Romer King Plus alebo Maxi Cosi Tobi

Akú, prečo, pre koho a kedy, kde kúpiť/zohnať
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Romer King Plus alebo Maxi Cosi Tobi

Odoslaťod bejatka »

Ahojte. Chystam sa kupovat autosedacku pre synceka v kat. od 9-18 kg. Vyber som zuzila na Romer King Plus a Maxi Cosi Tobi. Moje kriteria su bezpecnost a pohodlie. Mate nejake skusenosti s tymito dvoma autosedackami, ktora je lepsia? Vdaka.
bejatka

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Romer King Plus alebo Maxi Cosi Tobi

Odoslaťod suny »

ahoj, neviem, ci ti pomozem, ale my mame maxi cosi priori so zakladnou easy base a taktiez maxi cosi cabriofix. podla mna su obe skvele, pevne drzia, su pohodlne a maju system bocnej ochrany. ja idem zrovna kupovat dalsiu maxi cosi do 36 kg, lebo sme s nimi max. spokojni. ked som kupovala prvu, vyberala som podla crash testov.
suny
začiatočník

Odoslaťod CherryAnn »

Ahoj, čo ja viem, tak aj Romer aj Maxi Cosi sú super značky, takže ani s jednou nepochybíš...Ja by som možno vybrala Romer, mne sa veľmi páči Safefix Plus Classic Line (nájdeš ju napr. tu autosedačky 9-18 kg), tá je aj s isofixom, čo je podľa mňa vždy lepšie.
CherryAnn

Odoslaťod ducci »

my sme tiez rozhodovali medzi tymito 2 a rozhodli sme sa pre tobi a sme velmi spokojni :).. malej sa v nej velmi paci, dobre vidi jednoducho sa zapina proste sme spokojni :)
ducci

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Autosedačky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.