takže sa hlásime už dvaja. Náš Nikolasko sa narodil 6.9. o 11:20 a má 50 cm a 3200g. No vypýtal sa o dva týždne skôr ako mal termín.

V noci mi odtiekla plodová voda, ale bolesti som nemala žiadne. Takže sme pekne išli do porodnice a potom už len cakanie. Dali mi infuzie, lebo som mala streptokoka, potom mi dali klistír ráno o 5.30, doki mi pozrel krčok bola som otvorená len na 4,5 cm. Tak ďalej čakanie....Okolo 7.30 mi dali ďalšiu infúziu na streptokoka a už mi začínali bolesti každých 10 minut. Som sa pomaly otvárala. Potom nasledovala injekcia n a urýchlenie kontrakcií a ešte jedna infúzia a potom to už prišlo. Som si myslela, že mi už aj črevá vyletia von z brucha:))). Takže samotný pôrod ani netrval tak dlho ako tie bolesti. No ale zvládli sme to a som aj rada, že už je na svete skor o dva týždne. Keď si teraz predstavím, že ešte by som mala čakať, tak mi idú zimomriavky po tele. V nemocnici sme boli do soboty, máme zatial všetko v poriadku.
Včera sme boli na prvom očkovaní proti TBC, ale malý ich tam mal na háku, pretože to prespal celé. Teraz ideme na sono nožičiek až 24.9., tak vidíme že či budeme musieť baliť naširoko.
Musíme sa prikrmovať Nutrilonom, lebo moje mliečko mu nestačí a ani ho nemám tak veľa:((( Spinkáme 3-4 hodinky.

Tak sa zatiaľ držkajte a ked budem mat trošku času, tak sem znova nieco napíšem, že ako sa máme a ci máme nejeké starosti.
Ostatným tehulkám držím palčeky aby zvládli porod a potom bude všetko len a len dobré, ked drobci budú na svete:)))
Radula25

Odoslaťod Inga29 »

Radula bahozelam aj tebe :flo: ako sa to tu uz mnozi :clap: super ze to mas uspesne za sebou a hlavne je ze ste obaja zdravi ... Ja mam prave 2 tyzdne pred terminom tak si ma trosku vylakala ale aj tak ma to neminie a na vysledok sa nesmierne tesime tak potom dam vediet ... Drzte sa a vela prevela zdravicka prajem :)b
Inga29

0

Odoslaťod estufa »

Ahooj aj ja gratulujem ja som teraz v obdobi cakania mne sa termin blizi kazdy den uz som otvorena na jeden prst ale este ma poslali domou tak uvdime co mi povie doktorka teraz v sobotu dufam ze to uz pride lebo brucho my stale tvrdne a je to dost neprijmne a bolestive ani hybat sa vtedy neviem ale nieako to zvladame uz sa neviem dockat maleho. Len dufam ze mi stihnu dat epiduralku ked uz som si vybavila vsetky papiere koli tomu takze takto som natom ja. tak este raz gratulujem a prajem vela zdravicka.
estufa

Odoslaťod matus28 »

Ahojte,

blahozelam vsetkym cerstvym maminkam k ich krasnym babätkam. Tak sa nam to pekne rozbehlo :) Ja som bola v utorok na "pasoch" a zaznam nebol az taky idealny, tak som si dva dni oddychla v nemocnici, a vcera ma nastastie pustili. Termin mam buducu stredu, uz som sa obavala, ze budem musiet zostat v nemocke po cely cas. Takze teraz sa pekne setrim a cakam, kedy sa Ninka vypyta na svet. Dufam, ze nebudem prenasat, lebo sa jej uz neviem dockat. Ale brusko mam este vysoko a bolesti ziadne, takze par dni to este potrva. Zelam vsetkym cakatelkam, aby bez problemov zvladli posledne dni a maminkam vela radosti s ich drobcekmi :)

[ img ]
matus28

Odoslaťod Andy30 »

Blahozelam vam septembrovym maminkam a cakatelkam vela trpezlivosti.
My sme si to z augusta preniesli na september a 8.9 o 11:05 sa nam narodila nasa Lucinka s mierami 53cm a 3.33kg. Porod sme si uzili pre mna dlhych 12 hodin, cisto prirodzene ale stalo to za ten pokladik ked som ho drzala prvykrat v naruci. Povedala som si, ze ak este niekedy nabuduce tak len s epiduralom :-)

Sunnyday, aka vlasata je tvoja malinka a teda aj dost velka bola. Pozeram, ze ste den po nas :-)

Tak sa drzte vsetky aj maminy aj cakatelky a prajem pekny vikend.
Prílohy
IMG_3915.JPG
(83.26 KiB) Stiahnutá 1579 krát
Andy30

Odoslaťod estufa »

Gratulujem vsetkym co uz to maju za sebou a tisko zavidim my ideme dnes na monitor tak uz aj tak kazdy vravi ze si ma tam nechaju tak uvdime co to bude az to bude este mame hodinku casu
estufa

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2011

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.