kolieskové korčule

trojkolky, kolobežky, bicykle, korčule, lyže ...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: kolieskové korčule

Odoslaťod slniecko »

Dakujem baby, vyzeraju zaujimavo. Ja som bola v Exisporte a pacili sa i od Fila, idem pohladat, ci ich niekde vygooglim.
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: kolieskové korčuleRe: kolieskové korčule

Odoslaťod Eka »

slniecko píše:Dakujem baby, vyzeraju zaujimavo. Ja som bola v Exisporte a pacili sa i od Fila, idem pohladat, ci ich niekde vygooglim.

Aj mne sa spociatku pacili, ale prave ten system posuvania sa mi u nich nejak nepozdaval.
A kamoska kupila synovi, ako darcek na narodeniny. Kupila ich skor ako ich dostal, nie tesne pred narodkami. a ked ich vyskusal, tak ho vraj tlacia, ale nie na dlzku, ta je posuvacia, ale nejako na sirku. akurat kedze preslo viac dni ako je povolene na bezdovodne vratenie, tak uz ma akosi smolu, spat ich nevezmu. Dokonca neviem ci jej nerobili spociatku problem aj s vymenou za iny tovar.
Eka
expert

Odoslaťod slniecko »

Hmmm, tak potom ich urcite nekupim ako prekvapko :? .
Pohladam dalsie. Ja nechcem velmi set, lebo helmu uz mame a musia byt ruzove, alebo aspon fialove, takze sa nahladam :roll: .
slniecko

expert

Odoslaťod Eka »

Tieto su ruzove myslim dost :-)
http://www.worker.sk/660/damske-koliesk ... rker-arena

nech ta nemyli ozbacenie, ze DAMSKE, velkosti zacinaju od c.28.

My ich mame ... dokonca aj kamaratka ich brala dcere a to je ich tatino narocny kupujuci, vsetko x-krat poprezera kym kupi :-)
Myslim, ze cena prijatelna.
Mame od nich aj ladove korcule, tie sme otestovali ako prve a spokojnost nas priviedla k tomu, ze sme od nich kupili aj inliny. Maju rovnaky system toho posuvania.
Eka
expert

Odoslaťod corky »

ladové máme klasické, dievčenské, vpredu so zubkami a n ie nastavitelné
kupili starkí v akcii za nejakú smiešnu sumu ku koncu zimy, hadam jej ešte tento rok budú
ale je pravda, že ako jazdí na in-linoch, tak prechod na ladové korčule bol absolutne bezproblemový, ako sa postavila, tak hned jazdila, nepadala :D
corky

I choose to be happy...

expert

Odoslaťod Eka »

U nas to bolo naopak, minule leto sa mala na inliny nejak nechytala, v zime som ju postavila na ladove, zacinala opatrne ale bez problemov (a to som si myslela, ze toho roku to bude iba take na chvilku, lebo doteraz chcela sice vyskusat vsetko, ale nic ju nebavilo dlho) ale chytila sa pomerne rychlo a na jar potom zmakla aj inliny za jeden den :-)
Eka
expert

Odoslaťod slniecko »

Bola som vcera pobehat sporty - lebo sme s rozhodli, ze radsej malej vyskusat na nohu - a nepoznate znacku Bladerunner? Lebo pod nou som nasla uplne tie iste korculky, co pod znackou Fila, akurat Fila boli za 69€ s chranicmi a tieto za 33€ bez, a pochybujem, ze chranice zvlast stoja 36eur.
slniecko

expert

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Športové potreby

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.