bicyklik bez pedalov

trojkolky, kolobežky, bicykle, korčule, lyže ...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: bicyklik bez pedalov

Odoslaťod *PALOMA* »

lula to je individualne, moj syn mal v juli 2 roky, dostal takyto byciklik (tiez sakra tazky) na narodky a fical na nom cele leto, utiahol ho v pohode.Dcera ho zdedila, ta mala minuly rok vo februari 2 roky a od marca, aprila na nom tiez ficala bez problemov.
*PALOMA*
začiatočník

Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod norina »

baby ja sa presne o tieto veci teraz zaujimam paraaaada, ze je tu k tomu diskusia a nemusim zakladat novu :D

Takze moje zistenia (okrem axiomy, ze akzdy si musi vediet "ohodnotit" vlastne dieta na co ma a na co nie vzhladom k telesnej konstitucii a sikovnosti)

Rozmyslame na 3 narodky kupit pre Lanu bicykel a tak som obiehala aj biskupice, aj kaktusbike v karlovke :wink: v biskupiciach ma odradila cena toho 2kol. odrazadla Puky a ked pisete, ze sa da zohnat za ovela lepsie prachy aj vo Viedni, tak to je pre mna super infoska - vdakaaa :P

Bicykle konkretne 12tky pre deti 2-3 r su vacsinou cim drahsie tym lahsie a teda lepsie ovladatelne. Harry o kt pise Lula je tazky jak fras, Author (135) je o dost lahsi a najlahsi bol Specialized, ale aj najdrahsi bohuzial, lebo super kvalitna znacka.... - 164, otazne ci je ochota do toho investovat na 1 max 2 sezony... :roll:

Uz som aj bola rozhodnuta pre ten Specialized, ALE moja babula je skor mensia (cca 95 cm) na svoj vek a obidva razy co sme skusali viac bicakov nemala zaujem slapat a celkove som nemala pocit, zeby ju nejako velmi ocarili, tka by som nechcela dopadnut tak, ze drahy bicak bude trcat v kufri auta a ona si pofici cele leto na svojej motorke (rozumej klasicke plastove odrazadlo za 500 sk :lol: )

Asi este hodim rec s drahym a pojdeme sa kuk treti raz a aj na toho Pukiho a hlavne ho vyskusat, ved ani to nie je uplny lacak za ano :roll: :wink:
norina
expert

Re: bicyklik bez pedalovRe: bicyklik bez pedalov

Odoslaťod katuskam »

Ahojte baby,
pridam sa do diskusie. To bicyklove odrazadlo je podla mna velmi dobra volba. Vidim to na nasej malej. V juni bude mat tri roky, odrazadlo dostala na vianoce a uz na nom fici uplne v pohode. Sama som prekvapena. :shock: Teraz pre zmenu stale zobroni, aby sme jej uz dali pedale :) (mame take odrazadlo, kde sa daju nahodit pedale a je z toho bicykel).

S pedalovanim predpokladam problemy nebude mat, lebo od dvoch rokov mala trojkolku, taku tu klasicku s retazou, a minule leto na nej ficalaaaaa.

Podla mna sa dieta lepsie nauci, ked ma bicyklove odrazadlo a potom uz rovno bicyklik bez pomocnych koliesok. Tie bicykliky s pomocnymi mi pridu ako trojkolky. Nenauci sa tak rychlo drzat rovnovahu.
Katka
katuskam

Odoslaťod norina »

KATI sak napis presne ake mate a hod link, alebo odfot - ma to velmi zaujalo, ze sa daju nahodit pedale a je z toho bicyklik :shock: :D a presne kvoli tomu trenovaniu rovnovahy mi pride toto najlepsia volba, aspon teda pre tu moju opicu (snad si ju dobre poznam :wink: 8) )
norina
expert

Re: bicyklik bez pedalovRe: bicyklik bez pedalovRe: bicyklik

Odoslaťod katuskam »

Ahoj Norina,
my mame ten BMW, co tu uz baby tusim spominali. Je trosku :) drahsi, ale je viacnasobne vyuzitelny a zatial som na nom nenasla chybu. Akurat sme z neho dali dole tie kapsicky...sa mi to tam moc nepacilo...
kuk link

https://shop.bmwgroup.com/is-bin/INTERS ... EWPD4UAo_G

Inak, je to 14-tka, ale ked je to ako odrazadlo, tak je to posunute nizsie. Co ma dost prekvapilo, tak je to dokonca mensie ako niektore dvanastky odrazadla. Kamoska kupila svojej malej 12-tku odrazadlo a veru ledva dociahla na zem, hoci su rovnako vysoke.

Tento jej podla mna vydrzi uz s pedalmi este aj buduci rok, takze ja som zatial maximalne spokojna....
Katka
Naposledy upravil katuskam dňa , celkovo upravené 1 krát.
katuskam

Odoslaťod denisočka »

existuje cyklisticka prilba aj na rok a pol
denisočka

dajak bulo,dajak budze

expert

Mood: Cool
Obrázky: 0

Odoslaťod norina »

jejda Kati, tak toto vase je fakt super, co sa dizajnu tyka :!: :P :P :P kam sa hrabe Puky :roll: prosim ta a kolko tvoja "mala" meria :?: Aby som vedela, ci fakt ta moja zaba dociahne na zem, kedze ona ma len cca 93-95 cm :roll:
A co su to tie kapsicky, ktore si dala dolu, lebo ja som si ziadne nevsimla :oops:
A objednavali ste to priamo odtial :?: Postovne je uz asi zanedbatelne pri tej sume zejo :lol: 8) nepametas si nahodou kolko trvalo, kym dorazil k vam od objednania :?: Ci stihame do konca maja, kedy ma narodky :wink:
norina
expert

Re: bicyklik bez pedalovRe: bicyklik bez pedalov

Odoslaťod katuskam »

Ahoj Nori,
moja mala meria tak 95-97 centi, ale sedadlo ma uz trochu zdvihnute, takze by ste to mohli mat v pohode.

Tie kapsicky :D , no ja som si ich tiez predtym neregistrovala. Jedna je na riaditkach, taka malicka a druha je pod tou "tycou", ci ako to nazvat. Obe su vo farbe bicykla. My sme ich dali dole, kedze sa mi nezdali velmi prakticke a muzovi sa nepacili. Takto nam farebne zostalo len sedlo a predna vidla.

Kupovali sme to normalne tu v BA, v BMW na roznavskej. Myslela som, ze to budu musiet objednavat a vsetky tie tahanice okolo toho :x a oni ho mali na sklade :shock: :shock: :shock: a dokonca vo vsetkych troch farbach :D :D :D

Akurat, ze to je v krabici ciastocne rozlozene, takze sa tam neda vyskusat. Neviem, ci by sa dali prehovorit na to, aby to zmontovali na vyskusanie :roll:

Katka
katuskam

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Športové potreby

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.