plienky babylove z dm

Plienky/neplienky, olejíky, obrúsky, drogéria, chémia/nechémia
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: plienky babylove z dm

Odoslaťod miika2 »

Ahojte, pouzivate niektora Lidl plienky ?
Pri prvom dietati sme boli na Huggieskach prvy rok az kym som nedostala poradene Lidl plienky (konkretne tie male balenia, nie velke) a na tych sme boli az do konca. Super cena, vzadu gumicka, bola som velmi spokojna.
Medzitym sa vsak obal na Lidl plienkach zmenil a tak neviem ci to su tie iste... Teraz cakam druhe a citam co teraz "fici" a co maminy odporucaju, ale o Lidl plienkach pisete len malo...
miika2

začiatočník

Obrázky: 16

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: plienky babylove z dmRe: plienky babylove z dm

Odoslaťod eva_a »

miika2 píše:Ahojte, pouzivate niektora Lidl plienky ?
Pri prvom dietati sme boli na Huggieskach prvy rok az kym som nedostala poradene Lidl plienky (konkretne tie male balenia, nie velke) a na tych sme boli az do konca. Super cena, vzadu gumicka, bola som velmi spokojna.
Medzitym sa vsak obal na Lidl plienkach zmenil a tak neviem ci to su tie iste... Teraz cakam druhe a citam co teraz "fici" a co maminy odporucaju, ale o Lidl plienkach pisete len malo...

skusala som aj lidl plienky to male balenie
ako ...fajn, nemam namietky, akurat mam lidl od ruky a male balenie je tiez otrava ak potrebujes vela...
takze ja som ich kupovala ked som potrebovala na cestu male balenie, lebo za tu cenu dostanes tescovky alebo babylove len vo velkom baleni
eva_a

expert

Odoslaťod Marcela »

moj je tiez na lidlackych plienkach, spokojnost za dobru cenu :wink:
Marcela
expert

Odoslaťod medolenka »

tie malé sú Sevena tuším , sú fajn len to malé balenie po 16 (kto to vymyslel :roll: ) je nekonečná otrava
medolenka
expert

Mood: Happy

Odoslaťod medolenka »

my fičíme na Happy!!
medolenka
expert

Odoslaťod Nanika »

felisa píše:A aky je rozdiel medzi plienkami babylove a pamperskami?

Felisa, mozem porovnat, dostali sme teraz balik pampersiek a pouzivam babylove. V prvom rade su lacnejsie a mne napriklad pri pamperskach vadi, ze su tak navonane. Inak vizualny rozdiel ziaden, iba v obrazkoch, su na jedno kopyto by som povedala, obe maju suchy zips na bokoch pruzenie, su papierovky, nie igelit. Co do satia sa mi zdaju rovnake, aj hrubku by som povedala ze priblizne rovnaku, mozno su pampersky o chlp tensie. Pretekanie neviem posudit, ked maly mal precuravacie obdobie, precural vsetko, ci Tesco, ci Pampers, teraz uz v noci nepapa 3-4x, takze pohodicka. Tak preco si priplacat ;) Ak niekto este vahate, kludne mozem poslat vzorku, pouzivame juniorky, to su tusim 5.
Nanika

expert

Odoslaťod corky »

ja som s Babylove plienkami nemal dobré skúsenosti, vnutro sa i davalo do takych hrčí, rozpadávalo sa a absorbent prechádzal na pokožku

kupili sme ich 2x a zakaždým to isté
ale bolo to dávnejšie (minimálne rok dozadu) a vraj sa odvtedy zmenili

ja som kupovala hlavne TESCO fialové, z LIDL tie TOUJOURS (velke balenie) - vždy som nakúpila, ked boal dobrá akcia.... a Pampers na noc
corky

I choose to be happy...

expert

Odoslaťod Nanika »

Ano SandraS, mne sa to stalo asi pri prvom baliku mi to robilo. Ale kedy to robilo, ked bola plienka na prasknutie. Pri beznom prebalovani mi to nerobilo... Ja som z pampersiek presla na Tescove, ale ked nebola akcia 3 za 2 mi pripadali aj tak drahe, tak som presla na DM a teraz, ked som nasla este zapatrosenych par kuskov, dobre mi pili krv, neforemne, tie pasiky na bokoch, ach jaj, som rozmaznana z babylov :)
Nanika

expert

Odoslaťod corky »

v Čechách a v Polsku su plienky lacnejšie aj o 30%
my už teda nekupujeme, tak presné ceny neviem, ale isto sa to oplatí

ja chodím do českej DM-ky na mlieko Hami 4, lacnejšie ako u nás
a navyše maju už nový systém vyhod
body sa zbierajú na kartu a daju sa využiť potom na zlavy (miesto lepenia fialových bodíkov)
corky

I choose to be happy...

expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Hygiena

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.