plienky z LIDLa

Plienky/neplienky, olejíky, obrúsky, drogéria, chémia/nechémia
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: plienky z LIDLa

Odoslaťod corky »

ja som kupovala fialove z TESCO a ked začali dražieť na vyše 300 korun, tak som ich prestakla kupovať a prešla na to velke balenie z LIDL, tam byvali často akcie, vyšlo to lacnejšie. A práveže som s nimi bola ešte spokojnejšia ako s TESCOvými.
Skus jedno skúšobné balenie, čo vam bude viac vyhovovať. Tie plienky z maleho balenia sa mi zdali horšie ako tie z velkeho.
corky

I choose to be happy...

expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod jojaii »

Tiez sa pripajam a hlasujem za Toujours :) Predtym som kupovala fialove Tesco, ale sem tam sa mi stalo, ze malej zostali na pokozke krystaliky gelu :( To sa mi pri Toujours este nestalo, ale teraz ficim na Babylove z DMky, u mojich rodicov pouzivam Toujours :) Sem tam, ked nenam moznost ist do Lidlu alebo do DM, kupim aj tesco, aj ked teraz zmenili balenie a nie su fialove.
jojaii
pokročilý

Odoslaťod kisulka »

Ahoj, tie nové zelené z tesca sú také isté ako boli fialové len drahšie a tie z lidla som kúpila keď bol Alex menší neboli zlé ale celú noc nevydržali čo sa mi u tescových nestáva. To bola moja skúsenosť takže na noc používam tescové a cez deň z DM sú lacnejšie ale tiež nie na noc.
kisulka

Odoslaťod silviav »

ja som skúsila jednu plienku z tesca, ale malý mal po nej riťku červenú jak makak. začali sme kupovať lidlové a tie sú veľmi dobré. málokedy sa precikal a sú lacné. na noc ale používam pampers. používame aj vreckovky z lidl. malý ma fajnovú riťku, od narodenia doteraz používame weledu krém proti zapareninám /skoro 200,-Sk balenie/, lebo akonáhle použijem iné /ak náhodou cez víkend minieme/ tak má zaparenú riťku.

[ img ]
silviav

začiatočník

Odoslaťod corky »

silviav, presne rovnako som používala na noc Pampersy a cez den LIDLové
corky

I choose to be happy...

expert

Odoslaťod miriamac »

Ja som používala plienky z Lidla aj pri prvom synovi aj pri dcere sa mi osvedčili tiež používam menšie balenia lebo po Toujours a fialových tesco plienkach sa mi obe deti vyhádzali na riťke. Mám odskúšané plienky z DM tie sú tiež dobré Huggies Pampers ale používame obyčajné z Lidla a striedam ich z plienkami z DM.
Čo dieťa to iná skúsenosť :yes:
miriamac

Mood: Happy
Obrázky: 0

Odoslaťod la100vicka »

miriamac píše:Ja som používala plienky z Lidla aj pri prvom synovi aj pri dcere sa mi osvedčili tiež používam menšie balenia lebo po Toujours a fialových tesco plienkach sa mi obe deti vyhádzali na riťke. Mám odskúšané plienky z DM tie sú tiež dobré Huggies Pampers ale používame obyčajné z Lidla a striedam ich z plienkami z DM.
Čo dieťa to iná skúsenosť :yes:

Ahojte, my sme kupili prvykrat Toujours plienky z Lidla pred dvomi tyzdnami, doteraz sme pouzivali Tesco plienky (sice uz len na noc, lebo mala sa cez den pekne vycika sama, ale v noci sa este na cikanie nepreberie). Problem je, ze minuly tyzden sa nam mala poriadne vyhadzala na ritke, okolo susurky a takisto na jednom boku. Doktorka na to povedala, ze je to cista alergicka reakcia na nieco a dala nam rozne pripravky do kupela a takisto na potieranie, plus Zodac kvapky proti alergii. Ja som ale stale nemohla prist na to, z coho by to mohla mala mat, kedze som nezmenila prasok ani avivaz, nepapala nic nezvycajne a takisto nove veci, ktore som jej kupila neprisli s pokozkou do kontaktu bez vyprania. Az dnes mi ale napadlo, ci to nie je nahodou z tych plienok. Uvidime, manzel prinesie domov Tesco plienky a vyskusame na noc dat tu, ci sa to nahodou nezacne hojit. Na tom boku sa jej to totiz pomalicky upokojuje, ale ta ritka a susura je stale vyhadzana a velmi to malu svrbi.
Dufam, ze prideme na pricinu. Ak to ale bude z plienok, tak nic moc...mam totiz kupene aj jedno balenie tych najmensich, lebo v aprili cakame druhe babo, tak ako pomaly chystame vecicky, spolu s plienkami pre malu sme kupili uz aj plienky pre drobceka... p:
la100vicka

Odoslaťod corky »

la 100vicka, podla mna nemusia mať problem obidve deti
je možné, že dieťa na nejaké plienky reaguje alergicky, mne sa dcera kedysi osypala, ked zmenili (vraj vylepšili) Pampers vlhčené obrusky. Niečo tam do niech pridali a už sme ich nemohli mať
corky

I choose to be happy...

expert

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Hygiena

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.