Prášok na pranie vecí bábätka

Plienky/neplienky, olejíky, obrúsky, drogéria, chémia/nechémia
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Prášok na pranie vecí bábätkaRe: Prášok na pranie vecí b

Odoslaťod dene »

Dobre, že si o tom napísala, bežný človek na tieto veci ani nemyslí... Pre mňa je to tiež novinka a pritom sa považujem za dosť zbehlú v zdravotníckych veciach. Ale aj farár sa učí do konca života... :)
Vecičky pre bábo si zatiaľ len pripravujem, ale oprala som ich v Lovele, prvý syn mal veľmi fajnovú pokožku, takže radšej na začiatok opatrne :wink:
dene

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Prášok na pranie vecí bábätka

Odoslaťod čika: »

ked mam cas a chut, varim sliz. inak vselijake tie senzitivy (najlepsie sa asi osvedcilo batole). perieme v tom vsetko a bez avivaze.
čika:

nikdy nebude konec

expert

Obrázky: 0

Odoslaťod slniecko »

Petule, velmi pekne dakujem! Vobec som o tom netusila! U nas v okoli sa v pravidelnych intervaloch - tak raz za dva roky to mam odsledovane, ze sa na to vzdy odrazu stazuje viac mamin - stava to s tymi zvacsenymi prsiami u malych deticiek a vtedy vzdy doktorky zakazu to kuracie. My avivaz nepouzivame (kvoli exemom), ale toto som veru nevedela. A tie telove mlieka - myslis, ze je to aj v opalovacich? Asi hej, a tyka sa to aj kremov?
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool

Re: Prášok na pranie vecí bábätkaRe: Prášok na pranie vecí b

Odoslaťod petule »

slniecko píše:Petule, velmi pekne dakujem! Vobec som o tom netusila! U nas v okoli sa v pravidelnych intervaloch - tak raz za dva roky to mam odsledovane, ze sa na to vzdy odrazu stazuje viac mamin - stava to s tymi zvacsenymi prsiami u malych deticiek a vtedy vzdy doktorky zakazu to kuracie. My avivaz nepouzivame (kvoli exemom), ale toto som veru nevedela. A tie telove mlieka - myslis, ze je to aj v opalovacich? Asi hej, a tyka sa to aj kremov?

Nie je za co.
Ja som tiez kukala jak "puk", ked mi o tom doktorka rozpravala. Ona hovorila, ze pri dnesnom sposobe zivota nemame ani sancu zistit, ktore rozne latky mozu ovplyvnovat nas organizmus. Telove mlieka mi blizsie nespecifikovala. Povedala nam, ze nemame mlieka vobec pouzivat a kremovat tou indulonou. Je to celkom na pobavenie - mala je potom vzdy tak mastnucka a leskla... Ta indulona sa tak tazsie rozotiera.
Rada by som ti povedala blizsie o kremoch a opalovacich mliekach, ale ozaj nevie nic konkretne.
petule
pokročilý

Obrázky: 0

Odoslaťod slniecko »

Petule, dakujem aj za to! Tak sa pekne vratime k masti s kyselinou mliecnou z lekarne, aj ak bola najlepsia, len neprakticka.
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool

Odoslaťod zuzka o »

Čo sa týka prania detských vecí ja som objavila jeden dermatologicky testovaný prášok ktorý má aj pri ploblémoch s
ekzémami veľké petcento úspechu a dokonca vyperie ťažko vyprateľné škvrny. Nemusí sa pridávať ani zmäkčovač vody.
Ak chcete vedieť viac rada odpoviem. Čo sa týka aviváže, tiež používam ekologickú a testovanú aviváž.
zuzka o

Odoslaťod risiacik »

zuzka o píše:Čo sa týka prania detských vecí ja som objavila jeden dermatologicky testovaný prášok ktorý má aj pri ploblémoch s
ekzémami veľké petcento úspechu a dokonca vyperie ťažko vyprateľné škvrny. Nemusí sa pridávať ani zmäkčovač vody.
Ak chcete vedieť viac rada odpoviem. Čo sa týka aviváže, tiež používam ekologickú a testovanú aviváž.

ahojte...som tu nová a práve tehuľka a chcem byť čo najviac pripravená keď príde drobček na svet...no a ak to ešte platí, rada by som sa spýtala na ten dermatologicky testovaný prášok a aviváž...moc ďakujem :rol8:
risiacik

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Hygiena

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.