plavky s plienkou

Plienky/neplienky, olejíky, obrúsky, drogéria, chémia/nechémia
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: plavky s plienkouRe: plavky s plienkouRe: plavky s plien

Odoslaťod corky »

nez píše:
corky píše:
nez píše:Kirkusa, ja nemozem prijat fakt, ze by normalny dospely clovek cural do bazena !

no asi si sa práve dozvedela "novinku" a asi sa s tým musíš zmieriť... žiju medzi nami aj humusáci, čo nemaju problem nielen sa do vody (sterilne) vycikať, ale aj vysmrkať a vylúčiť ine telesne tekutiny :evil: :evil: :evil:

corky, Ty mas bohatu predstavivost :cry:

skor bohaté životné skusenosti :roll: :? (v tomto ohlade :lol: )
ale maš pravdu NORMÁLNY dospelý človek by do bazena necikal, ani nič iné ... :wink:
corky

I choose to be happy...

expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Kalea »

vacanze píše:
nez píše:boženky, ja som si doteraz nikdy neuvedomila, že tie bazény pre bábätká sú vlastne urinoterapia :shock: (nič nemám proti urinoterapii vlastným močom, ale každému čo jeho je !). My sme chceli ísť pobyt zameraný na plávanie detí a teraz ma prešla chuť :cry:
corky, kde chodíš s malými deťmi do termálnych vôd ?

:lol: :lol: :lol: my sme este v bazene neboli vzdy velka voda jazero takze tam moze cikat kolko chce uz sa pýta, ale do vody predsa najlepsie :P :)

A ako si prišla na to, že v jazere môže cikať koľko chce :shock: :shock: :shock: ? To je akože Tvoje súkromné jazero, v ktorom nikdy nepláva nikto iný? Navyše, keď sa naučí, že vo vode cikať môže, tak potom urobí to isté aj v bazéne :roll: :roll: :roll: , pretože nebude rozlišovať medzi rôznymi druhmi vôd.
Kalea

Šanca zaklope na dvere častejšie, ako si človek myslí, ale väčšinou nie je nikto doma.

expert

Re: plavky s plienkou

Odoslaťod Laa-Laa »

zrzka - preco nie more? :shock:
dcre je po zapakle oblicky a jedine co nam nefrol. odporuca ako bezpecne je more!
Ale vyzliect hned po vyjdeni mopkre plavky.
Druha bezpecna varianta je vlastny bazenik, ale ja tma hned vyzliect a navyse osprchovat sa odpsodu.

vacanze - tiez cumim co to pises :shock: :shock: :?
Laa-Laa

expert

Odoslaťod corky »

Kalea píše:
vacanze píše:
nez píše:boženky, ja som si doteraz nikdy neuvedomila, že tie bazény pre bábätká sú vlastne urinoterapia :shock: (nič nemám proti urinoterapii vlastným močom, ale každému čo jeho je !). My sme chceli ísť pobyt zameraný na plávanie detí a teraz ma prešla chuť :cry:
corky, kde chodíš s malými deťmi do termálnych vôd ?

:lol: :lol: :lol: my sme este v bazene neboli vzdy velka voda jazero takze tam moze cikat kolko chce uz sa pýta, ale do vody predsa najlepsie :P :)

A ako si prišla na to, že v jazere môže cikať koľko chce :shock: :shock: :shock: ? To je akože Tvoje súkromné jazero, v ktorom nikdy nepláva nikto iný? Navyše, keď sa naučí, že vo vode cikať môže, tak potom urobí to isté aj v bazéne :roll: :roll: :roll: , pretože nebude rozlišovať medzi rôznymi druhmi vôd.

suhlasím, na to dieťa, ktoré sa už pýta cikať samo nepríde, že vo vode sa pýtať nemusí
musí mu to niekto (rodič) dovoliť, alebo iné dieťa ukázať :idea:
A ak mu to raz dovolím,e nebude rozlišovať, či je to bazen, jazero alebo more - voda je pre malé dieťa voda

Naš maly sa teda ukážkovo pýta, za 2 hodiny na plavárni ideme aj 3x cikať, neexistuje, aby sa vyčural do vody
teraz sme boli pri mori, ani tam sa nevycikal do mora, vždy sa prišiel vypýtať a našťastie sme mali ubytko par metrov od pláže, lebo on zásadne ciká na WC alebo nočník (nevyciká sa ani do trávy)

vacanze, akože je mi jasné, že iní tam asi čurajú ... ale zato, že je niekto iný robí takú vec , to mam byť aj ja s našimi deťmi taká istá???
corky

I choose to be happy...

expert

Re: plavky s plienkouRe: plavky s plienkou

Odoslaťod Kalea »

vacanze píše:kalea - ked si vezmes jazero velkých rozmerov kde je odtok a pritok vody a este plno roznych bezdomovcov a roznych iných spoluobcanov co sa tam okupu plus kopec detí, ktore Ti zarucujem, ze sa tam vycikaju a nielen tie, tak je to fakt jedno, co s atýka bazena ked mu poviem, ze tam a tam nemozes neurobi to, je chápavý

Tak toto pre mňa vôbec nie sú argumenty. To akože len preto, lebo si myslím, že sa do vody vycikajú aj iné deti, mám dovoliť to isté aj svojim deťom? Keď sa niekto iný správa ako "prasa", mám dovoliť aj svojim deťom, aby sa tak správali? V žiadnom prípade. Akonáhle sa dieťa vie pýtať, neuznávam žiadny dôvod, pre ktorý by malo cikať do vody.
Kalea

Šanca zaklope na dvere častejšie, ako si človek myslí, ale väčšinou nie je nikto doma.

expert

Re: plavky s plienkou

Odoslaťod Laa-Laa »

ani moje deti necuraju do vody, tiez sme z bazena kazdu chvilu vybiehalki, lebo im bolo treba cikat!!!!
a argument aj ini cikaju :roll: cista projekcia.... " aj ini kradnu, tak aj ja mozem " - ze? :roll: je to to iste....
a hlavne, ak o vode viem, ze sa tam chodia kupat ci umyvat bezdomovci - nehrozi, ze tam poslem okupat deti.... aj ked zasnem, ze niekto iny si to vysvetli, ze prave preto tam mozu ist a mozu tam aj cikat :roll:
Laa-Laa

expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Hygiena

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.