plavky s plienkou

Plienky/neplienky, olejíky, obrúsky, drogéria, chémia/nechémia
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: plavky s plienkou

Odoslaťod Laa-Laa »

ta fraza znamena projekciu - ked ini mozu, aj ja mozem...... sedi dokonale :wink:

kamerovy system na jazera :roll: nepotrebujem - nikdy som totiz s detmi pri jazere nebola -teda kupat sa - 8) - ziadna sirava, domasa, kosicke jazero nic.... Dokonca im na Hlavnej nedovolim umyt ruky v tyhc pumpach co tam su, lebo som videla, ako sa tam skoro rano umyvaju kompletne bezdomovci :evil:
Laa-Laa

expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Laa-Laa »

ano, vlastny bazen - to mam v plane a spracovavam muza :wink: deti maju na terase napustney vlastny, z takych mensich,plavat sa v nom sice nenaucia, ale aspon nic nechytia :wink: na kupalisko podla uvazenia, s chalanmi v pohode, s dcerou pomenej.....
Laa-Laa

expert

Odoslaťod nana »

tuším sa téma trošku zvrtla. ak by ešte niekto chcel info tal dobrú "výstroj" do bazéna nájdete aj tu

http://www.eskrina.sk/120-plavecke-potreby
nana
expert

Odoslaťod najJulinka »

No neviem či vas potešim.. Ani more nie je bezpečné... My sme po takom člapkani v mori riešili 2x po sebe pohotovosť s malou - ucho a oko... keby aspon naraz. .ale najprv sa ukazalo jedno a na dalsi den druhe (samozrejme už s anekupala, len jedno sa ukazalo neskor)....... hmmm... nejaký humus z mora... (čo si budeme navravať... tak ako u nas na dedine putuju splašky do miestneho potoka, tak pri mori to pustia tam... :?!?: :roll: )... takže čo doma mame nemocku za rohom, tak tam 40km cesty (s odstavkami koli rekonštrukcii) a každý den vymienať gazu v uchu... :crazy: :crazy: :crazy:
najJulinka
expert

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Hygiena

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.