poradite dobry krem na zadocek?

Plienky/neplienky, olejíky, obrúsky, drogéria, chémia/nechémia
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: poradite dobry krem na zadocek?

Odoslaťod Andrea »

nam sudokrem nejako nesadol :? , ani nic ine....ale pouzivame nivea senzitive proti zapareninam...chcela som vyskusat weledu, ale nejako mi nedosla do cesty
Andrea
expert

Pozvania odoslané: 1
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod palinka »

zadocek nemazem vobec (aj kremikujem celeho velmi malo), ked je cervena ritka, tak indulona baby alebo sudocrem :)
palinka

univerzalna upratovacka. zas a znova. milujem ten film :)

expert

Pozvania odoslané: 0

Odoslaťod zue »

Zuzka, ked mate problemy na utieranie ritky skus nepouzivat vobec hotove vlhke utierky. Ritku vzdy umyt vo vode a dooobre ju utriet do sucha. Ked idete prec, brat si zo sebou male handricky, ktore si potom namocis. A az potom kremik. Je to viac prania, ale ritke to pomoze.
zue
expert

Odoslaťod bebebebe »

zabudla som napisat, ze tiez po kazdej stolici umyvam ritku. mozno 2-3x som neumyla, lebo sa nikde nedalo.
bebebebe
začiatočník

Odoslaťod hypot »

Ahoj zuzka...ked sme este intenzivne plienkovali tak sme si svoje preskakali a vyskusali vsetko...aj repik...aby sa to hrozne skarede zasusilo....ale naposledy co si pamatam sme pouzivali taky modry olej aviril asi 14Sk stoji...tam je azulen...a to je na vysusenie...aj ked je to mastne tak to supersky zabralo.....nechapala som...potom som citala na nete a bolo.... 8)
hypot
expert

Odoslaťod angua »

my sme dlho používali Sudocrem, prípadne Imazol, ale keď sme začali zavádzať tuhú stravu riťka bola často červená. zhodou okolností, kvôli inému sme išli ku kožnej a tá malému vypísala zarábanú mastičku proti zapareninkám a tá bola najlepšia. teraz sa nám minula tak som kúpila Sebamed aj červenú indulonu baby. indulona nie je zlá, ale občas, hlavne po "zúbkovom" kakaní (agresívnejšia stolica) bola riťka červená. Sebamed nám zaberie vždy. ale každá riťka je iná, asi treba skúšať. ale prinajhoršom by som sa obrátila na detskú, prípadne kožnú lekárku, či by nepredpísala ten zarábaný krémik. neviem bohužiaľ ako sa volá, ale predpísali nám ho nezávisle od seba dve lekárky a bolo to to isté. :wink:
angua
expert

Odoslaťod serafinka »

podľa mňa nie je Imazol vhodný na každodenné používanie...
Určite je fajn Weleda a Lavera. A žiadne vlhké utierky,... časté prebaľovanie, len prírodné mydlo a voda.
serafinka
expert

Odoslaťod eva_a »

skusala som bubchen, sudocrem, no vyhrava Weleda
ale pozor, mazem len v pripade problemu, teda zacervenania
inak nedavam nic, do jednorazoviek netreba

ja cim viac kremu som davala, tym bol zadocek cervensi
tak som prestala davat a je to dobre
eva_a

expert

Odoslaťod uziva »

Zuzka, pýtala si sa akú rybiu masť: tak my už dva roky a úplne bez problémov na riťku rybiu masť od VULM Nitra, je to v zelenej tube. Malá má atop. ekzém, ale táto masť je pre nás v pohode. Niekde presviedčajú, že VULM zanikol, ale tá masť sa v BA dá ešte stále kúpiť...
uziva
začiatočník

Odoslaťod uziva »

Práve som pozrela na našu rybiu masť, je to VULM Modra a nie Nitra. Pardón :wink:
uziva
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Hygiena

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.