Júl 2011

bábätká narodené v roku 2011
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Júl 2011

Odoslaťod nawal »

Kto sa prida ? :4:
nawal

expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Júl 2011

Odoslaťod July 25 »

ja budem mat termin na 27.juna, ale ktovie mozno nakoniec budem patrit aj sem :D
July 25

Odoslaťod nawal »

mne vychadza termin na 3.7 takze mozem byt aj junovka :D . hlavne nech to dotiahneme do zdraveho konca :4:
nawal

expert

Odoslaťod Dandeska »

Ja mam tiez termin 3 Jula, kedze tie prve 2 tyzdne sa nerataju, kludne aj ja mozem patrit do juna 2011 ale rada by som sa zoznamila s mamickami tu, kedze toto forum len zacina.
Dandeska

Mood: Happy

Odoslaťod Ufonka »

Ahojte :)

Mozem sa pridat ? Ked sa nic nepokazi, mala by som sem patrit s terminon 3.7.2011
Ufonka
expert

Odoslaťod asimenia »

Ahojte dievčatá. Ja som tu úplne nová a vlastne ešete ani nie definitívne potvrdená "tehuľka" :???: Robila som si dokopy 5 testov a každý mi vyšiel pozitívny, menštruácia mi tiež neprišla ale iné symptómy vôbec nemám....nie je mi zle, cítim sa fajn, všetko po starom. Ku gynekologičke som objednaná až na 15.11. Preto by som sa Vás chcela opýtať, či vy ste už absolvovali prehliadku a ako to prebiehalo.... Ďakujem :flo:
asimenia

Odoslaťod Ufonka »

Ahoj Asimenia,

ja som uz u dr bola, tehotenstvo mam potvrdene z krvi, o tyzden idem na usg, tak som zvedava, priznaky tiez ziadne nemam ... okremn unavy a obcasnej chvilkovej nevolnosti vlastne nic, vraj nic nezvycajne, len pre mna netradicne :lol:
Ufonka
expert

Odoslaťod januska78 »

Caute baby,

tiez som tu novu,este sa tu rozkukavam... do tohto fora budem mozno patrit aj ja. Termin mi vychadza na 4.7. Tehotenstvo mam potvrdene z krvi a o tyzden idem na usg.
Neviem ako sa u mna bude ratat termin kedze som otehotnela cez asistovanu reprodukciu. Po uspesnom odobrati a oplodneni vajicka a naslednom transfere (odber mi robili 9.10. a transfer 12.10. a poslednu menstruaciu som mala 27.9.) mi 26.10. robili krvne testy a den na to mi oznamili,ze som tehotma.
Nemate nietko skusenost s umelym oplodnenim? ako sa termin porodu rata pre takomto otehotneni?

tak ci onak ... som stastna,ze som tehotna,aj ked ma uz sprevadzaju vsetky tie tehotenske priznaky,ktore nie su vzdy najprijemnejsie,najma ked v elektricke nastupi niekto kto priserne smrdi a mna teraz hrozne napina na vracanie z roznych pachov... verim,ze moje tehotenstvo bude prebiehat v poriadku a ze vsetko dobre dopadne a nam sa narodi krasne zdrave babatko (a mozno budu dvojicky, po umelom oplodneni je to mozne).... :roll:

kocky, prajem vsetkym pohodove tehotenstvo, nech ho uspesne dotiahneme do konca :dudel:[album][/album]
januska78

Odoslaťod Fati »

Ahojte dievcata! Tak ja sa tiez pridavam. Doma uz mame dve slecny, jedna je prvacka a druha ma 4 roky. Dva testiky som mala pozitivne a termin porodu vyzera na 10.7., ale k lekarovi sa chystam az okolo Vianoc.
Fati

Odoslaťod nawal »

pomalicky sa to tu rozbieha. :D
ja idem k dr. nabuducu stredu, aj ked viem ze nic nove nezistim od neho, len mi zmera tlak a posle ma domov :rolll:
scan budem mat az okolo vianoc ;--)
nawal

expert

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2011

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.