plienky babylove z dm

Plienky/neplienky, olejíky, obrúsky, drogéria, chémia/nechémia
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: plienky babylove z dmRe: plienky babylove z dm

Odoslaťod sima.p »

Iris píše:pripajam sa k pozitivnej skusenosti, su vo vztahu ku kvalite cenovo bezkonkurencne, podla mna, jumbo pack zlacnel po prechode na euro na 399,- Sk a ked kupim s 10% zlavou (zberam body) tak ma jedna plienka vyjde na 5Sk a to hovorim o velkosti junior, v mensich velkostiach je to este menej, a nemotorna krabica sluzi malej na hranie (sanky, postielka, vana pre babiky a tak :D ) a tiez je super na uskladnenie veci do skrine, je velkostne podobna ikea krabiciam, takze setrim 2X :wink:

No v tej krabici som ich ešte nemala. Zajtra ich pozriem a asi opäť kúpim. Inak ked sa nám narodila malá, vtedy stáli 550 Sk, takže išli s cenou dole, to je dobre. No a verím, že na nosenie z predajne je krabica nepraktická ale určite sa dá využiť, ako ste už písali. tak sa už na ne zajtra teším...
sima.p
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: plienky babylove z dm

Odoslaťod lubkaTN1 »

akurat by som dodala ze sa mi nepaci taky chemicky zapach alebo ako to nazvat..tak divno posmrdkavaju...dufam ze to jadro je zdravotne nezavadne
lubkaTN1
pokročilý

Odoslaťod zitaje »

My pouzivame bezne latkove plienky, papierove len na noc a na cesty. Na cesty kupujem tieto babylove, su velmi prijemne, ale v noci mi ich mala precika. Musi mat vzadu gumicku, takze kupujem TESCO fialove alebo ak je akcia Huggies - ale vydrzia nam dlho, kedze je to len na noc. Keby mali babylove vzadu gumicku, ine ani nekupujem, makke, prijemne, a za dobru cenu.
Inak mne smrdia skoro vsetky papierove plienky. :roll:
zitaje
pokročilý

Odoslaťod winterfresh »

no my sme tiez skoncili pri plienkach Baby love, su skvele, predtym sme kupovali tescove ale mala z nich mala fakt nepekne zapareny zadok, tak ich nekupujem. a teraz nemame ziaden problem. u nas vedu Baby love alebo tie z lidla Toujours. tie su podla mna to iste ako babylove akurat o dost drahsie. ale ked u nas v DMke nahodou nemaju Babylove tak je to pre nas druha alternativa.. a zadocek mame v suchu a zdravucky...
winterfresh

Odoslaťod Katarinaa »

Iris, no som zvedava, dokedy ta tie krabice budu bavit :lol: :lol: Ja som ich uz vyhodila mozno aj 15 8) :lol: :lol: :lol:
Katarinaa
expert

Odoslaťod felisa »

A aky je rozdiel medzi plienkami babylove a pamperskami?
felisa

expert

Odoslaťod Iris »

Katarinaa píše:Iris, no som zvedava, dokedy ta tie krabice budu bavit :lol: :lol: Ja som ich uz vyhodila mozno aj 15 8) :lol: :lol: :lol:

jooooj, ved aj ja, nenechavam vsetky, ale dobre mi sadnu do polic tak ich aj takto vyuzijem
Iris
expert

Odoslaťod konecna »

Dmkove su fain, ale maly ich precika aj prekaka, skusala som aj vacsie, ale nic. Kupujem huggiesi zelene, ked su v akcii aj viac baleni, fialove tesco su v poslednej dobe o nicom a maly ma po nic riadne zaparenu ritku, teraz som objavila take hypernovacke, nie su gumenne ale papierove, ale nemaju gumicku stali nieco asi 200,- /42 ks.
Tiez mi jednorazovky smrdia. :?
konecna

....už...už chceme bývať v našom dome

expert

Mood: Cool

Odoslaťod gretka »

lubkaTN1 píše:miss..no ja som kupila teskove iba raz a ako som spomenula skoncili v kosi bol to hadam poslednotriedny tovar neviem aku mali farbu len viem ze ma nas.rali pretoze ked je dieta male a lezka iba na chrbatiku vacsinou a tam boli pichlave zmolky ktore skrabali aj mna tak tesko netesko hotovy skandal

Lubi, v tescu sa tak lahko vracia a reklamuje tovar, ze ja keby som tam take cosi nasla, tak by som ich isla hned vratit. Ja som na tescovych (fialovych) odchovala prve dieta a druhe na nich rastie a som s nimi absolutne spokojna. Inak to, o com hovoris (ak hovorime o tom istom) sa mi raz stalo z huggiesmi, ale uz som od nich nemala blocek, inak by som ich sla okamzite reklamovat, taka som bola vtedy nastvana.

Ale kazdemu zadocku vyhovuje ine, najlepsie vyskusat a vybrat si to, co vyhovuje.
gretka

expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Hygiena

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.