plienky babylove z dm

Plienky/neplienky, olejíky, obrúsky, drogéria, chémia/nechémia
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: plienky babylove z dm

Odoslaťod lubkaTN1 »

miss..no ja som kupila teskove iba raz a ako som spomenula skoncili v kosi bol to hadam poslednotriedny tovar neviem aku mali farbu len viem ze ma nas.rali pretoze ked je dieta male a lezka iba na chrbatiku vacsinou a tam boli pichlave zmolky ktore skrabali aj mna tak tesko netesko hotovy skandal
lubkaTN1
pokročilý

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: plienky babylove z dmRe: plienky babylove z dm

Odoslaťod Marcela »

lubkaTN1 píše:miss..no ja som kupila teskove iba raz a ako som spomenula skoncili v kosi bol to hadam poslednotriedny tovar neviem aku mali farbu len viem ze ma nas.rali pretoze ked je dieta male a lezka iba na chrbatiku vacsinou a tam boli pichlave zmolky ktore skrabali aj mna tak tesko netesko hotovy skandal

Lubka, presne, ja som malej kupila fialove tesco plienky len raz, ale tak zapareny zadok nemala nikdy predtym a uz ani nikdy potom a to sme nikdy podobne problemy nemali. Pre nas tesco nula bodov, ale urcite zalezi aj na pokozke babatka... dm su super. :wink:
Marcela
expert

Odoslaťod eva_a »

aj mne sa v poslednom case stavalo, ze fialove Tesco mali pichlave zmolky (asi kus gelu vlisovany do tej casti, kde gel nie je)
v babylove som take nenasla
ale ta krabica je fakt "nezgrabna", ale moj Marek sa jej tesi :wink: (ked ju dotrepem domov, par krat som ju nechala v predajni)
eva_a

expert

Odoslaťod felisa »

No ja som ich chcela minule kupit, tie babylove ale presne ta maxikrabica ma odradila. Neviete, maju v DMku nejake vzorky na vyskusanie? Kupim celu krabicu a nebudeme spokokni a co s tym? :roll:
My sme zatial na pamperskach, od narodenia, snazime sa kupovat v akcii a su super, ale chceme cosi lacnejsie.
O tescovych viem tiez tak, ze boli vraj dobre ale sa pokazili v poslednej dobe. :roll:
felisa

expert

Re: plienky babylove z dmRe: plienky babylove z dmRe: plienk

Odoslaťod sima.p »

Miss píše:
lubkaTN1 píše:miss " kvalitou sú rovnake ako Tesco bordove Smile"
:lol: :lol: :lol: tak z toho asi nic nebude do kelu chcela som usetrit

preco? Ty nie si spokojna s Tescovými? myslim tie cyklamenovobordove nie tie igelity tmavomodre :lol:

No my sme pár krát kúpili Tescáče s tou lepšou kvalitou, najmä keď bola akcia 3 za 2, ale potom som vždy tie nenačaté 2 balenia predávala kamoškám, lebo nám strašne dráždili chrbátik. DM-ky sú super, nie je tam teraz vzadu gumička,ale na tých lepkách, ako na pampers, a to je lepšie ako gumička vzadu. ale nám vyhovujú aj pampers sleep and play, ked sú v akcii v Tevose, teraz v Jednote, tak sú za super cenu. A ešte sú dobré aj Lidlové.
sima.p
expert

Odoslaťod Matulinka »

mi pouzivame babylove od zaciatku, a mi sme snimi vlemi spokojnem, niesu drahe, a su dobre :)
Matulinka

Odoslaťod Markíza »

Vyskúšali sme už snáď všetky značky, kt. sú na našom trhu a vždy sme sa vrátili k Babylove. Sú skrátka super. Nedám na ne dopustiť - výborný strih, absorbcia, zapínanie...výrobná cena. Niet čo dodať. Momentálne stojí to veľké (krabicové) balenie tuším 399,-Sk. Súhlasím s názorom, že fialové Tesco plienky sa veľmi pokazili.
Markíza
expert

Odoslaťod lubkaTN1 »

uz ho ich kupila..krabica sice otras ale tie plienky su fakt uplne makucke a jemne a maly nie je vobec otlaceny aj pekne drzia...dobry tip :D
lubkaTN1
pokročilý

Odoslaťod Iris »

pripajam sa k pozitivnej skusenosti, su vo vztahu ku kvalite cenovo bezkonkurencne, podla mna, jumbo pack zlacnel po prechode na euro na 399,- Sk a ked kupim s 10% zlavou (zberam body) tak ma jedna plienka vyjde na 5Sk a to hovorim o velkosti junior, v mensich velkostiach je to este menej, a nemotorna krabica sluzi malej na hranie (sanky, postielka, vana pre babiky a tak :D ) a tiez je super na uskladnenie veci do skrine, je velkostne podobna ikea krabiciam, takze setrim 2X :wink:
Iris
expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Hygiena

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.