plienky babylove z dm

Plienky/neplienky, olejíky, obrúsky, drogéria, chémia/nechémia
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: plienky babylove z dm

Odoslaťod Nanika »

To tam maju fajn. Ja som skusila omrknut cenu plienok v Heinburgu a u nas boli tusim lacnejsie, nemali tam to krabicove vyhodne balenie, len tie polovicne... My tam chodime kupovat malemu mliecko, to sa tam oplati. Chodime do Bipa, tiez maju nejake zlavove karty, mam ju, ale netusim, co s tymi bodmi...
Nanika

expert

Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Slavka »

Nanika, tie body mozes minut na tovar, ktory je oznaceny cenou a poctom bodov. Je to napr. ako billa karta, za tovar zaplatis peniazmi a aj bodmi!
Slavka

anjelik

expert

Odoslaťod macko »

No ja som mamina trojiciek a kupujem...teda nadostavala som tie fialove tesco a ziadna zaparena ritka. Akurat mi pripadaju hrube oproti pampers.Teraz prechadzam na Libero,tie nie su u nas v predaji ale vyrabaju sa u nas a mam to ako sponzorsky dar. Su tensie ale akesi tvrde.No deticky neprotestuju :lol:
macko
začiatočník

Odoslaťod Nanika »

Jeeeej, macko, podarilo sa, ty mas trojcata, gratulujem a zo srdca ti to prajem. Janka
Nanika

expert

Odoslaťod corky »

ono je to v podstate jedno
pokial su papierové, a babo nie je zaparené velký rozdiel som nevidela
len sa mi zdal niekedy rozdiel vo velkosti, niektoré mnam stačili na konci 4+ a ine sme museli mať 5 (Junior)
aj to vie urobiť dosť velký cenový efekt
corky

I choose to be happy...

expert

Odoslaťod Nanika »

jj, dnes som si schvalne pozrela tie pampersky, aby som nekecala, lebo ked tu pisem, uz maly vacsinou spi a do spalne sa nedostanem... A, pampersy su oproti Babylove, obe 5 Junor, mensie min. o 2 cm na dlzku, kludne to moze robit pol cisla, ci cislo, fakt sa mi zdali mensie, ked som do nich maleho dnes rvala. Ach jo, takze najprv musim minut tieto darovane a potom az nase dm...
Nanika

expert

Odoslaťod Nanika »

Inak, viete co by som brala? Keby obchody mali na vyziadanie vzorky plienok, ved kludne by som tych par centov dala, ale aspon do toho skusim maleho navliect a vidim, na com som. Lebo fakt z rozpravania, aj kamoska mi povie, tie su dobre, tie su dobre, ale ked som ich potom videla, no nic moc. Maly sa zatial z nicoho nevyhadzal, zapareny sme permanentne, lebo stale len kadi, ale pravda je, ze tie igelitaky nemal ani raz. Ak by som niekedy este mala drobca, budeme od zaciatku na Babylove, dufam, ze sa medzitym nezopsuju...
Nanika

expert

Odoslaťod Nanika »

Macko, pri trojickach, kupovat pampers, tak to naozaj treba sponzora. Ja by som tu hrubku neriesila, oni tie plienky su o nieco hrubsie ako pampers ale to preto, lebo tu savu vrstvu maju obalenu makkuckymi vycpavkami. Vdaka nim mi Tescove pripadaju neforemne, Pampersky maju tu vrstvu minimalnu, tak mi zasa pripadaju ako sacok so stelivom pre cicky. DM su nieco medzi tym, ale makkucke. Kolko miniete za mesiac?
Nanika

expert

Odoslaťod corky »

ja som asi od roka nabehla na systen 4-5 pleinok denne
prebalovala som rano, potom pred spaním, okolo 16:00 (po vyspatí) a večer + 1 pokakaná medzitým (niekedy sa stihol vykakať do pocikanej a ta nebola)
takže v priemere 120-150 mesačne (3 balíky tescových)
corky

I choose to be happy...

expert

Odoslaťod Nanika »

Aj my Sandri, asi tolko, ale napriklad teraz bol chory a pokadil sa aj 3-4x plus som ho nadajala cajom, takze 7-8. Ale v case Tescoviek sme tiez kupovali 3 baliky. Preto, ked prestali akcie som presla na Babylove, ved si to zrataj 3x 370 sk, alebo 2x 400, to je rozdiel, ci nie?
Nanika

expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Hygiena

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.