SEPTEMBER 2010

bábätká narodené v roku 2010
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: SEPTEMBER 2010

Odoslaťod Jasmin »

Katka,
dakujeme! Deti su uz zdrave, len ja sa stale trapim s tymi dutinami, nemozem v noci ani spat. ja uz fakt neviem, presne takto pre rokom ten ekzem, teraz zase toto :uh: , asi mam alergiu na Anglicko :mrgreen:, chcelo by to zmenu.
Tak nech vam tie zubky co najskor vyjdu ;--).
Jasmin
expert
 
Príspevky: 1592
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: SEPTEMBER 2010

Odoslaťod petronella »

ahojte dievcata taka ako sa vam vodi co deticky dako to tu stale stoji :on:
petronella

a mame rok

expert
 
Príspevky: 1029
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: SEPTEMBER 2010

Odoslaťod verondza »

jeeej, cafte! mne sa nedarilo vobec prihlasit. aj som to riesila s adminom, ale nejako som to neporiesila. a teraz som len tak skusila a ide to! :clap: :clap:
ale prave peciem, takze nemam cas teraz pisat. este tu niektora vobec nazriete?
verondza

začiatočník
 
Príspevky: 250

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: SEPTEMBER 2010

Odoslaťod bublikatka »

caute babulky, prajem Vam krasny novy rok, nech sme zdravi vsetci a deti rastu ako z vody :clap: :santa: :clap:

po novom roku sa ozvem viac, ale mame sa fajn :mrgreen:
bublikatka

užívame si rodičovskú dovolenku

expert
 
Príspevky: 2537
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: SEPTEMBER 2010

Odoslaťod verondza »

Aj ja sa pripajam k prianiu vsetkeho dobreho v novom roku!
verondza

začiatočník
 
Príspevky: 250

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: SEPTEMBER 2010

Odoslaťod bublikatka »

ahojte zienky, pekny novy rok takto vo februari prajem :lool: :lool: :lool:
tak sa hlasim po dlhej dobe... akosi nestiham, mam toho teraz vela, ale tento rok to musim zvladnut a uz bude iba rodina... a praca :D
aby mi nebolo malo, tak som v jeseni kupila kupon na zlavovom portali na fotoknihu, 80 stran, tak jasne ze na poslednu chvilu ju robim teraz, neviem kde mam hlavu :rol8: clanky, fotokniha, projekt... ale ide to odruky, tak sa tesim, je to krasna spomienka a takto sa aspon konecne donutim to spravit... uz mam pomaly hotovo, uz len texty a bude hotovo... no pravdu vam poviem, najvacsia fuska je vybrat fotky, som myslela kolko sa tam zmesti a figu, ak dam 3 roky od narodenia tak budem rada :D
my sa mame ale fajn, mlady rastie ako z vody, stale viac vresti :D no proste ak nie je po jeho je dost hlucny :D ale ja ho spracujem... inac pohoda :8-): malemu sa kazdu chvilku prereze posledna stvorka, tak hadam uz toto bude posledna bujara noc :G inac spinka pekne, cez den uz len raz (uz dlhsi cas) a spi 3-4 hodiny, takze super, stiham aspon trosku pracovat ked popracem a navarim :-) a obcas aj spim s nim aspon chvilku, takze ja sa nestazujem :D
no a posledne riesim karneval, lebo asi nebudu v skole mat Miska a tak sa tesila, minuly rok kvoli chripke nebol a teraz nikto nic nespomina, len ona sa ma stale pyta... kostym ma od minuleho roka co som sila, tak nech ho chuda aj vyuzije... ale dnes dosla s tym, ze mozno v druzine aspon bude, tak duuuuufam... boze dnes uz nikto pre tie decka nie je ochotny spravit nieco navyse... strasne
tak sa majte kocky a piiiiiiiiiiiste
bublikatka

užívame si rodičovskú dovolenku

expert
 
Príspevky: 2537
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2010

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.