poradite dobry krem na zadocek?

Plienky/neplienky, olejíky, obrúsky, drogéria, chémia/nechémia
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: poradite dobry krem na zadocek?

Odoslaťod dankadina »

My sme spokojné s niveou, a ked je nejaký problem sudocream alebo bepanthen rybacia mast nám nesadla a raz sme kúpili v dm krémik na ritku v takom bielom obale senzitive a už nikdy viac ani nedržal na ritke a bola zaparená hádam až na krku :D
dankadina

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod zuzka79 »

ahojte baby vy tu spominate krem proti zapareninam je to tento?Weleda Calendula Nappy Change Cream 75ml.ja som este len v cakacej dobe ale propravujem si co mi treba,mne dali v nemocnici startovny balicek a tam bol sudocrem ale npisete o nom nejake chvali. :roll: a vlhcene utierky skodia ozaj?dakujem.zuzana
zuzka79
začiatočník

Odoslaťod zuzka79 »

dakujem ze si napisala.tak dm drogeria tu nieje.ja som kupila huggies a pampers vlhcene utierky.a aky to je ritkovy uterak?ja som nakupila uteraky na tvar z bavlny 25x25cm asi 20kusov.mala som v plane nimi umyvat zadocek,ale rada si necham poradit.a ozaj vanicky ake pouzivate?ja som v 35tyzdni tak teraz kupujeme vsetko a nechcem kupit zbytocne neprakticke veci. :lol:
zuzka79
začiatočník

Odoslaťod Evi »

Bioderma ABC Derm Change, velmi dobry ci uz na zadocek, prip. aj v lete na potnicky. A tiez mazat iba ked je zadocek cerveny, kym je cisty tak nic.
Evi
expert

Odoslaťod miika2 »

Ahojte, tiez sme presli na umyvanie pod tecucou vodou (pri pouziti Sebamed baby mydla) - potom, co maly pri pouzivani vlhcenych utierok dostal priserny zapal. Lekar mi vtedy odporucil taku cyklamenovu vodicku (predava sa uz zarobena len v par lekarnach v BA) a tou sme rany vyliecili. Ritka bola za 2 dni ako vymenena. Odkedy som umyvala vodou, taky zapal sme uz nemali a obcasne zacervenania zadocku sme riesili Imazolom - velmi dobre zaberal.
A kvoli tomu umyvaniu zadku v umyvadle sme presunuli cele prebalovanie do kupelne, bolo to praktickejsie. A budem to tak robit aj teraz pri druhom, o inom ani nerozmyslam...
miika2

začiatočník

Obrázky: 16

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Hygiena

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.